..::Polska Piłka Nożna::..

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

mgielka
Gość
Posts: 4
Joined: Tue Mar 30, 2004 8:11 pm

..::Polska Piłka Nożna::..

Post by mgielka » Mon Apr 12, 2004 9:45 pm

wlaśnie lubicie ten sport?? Komu kibicujecie i dlaczego?? Ja kocham piłke nożną a w szczególności LEGIE Warszawa bo to najlepszy klub na kuli ziemskiej a wy???

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Sat Apr 17, 2004 11:18 am

Ja uwielbiam sport .Piłke nożną wole oglądać niż uprawiać.Jestem kibicem Śląska Wrocław który chwilowo znajduje się w III lidze.Ale Mam nadzieje że awansuje do II a potem do I ligi gdzie jest jego miejsce.We Wrocławiu wszyscy kibicuja Śląskowi w każdej dyscyplinie sportowej,bo to najlepszy klub w mieście i polsce:)Dzisiaj pól finał graja koszykarze WKS-u z Polonią Warszawa , wszyscy kibice śląska maja nadzieje że bedą świadkami "Powrotu Króla"
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sat Apr 17, 2004 11:57 am

Ja także lubię ten sport, zwłaszcza oglądać, bo raczej nie grywam jakoś szczególnie. Też jestem za Legią Warszawom, nawet ostatnio kupiłam sobie szalik tej drużyny. Ale przede wszystkim lubie zagraniczne kluby i moim ulubionym obecnie jest Real Madryt.
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Apr 17, 2004 12:20 pm

Jeśli już oglądam to lubię piłkę w dobrym wydaniu (np. Mistrzostwa Świata, Ligę Mistrzów, Puchar UEFA) a nie taką jak reprezentuje nierzadko polska liga czy reprezentacja. Polacy do tej pory nie potrafili inwestować w piłkę nożną a za to potrafili narzekać za efekty... Skąd w Polsce mają się brać tacy zawodnicy jak np. w Bundes-lidze skoro tam już trampkarzy finansuje się tak jak u nas seniorów w profesionalnych pierwszoligowych zespołach. Ktoś może się zapytać a dlaczego Brazylia tak dobrze sobie radzi - dochody mają całkiem podobne do Polski a gdzieniegdzie bieda nawet większa. - na to że Brazylijscy piłkarze zawsze są w czołówkach przyczyniają się 3 główne powody - 1. Mają leprzy klimat bardziej sprzyjając temu sportowi przez co mogą trenować właściwie cały rok, a u nas sport ten jest sezonowy - bynajmniej wśród początkujących czyli wśród tych którzy najlepiej przyswajają. 2. Są lepiej uwarunkowani genetycznie 44% Brazylijczyków to metysi, mulaci i murzyni czyli rasy najlepiej przystosowane do sportów wytrzymałościowych i jak widać to oni przeważają., i po 3. u nich piłka nożna jest tradycją i nikt się z nie nie naśmiewa, biorą ją poważnie i mają oczekiwania równe z możliwościami a nie tak jak w Polsce... czego można się spodziewać - to że Polacy tak łatwo dostali się do mistrzostw to każdy wie dlaczego, poza tym mieli i trochę szczęścia... - co wyszło w samych mistrzostwach, a niedawny mecz z USA tylko ten fakt pogłębił... Polacy mają potencjał ale beznadziejną selekcję zawodników nie potrafią wyłapywać najlepszych bo nie ma z czego... Wszyscy zadają sobie pytanie czemu tak się dzieje..? Polska powinna wygrywać w końcu noga to narodowy sport w Polsce - a odpowiedź jest prosta jak zawsze gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę - do póki nie zacznie się tego sportu traktować jak najbardziej poważnie będą tylko wielkie oczekiwania a efekt zerowy.

Ja jakoś specjalnie nie kibicuję żadnemu zespołowi - z polskiej Ligi najbardziej lubię Wisłę Kraków no i trzymam kciuki za mój 4-ligowy fablok i okręgówke Węgorię :)

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Sun Jan 30, 2005 6:07 pm

Widzew Łódź RuleZZzzZZzzzzZzz!!!!!!!!!

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Re: ..::Polska Piłka Nożna::..

Post by Magea » Sun Jan 30, 2005 7:38 pm

mgielka wrote:LEGIE Warszawa bo to najlepszy klub na kuli ziemskiej a wy???
Wycytuj to zdanie we Wrcławiu gdzie praktycznie wszyscy kibicują Śląsku a będziesz miała nieprzyjemności ...
:)

User avatar
Rory
Gość
Posts: 3
Joined: Tue Nov 01, 2005 6:54 pm
Location: Smocza Jama
Contact:

Post by Rory » Tue Nov 01, 2005 7:23 pm

No coz a ja jestem kibicem Wisełki K.(pewnie Wam podpadne :oops: ) :wink:
Ale co tam :D

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Nov 01, 2005 9:45 pm

powiem krótko - Masz przerąbane.

User avatar
Rory
Gość
Posts: 3
Joined: Tue Nov 01, 2005 6:54 pm
Location: Smocza Jama
Contact:

Post by Rory » Wed Nov 02, 2005 1:28 pm

inti wrote:powiem krótko - Masz przerąbane.
z tego co widze to Ty tez Wisełce kibicujesz ;)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Wed Nov 02, 2005 1:32 pm

To było dawno i nie prawda, teraz wszystko się zmieniło ;]

A tak poważnie pisząc, to ta Wisełka jakos ostatnio małozdecydowana... Kasperczak znowu powraca - i wg mnie słusznie, nie znam lepszego polskiego trenera.

edit

Ale faktem jest i nie ma sie co ludzic, ze trener to nie wszystko - najistotniejsi sa zawodnicy a tych powinno się tak 'trenowac' juz od trampkarzy. Jednak Polscy sponsorzy są niestety mało cierpliwi...
Niby 'wielki' klub a sami przyjezdni - w tym z 30% kadry to obcokrajowcy - a gdzie ich wychowankowie?... Wiem, wiem - tak jest wszedzie... dlatego ja malo cenie sobie takie WIELKIE KLUBY - które są niczym innym jak kolejnymi zwykłymi komercyjnymi biznesami - zero jakiegoś takiego ducha druzyny, tak jak to jest choćby w okręgówkach, gdzie ludzie grają bo grać lubią a nie po to, że marzą im się złote gacie...

User avatar
Rory
Gość
Posts: 3
Joined: Tue Nov 01, 2005 6:54 pm
Location: Smocza Jama
Contact:

Post by Rory » Thu Nov 03, 2005 12:47 pm

no cóz ja bardzo ale to bardzo bym chciala aby Heniu wrócił.A co do Liczki i Engela to od razu wiedzialam ze to bedzie porazka.
Rzeczywiscie Wiselka nie ma swoich wychowankow i to jest smutne.Tak jak w kazdym polskim klubie najlepsi zawodnicy odchodza do podrzednych klubow Europejskich(Franek np mnie calkowicie zalamal)ale z drugiej str to sie im nie dziwie-chca sie sprawdzic w innych warunkach-Żuraw nie mogl sie doczekac LM i odszedl :cry:

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Nov 06, 2005 9:34 pm

no i lipa z Kasperczakiem...

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Nov 13, 2005 11:36 am

Co Wy mi tutaj z jakaś piłka nożną wyjeżdżacie ? 8)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Nov 13, 2005 1:59 pm

lepiej o tym niż o jakimś hokeju :P

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: ..::Polska Piłka Nożna::..

Post by MAX EVANS » Sat Mar 12, 2011 12:06 am

roberto wrote:piłka nożna w Polsce to jakaś porażka jest, i powinien być koniec tematu jak dla mnie ^_^
Widzę że kolejny kibic sukcesu się znalazł.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: ..::Polska Piłka Nożna::..

Post by MAX EVANS » Thu Mar 17, 2011 10:27 pm

Czyli wspólnie oczekujemy na wylosowanie :?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: ..::Polska Piłka Nożna::..

Post by MAX EVANS » Sat Mar 19, 2011 12:35 am

U koników ceny będą straszne :cry:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: ..::Polska Piłka Nożna::..

Post by MAX EVANS » Tue Mar 22, 2011 10:22 pm

Wiara czyni cuda :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: ..::Polska Piłka Nożna::..

Post by MAX EVANS » Wed Mar 30, 2011 9:28 pm

A wczoraj zremisowała z Grecja na wyjeździe i co z tego to o nim nie świadczy.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

milik.sitek
Gość
Posts: 2
Joined: Fri Sep 06, 2013 12:03 pm

Re: ..::Polska Piłka Nożna::..

Post by milik.sitek » Fri Sep 06, 2013 4:39 pm

Uwielbiam piłkę nożną, i jestem fanem FC Barcelona :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests