Zmiany na stronie roswell.pl

Moderator: {o}

Post Reply

Seriale, których tematykę powinna podjąc strona

The Vampire Diares
4
18%
Supernatural
3
14%
Fringe
3
14%
CSI Miami
3
14%
Smallville
2
9%
Kyle XY
1
5%
Herosi
3
14%
Tylko Roswell
3
14%
 
Total votes: 22

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Zmiany na stronie roswell.pl

Post by Beauty_Has_Come » Wed Sep 15, 2010 6:32 pm

Drodzy Roswellianie,

chciałabym poznać bliżej Wasze zdanie w temacie poszerzenia zakresu strony roswell.pl. Zachęcam do głosowania w ankiecie, mam nadzieję, że wskazywanie konkretnych seriali pomoże Alexowi i reszcie dostosować stronę do potrzeb odwiedzających. Dlaczego wybrałam akurat takie seriale do sondy? Są to te, które wymienił Alex na stronie i te, które padały w komentarzach. W ankiecie można wybierać siedmiokrotnie.

A może macie jeszcze jakieś pomysły, jak wzbogacić zawartość strony?

Chętnie przeczytam Wasze komentarze :)
Image

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by ela12 » Sat Sep 25, 2010 8:44 am

nie oglądałam żadnego serialu (z ww) prócz Roswell, ale z tego co słyszałam o niektórych serialach dobrego, to zagłosuję stosując się do opinii na ich temat ;)
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by Beauty_Has_Come » Sun Sep 26, 2010 11:10 am

Dziękuję za głosy, proszę o kolejne komentarze ;)

Max i Czips, a jak Wy zapatrujecie się na zmiany na stronie?
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by MAX EVANS » Sun Sep 26, 2010 11:26 am

Z założenia strona miał być tylko o Roswell i właśnie w takim kierunku powinna nadal zmierzać. Mój głos oddałem na opcje "Tylko Roswell"
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by Beauty_Has_Come » Sun Sep 26, 2010 12:25 pm

MAX EVANS wrote:Z założenia strona miał być tylko o Roswell i właśnie w takim kierunku powinna nadal zmierzać. Mój głos oddałem na opcje "Tylko Roswell"
A nie obawiasz się, że strona będzie powoli zamierać i w końcu zostanie zamknięta? Jaki masz pomysł na utrzymanie strony przy życiu jeśli będzie dotyczyła tylko Roswell? Nie wiem, czy ma gdzie zmierzać... serial nie jest kontynuowany, aktorzy nie są rozchwytywani...
Image

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by ela12 » Mon Sep 27, 2010 5:48 pm

Beauty_Has_Come wrote: serial nie jest kontynuowany, aktorzy nie są rozchwytywani...
no i nie ukrywajmy tego iż forum podupada ...
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by Beauty_Has_Come » Mon Sep 27, 2010 6:19 pm

ela12 wrote:no i nie ukrywajmy tego iż forum podupada ...
Zastanawia mnie, dlaczego redaktorzy strony od dawna nie udzielają się na forum... I paru użytkowników, aktywnych w tej fali ożywiania, do której należę m.in Ja, Ela, Max, nie pisze już w ogóle lub bardzo rzadko :( I gdzieś zniknęła nam Irien, a tak ciekawie posotowała :(

Cóż, nawiązując do wyników ankiety i komentarza Alexa, zmiany na stronie staną się faktem! Ja szczególnie ciepło przywitam VD, myślę, że temu serialowi najbliżej do Roswell (młodzi ludzie, tajemnica, walka o utrzymanie sekretu, miłość i dojrzewanie). I Ian Somerhalder jakoś łączy ten serial z Roswell, choć bardzo okrężną drogą (Emily deRavin--> Lost --> Somerhalder --> VD).


Czy chcielibyście na forum działy o tych serialach? (VD, Fringe, Supernatural). Myślę, że mogłoby napłynąć wraz z nimi kilka nowych duszyczek, a może ktoś stary by się ożywił :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by MAX EVANS » Tue Sep 28, 2010 9:24 pm

Beauty_Has_Come wrote:A nie obawiasz się, że strona będzie powoli zamierać i w końcu zostanie zamknięta? Jaki masz pomysł na utrzymanie strony przy życiu jeśli będzie dotyczyła tylko Roswell? Nie wiem, czy ma gdzie zmierzać... serial nie jest kontynuowany, aktorzy nie są rozchwytywani...
Obawiam ale z założenia strona miała być tylko o Roswell a w chwili obecnej Roswell to będzie jedynie dodatek do niej :? choć może i macie racje ale tego dowiemy się z czasem. Pożyjemy zobaczymy.

Pozdrawiam.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by Beauty_Has_Come » Thu Sep 30, 2010 6:11 pm

MAX EVANS wrote: Obawiam ale z założenia strona miała być tylko o Roswell a w chwili obecnej Roswell to będzie jedynie dodatek do niej
Już od jakiegoś czasu na stronkę wkradały się dwa inne seriale (GA i Lost), w których pracę znaleźli roswelliańscy aktorzy, które miały za zadanie poprawić oglądalność strony i zapewnić jej dalszą żywotność. Na stronie ciągle są informacje o Roswell (aktorzy, świetna baza odcinkowa) i z pewnością tam pozostaną. Za każdym razem, kiedy jakaś stacja telewizyjna powróci do emisji serialu stanowić one będą wspaniałą bazę informacyjną dla starych fanów i nowych sympatyków. Jednak utrzymanie domeny kosztuje, a wraz z zaprzestaniem emisji serialu oglądalność strony ponownie drastycznie spadła... Jak sobie z tym poradzić?

Miło by było zapewne utrzymać elitarność Roswellian, małego wąskiego grona osób, które wyjątkowo polubiły nasz serial. Ale nie tędy - moim zdaniem droga. Mijają dni, coraz mniej komentarzy pod postami, na forum też niewiele się dzieje... szkodaby było, żeby Roswellianie rozbiegli się po necie i całkowicie odeszli od serialu. A tak znajdą tu nowe informacje, nowe seriale które być może polubią. I będą mogli ciągle dzielić się wrażeniami z tymi, którzy kiedyś z wypiekami na twarzy oglądali odcinki Roswell w TV.

Roswellian ciągle będzie coś łączyć. Stare i nowe. Dlatego jestem za zmianami na stronie. Nie chciałabym, aby Roswellianie rozbiegli się na wszystkie strony w necie :)
Image

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by irien7 » Sat Oct 16, 2010 2:33 pm

Fajnie, że Beauty_Has_Come tak sie starasz o utrzymanie naszej stronki :)
Gratuluje samozaparcia, cierpliwości i chęci :)
Ja osobiście chętnie bym podyskutowała na temat tych seriali, tyle ze nie jestem na topie, nie oglądałam niektórych z nich albo sporadycznie.
Ale zmiany są potrzebne i popieram.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by Beauty_Has_Come » Sun Oct 17, 2010 12:35 pm

irien7 wrote:Fajnie, że Beauty_Has_Come tak sie starasz o utrzymanie naszej stronki :)
Gratuluje samozaparcia, cierpliwości i chęci :)
Dziękuję :) Przyznam, że bywa to trudne, bo jak każdy z nas mam też swoje obowiązki, i np. ostatnie dwa tygodnie były dla mnie wyjątkowo męczące :) Ale zaglądam i cieszę się, że inni też zaglądają :)
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Zmiany na stronie roswell.pl

Post by Czips » Fri Dec 03, 2010 8:33 pm

witam witam :)
pierw chcę przeprosić za swą jakże długą prawie że karalną nieobecność :)
Ale sprawy prywatne zajęły mnie całkowicie i nie byłam w stanie jeszcze tutaj zaglądać. Ale postaram się poprawić :)
A co do rozszerzenia strony? Ja zagłosowałam za dodaniem Pamiętników Wampirów. Serial wciągnął mnie całkowicie :)
No i ma powiązanie z serialami na stronce: bo, Emilie de Ravin, zagrała w LOST'ach stąd ten serial na stronie obok Roswell, a znowu w LOST'ach grał Ian Somerhalder, który teraz gra Damona w pamiętnikach :D - powiązanie jest :)
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest