Ulubiona Para

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

User avatar
Kassandra
Gość
Posts: 43
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:55 am
Location: Kujawy i Pomorze, konkretnie Pałuki
Contact:

Re: Ulubiona Para

Post by Kassandra » Tue Feb 09, 2010 10:45 pm

Beauty_Has_Come wrote:Czego nie lubię w serialach, to sytuacji, gdy przez wszystkie serie każdy spotyka się z każdym. Cóż, może to trochę uogólnienie, ale często w wielosezonowych serialach tak właśnie jest. Ja natomiast przyzwyczajam się do pierwszego "rozdania par" i każda zmiana mnie
dokładnie.też tego nie znoszę. pamiętam, gdy byłam młoda i glupia oglądałam jezioro marzeń.całym sercem byłam za dawsonem i joey, a oni sie ciągle schodzili, rozchodzili...a na końcu zonk i joey z pacey'm...no ludzie. jak ściągnęłam sobie niedawno 2 pierwsze sezony i słuzhałam tych naiwnych, bezsensownych, filozoficznych wywodów 16-latków to nei iwem, jak to mnie moglo kiedys fascynować...wyrzuciłam ten serial w diabły...Roswell było jednamk mądrzejsze i nie tasowali tak par jak w Jeziorze...
What's it like when you die?
Do you live on in memories?(...)
The jealous guy gives you the nod
Did you disappoint your God?

Image

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Ulubiona Para

Post by Beauty_Has_Come » Wed Feb 10, 2010 2:46 pm

Kassandra wrote: Roswell było jednamk mądrzejsze i nie tasowali tak par jak w Jeziorze...
Trochę się bałam, że w kolejnych seriach wymyślą jakieś cuda, że Michael będzie np z Tess, a Liz z Alexem, żeby "coś się działo". Ale na szczęście klasyczne pary
jakoś to wszystko w końcu przetrzymały, za wyjątkiem Isabel - Alex, a szkoda :(
Image

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Ulubiona Para

Post by irien7 » Sat Feb 27, 2010 2:59 pm

Moja ulubiona pare to oczywiście Max i Liz.
Szkoda tylko, że tak się z ranili nawzajem.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Ulubiona Para

Post by Beauty_Has_Come » Thu Mar 04, 2010 10:05 am

A czy są tutaj sympatycy alternatywnych rozwiązań? Kiedyś jedną z najpopularniejszych takich par była ta zwana "Polar" , czyli Liz i Michael ;). Interesujące połączenie dwóch różnych osobowości :cheesy:

Albo np. Maxa z Marią? :D Michaela z Tess? Czy ktoś z Was (może z ff) polubił jakąś alternatywną wersje? Którą i dlaczego? :)
(nazwy alternatywnych par - a nawet trójkątów - w odpowiednim temacie).
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Ulubiona Para

Post by MAX EVANS » Thu Mar 04, 2010 1:49 pm

Beauty_Has_Come wrote:A czy są tutaj sympatycy alternatywnych rozwiązań?
Beauty_Has_Come jeśli o mnie chodzi to ja do takowych sympatyków nie należę :?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Ulubiona Para

Post by Beauty_Has_Come » Thu Mar 04, 2010 11:07 pm

MAX EVANS wrote:jeśli o mnie chodzi to ja do takowych sympatyków nie należę
Ja też nie jestem sympatykiem takich zestawień. Ale może znajdzie się ktoś, kto takie pary lubi i wyjaśni, dlaczego :). Dużo twórców FF sięgało po nietypowe zestawienia, i znaleźli się też czytelnicy, którzy woleli pary alternatywne od serialowych, nawet takie które niewiele (jeśli w ogóle cokolwiek) miały ze sobą w serialu do czynienia.
Oczywiście, dla mnie nie ma jak Max i Liz i Candy ;)
Image

User avatar
kinia55
Gość
Posts: 16
Joined: Mon Feb 01, 2010 10:33 pm
Location: Szczecin

Re: Ulubiona Para

Post by kinia55 » Sun Mar 07, 2010 8:53 pm

Oczywiscie ulubiona para to Maria i Michael.A te rozne dziwne zestawienia sa dla mnie zabawne bo lubie wlasnie czytac ff o wlasnie takich nietypowych zestawieniach par :mrgreen:
Image

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Ulubiona Para

Post by ela12 » Sun Apr 04, 2010 10:41 pm

ulubiona para oczywście że Max i Liz - jestem romantyczką ;) ale Maria i Michael - też lubię tą parę, obydwoje mają ciekawe charaktery.
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Ulubiona Para

Post by Czips » Tue Apr 13, 2010 10:41 pm

ja w FF lubiłam zawsze parę Liz & Michael
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Ulubiona Para

Post by Goya » Sun Jan 30, 2011 7:39 pm

Max and Liz forever :cheesy: Między nimi jest ta niesamowita chemia i chyba każdy chciałby mieć taką ze swoim partnerem

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Ulubiona Para

Post by femii » Wed Mar 23, 2011 12:11 am

Jeśli chodzi o rzeczywistość serialową to jestem za Michaelem i Maria. Ale poza serialem(fanficki) to jestem fanką pary Polar. Kiedyś byłam zagorzałą Dreamerką, no ale cóż człowiek się zmienia. A tak naprawdę to po przeczytaniu paru opowiadań autorstwa _liz, całkowicie zmieniłam front na Polar. Mimo upływu czasu nie wyobrażam sobie innej pary. I uważam, że to wielka szkoda, że scenarzyści momentami nie potraktowali tego jak "Jeziora marzeń" i nie zrobili małego tasowania wśród par.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Ulubiona Para

Post by irien7 » Thu Mar 24, 2011 6:14 pm

femii wrote:(..) I uważam, że to wielka szkoda, że scenarzyści momentami nie potraktowali tego jak "Jeziora marzeń" i nie zrobili małego tasowania wśród par.
Ja bym raczej nie była za tym tasowaniem.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Ulubiona Para

Post by femii » Fri Mar 25, 2011 11:56 am

Nie chodziło mi o to by wymieszać ich całkowicie. Ale może gdyby dali szansę parze Kyle i Isabel bądź Liz i Sean. Pamiętam, że strasznie kiedyś chciałam aby wtajemniczyli Seana w kosmiczny sekret i żeby on był z Liz chociaż przez jakiś czas.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Ulubiona Para

Post by Goya » Fri Mar 25, 2011 4:44 pm

femii wrote: strasznie kiedyś chciałam aby wtajemniczyli Seana w kosmiczny sekret i żeby on był z Liz chociaż przez jakiś czas.
Ja także, Sean wydawał się miły i przyznam szczerze że wtedy bardziej wolałam żeby on był z Liz niż Max. On pod koniec 2 sezonu naprawdę mnie wkurzył z tą swoją naiwnością. A jeśli chodzi o parę Kyle i Isabel to chyba nie jestem za ja ciągle mam takie wrażenie że po tym jak wszyscy wyjechali z Roswell ona jednak wróciłaby do Jessiego. Po za tym Kyle był od niej dość sporo niższy i trochę tak dziwnie to wyglądało :roll:

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Ulubiona Para

Post by irien7 » Fri Mar 25, 2011 9:39 pm

Sean z Liz ... no może ale tylko przez jakiś czas ich widzę razem.
Natomiast odnośnie Isabel i Kyla, to ona chyba za dojrzała dla niego była, ale podobały mi się ich relacje jak szukali enigmy....

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Ulubiona Para

Post by czarny » Fri Apr 08, 2011 10:57 pm

ja bym pociągnął bliżej przyjaźń Kyle'a z Isabel a nie tam jakiś typków z zewnątrz (najpierw geolog potem prawnik) :jezyk:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Ulubiona Para

Post by femii » Sat Apr 09, 2011 7:07 pm

Zgadzam się czarny. Takie mieszanie w życiu Isabel było bezsensu. Nie mogła zaangażować w związek z Alexem ale mogła z Grantem. Bzdura Bzdura I jeszcze raz Bzdura. Po śmierci Alexa powinna znaleźć pocieszenie i Kyla. On też był załamany z powodu Tess. W końcu coś do niej czuł. Byli by dobrą parą.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Ulubiona Para

Post by Goya » Sat Apr 09, 2011 9:43 pm

Ja dostrzegam pewne podobieństwo do postaci Isabel Evans i Isobel Stevens (z chirurgów) jeśli chodzi o facetów to schemat podobny jeden umiera z drugim się żeni ale i tak odchodzi :roll: Osobiście wole postać Dr Izzie Stevens :P

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Ulubiona Para

Post by femii » Sun Apr 10, 2011 10:41 pm

A wiesz Goya, że nigdy tego nie zauważyłam. I w dodatku obie postacie mają podobne imię.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Ulubiona Para

Post by Goya » Mon Apr 11, 2011 9:11 pm

Imię mają bardzo podobne ponieważ różnią się tylko jedną literką Isabel i Isobel to prawie to samo :wink: Szkoda że w serialu bardzo rzadko nazywali ją Izzie a Micheala Mike'em. Bardzo podobają mi się te skróty

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests