Liz Parker

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

Czy lubisz Liz Parker?

Tak
52
84%
Nie
5
8%
Ta postać jest mi obojętna
5
8%
 
Total votes: 62

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Liz Parker

Post by femii » Fri Jun 17, 2011 11:03 am

Ogólnie uważam, że w pierwszych epizodach wyglądała bardzo dobrze. Nie mogę się zdecydować między trzecim a pierwszym sezonem. Jeśli chodzi o ten moment zaraz po strzale, to cały ten fragment jest dla mnie magiczny. Więc postać Liz patrzącej jak Max znika w jeepie także bije magią. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Liz Parker

Post by Goya » Fri Jun 17, 2011 8:26 pm

Mnie bardzo podoba się moment, kiedy Liz idzię do szeryfa i mówi mu że że potrzebuję pomocy w uwolnieniu Maxa biję w tedy od niej taką siłą i determinacją. Gdzieś czytałam bodajże tutaj na forum że Shiri tak się wczuła w role, że Jason musiał ją uspakajać (jakie to słodkie pewnie Kathy była zazdrosna gdy ten ją tak uspakajał :twisted: )

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Liz Parker

Post by myblink » Fri Jun 17, 2011 8:51 pm

Jak to jest, oglądałyście Roswell już jakiś dłuższy czas temu i pamiętacie takie rzeczy, a ja raptem jestem po dwu miesięcznym seansie i pamiętam tylko niektóre momenty, a reszta to taka mgła troszkę.
We're TAKERS

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Liz Parker

Post by femii » Fri Jun 17, 2011 10:07 pm

Myblink bo my oglądaliśmy Roswell nie raz. Ja osobiście bardzo często do niego wracam. :D Mam nagrane na płytach i potrafię robić sobie maraton ze trzy razy w miesiącu.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Liz Parker

Post by Goya » Sat Jun 18, 2011 10:27 am

Femii już wszystko wyjaśniła, poza tym są niektóre momenty co zapadają głęboko w pamięci :wink:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests