Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by irien7 » Thu Mar 04, 2010 3:45 pm

Czytałam dzis ciekawy wywiad z Kubą Wojewódzki i zaczełam się zastanawiać nad jego osobą.
Facet robi dobrą karierę w tvn kpiąc i naśmiewając się z innych.
Polacy to kochają, kochają również to, że cały jego program krąży wokół seksu.
Osobiście czasem go oglądam, jeśli zaprasza do programy interesujych mnie ludzi.
Czasami mnie śmieszy, a czasami drażni.
Zgadzam sie z komentarzem pod aktykułem na onecie- " inteligentny czlowiek z darem mistrzowskiego obnażania kompleksow u innych! "
Jednak zastanawiam się co w nim tak naprawdę drzemie.
Ale wy jak myślicie kim jest ten facet jeżdżący ferrari, pokazujący się co rusz z nową 20-latką ?
Jak wam się wydaje czy on naprawdę bierze z głowy, te swoje słynne powiedzonka i cytaty?
Last edited by irien7 on Fri Mar 05, 2010 11:37 am, edited 1 time in total.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by irien7 » Thu Mar 04, 2010 11:50 pm

Jak mam usunąć ten post?
Last edited by irien7 on Fri Mar 05, 2010 11:22 am, edited 3 times in total.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by MAX EVANS » Fri Mar 05, 2010 12:58 am

irien7 z tego co wiem to on jeździ Porsche 911 nie Ferrari? ale to tylko tak na marginesie bo mogło się coś zmienić :?: A jeśli chodzi o niego samego to ja tam do Wojewódzkiego nic nie mam facet jest bardzo inteligentny i umie to wykorzystać a że zarabia przy tym krocie to już inna sprawa. Trafie zaobserwowałaś również to że wszystko co mówi i robi jest robione pod publikę i kręci się wokół sexu bowiem to najlepiej się sprzedaje. Podsumowując można o nim powiedzieć że jest cwaniakiem, szpanerem, kobieciarzem itp ale nie można o nim powiedzieć że jest głupi bo facet naprawdę ma łeb na karku. Zachęcam innych do wypowiedzi w tym temacie bowiem jestem ciekaw waszej opinii na jego temat.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by irien7 » Fri Mar 05, 2010 11:25 am

MAX EVANS wrote:irien7 z tego co wiem to on jeździ Porsche 911 nie Ferrari? ale to tylko tak na marginesie bo mogło się coś zmienić :?:
Niewiem być może, napisałam tak bo w tym wywiadze cyt:

GALA: Co sobie przedłużasz swoimi wspaniałymi samochodami?

KUBA WOJEWÓDZKI: Przedłużam czas podróży na przykład z Warszawy do Krakowa, bo im więcej koni pod maską, tym wolniej jeżdżę. Wiesz, jaka to przyjemność, jak jedziesz ferrari i wyprzedza cię daewoo na gaz? Czujesz się jak Caritas. Dajesz radość pokrzywdzonym przez los. A jeśli chodzi o samochody, które posiadam, to odpowiem ci słowami Shirley Mac- Laine, które powiedziała odbierając Oscara za "Czułe słówka": "Zasłużyłam na niego". Ja na nie też.

Ale może to było tylko porównanie.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by MAX EVANS » Fri Mar 05, 2010 2:29 pm

Przyznaje się bez bicia :haha: że nie przeczytałem tego wywiadu i w związku z tym zwracam honor bo najwyraźniej znów kupił nowy samochód.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by irien7 » Fri Mar 05, 2010 5:20 pm

MAX EVANS wrote:Przyznaje się bez bicia :haha: że nie przeczytałem tego wywiadu i w związku z tym zwracam honor bo najwyraźniej znów kupił nowy samochód.
Nie musiałeś go czytać, chciałam tylko wiedzieć co ludzie myslą na jego temat.
A, że miałeś wątpliwości co do jego autka, to ci tylko wyjaśniłam dlaczego tak napisałam :)

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by MAX EVANS » Sat Mar 06, 2010 4:03 pm

irien7 wrote: Nie musiałeś go czytać, chciałam tylko wiedzieć co ludzie myslą na jego temat.
Więc chyba wywiązałem się z tego czego oczekiwałaś ;>
irien7 wrote:A, że miałeś wątpliwości co do jego autka, to ci tylko wyjaśniłam dlaczego tak napisałam :)
Za co ci DZIĘKUJE bo życie w nieświadomości jest straszne :haha:

POZDRAWIAM :)
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by irien7 » Sat Mar 06, 2010 11:37 pm

MAX EVANS wrote: Za co ci DZIĘKUJE bo życie w nieświadomości jest straszne :haha:
To była ironia???
MAX EVANS wrote: POZDRAWIAM :)
ja również :)

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by MAX EVANS » Sat Mar 06, 2010 11:45 pm

irien7 wrote:To była ironia???
Broń boże żadna ironia źle mnie odebrałaś a jeśli cię uraziłem to PRZEPRASZAM :(
Mam dziś bardzo dobry humor i dlatego pisze w taki sposób. Choć muszę się również przyznać że mam dość specyficzne poczucie humor i nie każdy dobrze je odbiera ale przy bliższym poznaniu mojej osoby każdy już wie że nie mam nigdy nic złego na myśli.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by irien7 » Sun Mar 07, 2010 12:21 pm

Masz szczeście ;)

User avatar
MissIndependent
Nowicjusz
Posts: 69
Joined: Fri Jun 05, 2009 8:21 pm
Location: Gliwice/Zabrze
Contact:

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by MissIndependent » Thu Apr 22, 2010 1:34 pm

Wojewódzkiego bardzo lubię. zgadzam się z tym co było napisane wcześniej. to cwaniak i błazen, ale niemal wszystko co robi jest bardzo przemyślane. pracuje w show biznesie od lat i wie jak się sprzedać. jest pieruńsko inteligentny. trafnie też podsumowuje innych, choć to moze być akurat niezbyt miłe. a ze ma niewyparzony jezyk i nagina wszelkie granice - chwała mu za to. przynajmniej nie jest nudny jak flaki z olejem, bo "trzeba być poprawnym politycznie".

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by irien7 » Sat May 08, 2010 12:01 am

MissIndependent wrote:(..) przynajmniej nie jest nudny jak flaki z olejem, bo "trzeba być poprawnym politycznie".
dla mnie czasami nudne jak flaki z olejem jest to, że cała jego rozmowa sprowadza się do jednego -> "SEX"

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by Olka » Sat May 08, 2010 11:05 am

Osobiście nie trawię go na wizji. Wygląda, jak chłopiec w skórze starszego pana, który właśnie dowiedział się, że miliony go oglądają, więc trzeba gawiedzi pokazać cyrk, jakiego oczekują. Słuchać też nie przepadam, chociaż niektóre audcje w Esce Rock mnie rozbawiły. Natomiast uwielbiam czytać jego felietony. Dopiero, kiedy podzieli się czymś nad czym faktycznie się zastanawiał, a nie tym co w danej sekundzie ślina przyniosła na język, okazuje się, że jego spostrzeżenia są bardziej niż trafne. Papier daje Wojewódzkiemu również najlepsze pole do popisu jeśli chodzi kunszt językowy. Czasami w epmiku lubiłam zajrzeć do Polityki i poczytać, co ma do powiedzenia, bo na tygodnik już złotówki nie zamierzam wyać. Coś się z nimi ostatnio niedobrego porobiło...

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by Czips » Wed Jun 09, 2010 11:21 pm

Olka, Polityka ma swoje ukierunkowania polityczne i ich się trzyma... brak mu "mediowego bez stronnictwa" Boże... co za głupoty gadam... chyba tylko Bravo jest bezstronne pod względem politycznym. No ale..
Miało byc o Wojewódzkim, zastanawiam się czemu tu jeszcze nikt nie poruszył wątku Porannego WF i ich kultowej piosenki po trupach do celu?
W ogóle? Wybieracie się na wybory?
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by MAX EVANS » Thu Jun 10, 2010 4:53 pm

Czips wrote:W ogóle? Wybieracie się na wybory?
Oczywiście że tak, przynajmniej ja zamierzam bo nie wiem jak inni?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MissIndependent
Nowicjusz
Posts: 69
Joined: Fri Jun 05, 2009 8:21 pm
Location: Gliwice/Zabrze
Contact:

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by MissIndependent » Fri Jun 11, 2010 1:24 pm

W ogóle? Wybieracie się na wybory?
ja się wybieram na każde od 4lat i jeszcze nigdy do urny nie udało mi się dojść, bo zawsze wypada mi coś wazniejszego 8) w tym roku znowu sobie postanowiłam, że pójdę, ale czy mi się uda...?? :roll:

piosenki nie słyszałam. nie miałam na to czasu. natomiast zauważyłam, że wokół tego zrobił się wielki szum, więc sobie tekst wyszukałam... no cóż, zastanawiam się, po co to w taki sposób zostało napisane i czy tym razem na pewno Wojewódzki z Figurskim nie przesadzili.
Dopiero, kiedy podzieli się czymś nad czym faktycznie się zastanawiał, a nie tym co w danej sekundzie ślina przyniosła na język, okazuje się, że jego spostrzeżenia są bardziej niż trafne.
to prawda. żeby dokopać się do tego, co on naprawdę ma do powiedzenia, potrzeba wiele cierpliwości. ja go lubię oglądać. nawet jak przegina. nie muszę sie z nim zgadzać. lubię czytać jego felietony, lubię czytać i ogladać z nim wywiady... szoł szołem, ale najbardziej mnie interesuje to, jaki on jest, jakie ma poglądy. z wieloma się zgadzam, w wielu sprawach podoba mi się jego stosunek do rzeczy, więc suma sumarum go lubię :)

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by Czips » Fri Jun 11, 2010 8:20 pm

zastanawiam się, po co to w taki sposób zostało napisane i czy tym razem na pewno Wojewódzki z Figurskim nie przesadzili.
W Polsce wszystko co inne to dla ludzi przesada. Jak dla mnie - wielkie dzięki im, za to, że powiedzieli to, co 3/4 narodu myśli.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MissIndependent
Nowicjusz
Posts: 69
Joined: Fri Jun 05, 2009 8:21 pm
Location: Gliwice/Zabrze
Contact:

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by MissIndependent » Mon Jun 14, 2010 7:15 pm

tak, tylko niekoniecznie w taki sposób. trochę jednak pojechali po bandzie i zrobili to w nieodpowiednim czasie. za wcześnie. ledwo tamci się rozbili, a oni wyskoczyli z czymś TAKIM. jak na ogół przyklaskuje Wojewódzkiemu to tak tym razem poczułam lekki niesmak jak się zapoznałam z tym tekstem.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by Czips » Tue Jun 15, 2010 12:12 am

a nie poczułaś niesmaku po tym jak pan J. w perfidny sposób starał się wykorzystać śmierć swojego brata do swojej kampanii?
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MissIndependent
Nowicjusz
Posts: 69
Joined: Fri Jun 05, 2009 8:21 pm
Location: Gliwice/Zabrze
Contact:

Re: Wojewódzki - intelektualista czy idiota ?

Post by MissIndependent » Tue Jun 15, 2010 10:45 am

niestety czuję niesmak w związku z 90% tego, co robi Kaczyński :roll: nic na to nie poradzę. jak wygra wybory to będę przerażona. natomiast w tej sytuacji na niego nie patrzę. to, że on wykorzystuje zmarłego brata i katastrofę pod Smoleńskiem w kampanii nie znaczy, że ten, kto w sumie się z tego nabija, jest wielce usprawiesliwiony. na wszystko jest odpowiedni czas i wszystko można powiedziec w odpowiedni sposób. być może gdyby ten kawałek ujrzał światło dzienne trochę później, a nie zaraz po katastrofie, to nie byłoby tyle słusznego oburzenia. Polska była w szoku i żałobie (choć mało kto L.K. darzył sympatią, a to dziwne :roll: ), a oni wyskakują z czymś takim. choć pewnie się nie przejęli, zwrócili uwage ludzi, a pewnie tylko o to im chodziło.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests