Do kogo jestem podobny/a?

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

Post Reply
User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Do kogo jestem podobny/a?

Post by ela12 » Tue Feb 09, 2010 11:04 pm

Piszcie do którego bohatera najbardziej się upodabniacie - uzasadnijcie swój wybór. :)
Chodzi mi o cechy charakteru a także o wygląd itp.
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by MAX EVANS » Wed Feb 10, 2010 12:14 am

Jak się nie trudno domyśleć w moim przypadku jest to Max a głównie za sprawą jego charakteru ponieważ mamy wiele wspólnych cech. Ale nie będę wymieniał jakich bo za dużo tego :)
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by Beauty_Has_Come » Wed Feb 10, 2010 2:44 pm

Elu, też nam napisz do kogo jesteś podobna :) Choć już widziałam Twoje zdjęcia na fotoblogu, to chętnie jeszcze poczytam :)

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to jestem chyba skrzyżowaniem Liz z Isabel - w zasadzie za jedną z tej dwójki najłatwiej byłoby mi się przebrać. A jeśli miałabym którąś z nich zagrać, to wolałabym Isabel - większe aktorskie wyzwanie, bo bardziej złożona postać.

Charakter? Trochę Liz (dużo punktów wspólnych, generalnie chyba najbardziej do niej byłabym podobna), trochę Michael (niespokojny duch), trochę Isabel (silne poczucie rodzinnych więzi).
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by Czips » Wed Feb 10, 2010 6:24 pm

hmm... z wyglądu? to chyba do nikogo.
a z charakteru? a to ciężko powiedzieć.
Tak jak w przypadku Beauty z Isabell łączy mnie silne przywiązanie do najbliższej rodziny, no i podobnie jak ona w mężczyźnie mam swego przyjaciela, którego traktuję jak brata, no i mam brata. Tyle że starszego.
Z Liz, zamiłowanie do nauki. Uwielbiam chemię, i też chciałabym popracować w jakimś mega instytucie, ale zapewne skończę w jakimś małym laborze lub fabryce :/
Z Kylem zafascynowanie buddyzmem (sama jestem katoliczką, ale buddyzm od zawsze mnie fascynował).
Z Maxem? hmm... jak kocham to za zabój, i jak na razie jedną osobę pokochałam naprawdę i kocham do teraz :D
Najbliżej chyba mi do Marii. Też jestem panikarą, wymagam od swojego faceta rzeczy niemożliwych, na których tak naprawdę mi nie zależy.
A z Michaelem łączy mnie niezdarność i chęć życia dniem.
Co do Alexa: tak samo jak on dla przyjaciół jestem w stanie zrobić wszystko.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by ela12 » Thu Feb 11, 2010 12:45 pm

Ja chyba z wyglądu najbardziej do Liz, ten sam kolor włosów i wzrost. Z charakteru też przypominam Liz, trochę nieśmiała jestem, ale później Liz stała się pewna siebie, zupełnie jak ja ;)
No i tak samo jak dla Isabel i Alexa najważniejsza jest dla mnie rodzina i przyjaciele. To chyba wszystko:D
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by gosiek » Fri Feb 19, 2010 12:33 am

ja sadze ze najbardziej przypominam Alexa. Nie chodzi mi o wyglad tylko charakter. Jestem ciapowata osobą, wszytsko sobie biore do serca i bardzo sie staram, ciezko mi znieść porażkę i czesto ufam nie tym rudziom co potrzeba. Oddana przyjaciołom w całosci, brak pewnosci siebie i nieszczescie w miłosci :P
Image

User avatar
kinia55
Gość
Posts: 16
Joined: Mon Feb 01, 2010 10:33 pm
Location: Szczecin

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by kinia55 » Sun Mar 07, 2010 9:08 pm

z wygladu to chyba do nikogo :D A z kazdego mam cos,jednak chyba wiele wspolnych cech z Maria :)
Image

User avatar
MissIndependent
Nowicjusz
Posts: 69
Joined: Fri Jun 05, 2009 8:21 pm
Location: Gliwice/Zabrze
Contact:

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by MissIndependent » Thu Apr 22, 2010 1:30 pm

ja sę zastanawiam miedzy Isabel a Marią... i nie wiem, do której znich jest mi blizej 8)

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by Goya » Tue Feb 01, 2011 3:39 pm

Z wyglądu chyba najbardziej do Isabel, ale z charakteru to do Liz :D Jesteśmy spokojne ale umiemy o coś zawalczyć. Obie jesteśmy romantyczkami i lubimy biologie (też wiąże z nią swoją przyszłość) I mamy podobny tok myślenia jeśli chodzi o nauke, podoba nam się to że przeprowadzając badania możemy wytłumaczyć dane zjawisko. Obserwując Liz zdałam sobie sprawę z tego że jest pracowita, mi nie zawsze to wychodzi (lubie odkładać różne sprawy na później straszny nawyk). Może jeśli chodzi o wygląd to mamy podobny kolor włosów i długość. Obie mamy 160 cm :P

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by czarny » Fri Apr 08, 2011 11:03 pm

jestem ,,gorszą" wersją Zana. też jestem liderem pewnej ,,czwórki" (muzycznej) od początku widzę w tej postaci dużą cząstkę siebie i dlatego tak mnie zainteresowała pomimo krótkiego epizodu (takie podobieństwa się czuje) jednak w przeciwieństwie do niego uwzględniam zdanie innych, może dlatego jeszcze nikt mnie nie wepchnął pod ciężarówkę? :haha:

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by Goya » Sun Apr 10, 2011 7:08 pm

Czarny a mogę wiedzieć jaki gatunek muzyki grasz i czy w domowym zaciszu czy przed większa publicznością :?:

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by czarny » Mon Apr 11, 2011 4:22 am

raczej niszowe klimaty, nawet nie umiem ich za bardzo nazwać, używam gitary elektrycznej, klawiszy, gardła, kartki i długopisu.....no i komputera żeby to wszystko poskładać do kupy razem z partiami moich kolegów. :wink:

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by Goya » Mon Apr 11, 2011 9:07 pm

Fajnie że masz jakieś hobby a muzyka jest chyba najlepsza na wyżycie się i wyrażenia uczuć. Jestem przekonana że już z kolegami napisałeś jakiegoś hiciora :cheesy: Teraz wystarczy wymysleć jakąś chwytliwą nazwe i do radia !!!

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by czarny » Tue Apr 12, 2011 2:53 am

Goya wrote:Jestem przekonana że już z kolegami napisałeś jakiegoś hiciora :cheesy: Teraz wystarczy wymysleć jakąś chwytliwą nazwe i do radia !!!
Goya, żadne radio nie pusci takiej muzyki ale to jest kolejny ,,temat rzeka" a mnie się nie chce go wywoływać. jak to by powiedział mój roswell'owski odpowiednik ,,bez łachy". robimy swoje, album prawie skończony. nam nie chodzi o robienie radiowych hitów na jeden sezon, nam chodzi o zupełnie inne rzeczy. ;)

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Do kogo jestem podobny/a?

Post by Goya » Tue Apr 12, 2011 11:48 am

Rozumiem takie hobby :d Ale talentu marnować nie wolno :wink:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests