Wymuszenie czy nie?

Wszystko o III serii
Forum rules
Strefa wolna - można spoilerować.
Post Reply
User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Wymuszenie czy nie?

Post by gizol » Wed Jan 30, 2008 2:55 pm

Ostatnio oglądnełem sobie 3 sezon Roswell i muszę stwierdzić że 1 odc nieco mnie zirytował. A mianowicie chodzi mi o ten feralny napad na sklep, pod którym znajdował się statek kosmiczny. Według mnie "normalny" Max nie pozwolił by za nic na świecie uczestniczyć Liz w tym napadzie, więc nasuwa się pytanie, czy aby nie było to wymuszenie przez reżysera jakieś niespodziewanej sytuacji która pozwalała by na jeszcze ciekawszy i bardziej rozwinięty 3 sezon? Co o tym myślicie?
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Re: Wymuszenie czy nie?

Post by Michał » Thu Sep 04, 2008 1:08 pm

Z tego co sie orientuję to III Sezon miał byc dłuższy, ale został skrócony o kilka odcinków. Można by faktycznie pociągnąć wątek z Future Maxem, jak i rozwinąć wiele innych wątków, ale reżyser tego zaniechał, szkoda. Mimo happy endu w III Sezonie dokonałbym również małej korekty w zakończeniu, ale wszelkie dywagacje na ten temat są chyba zbędne. No chyba, jak już padła wcześniej propozycja jednej z forumowiczek, zostanie nakręcone: "Roswell - po latach", tym bardziej że nadarza się świetna okazja, bo za rok mija 10 rocznica serialu :)

Ferka
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:28 pm

Re: Wymuszenie czy nie?

Post by Ferka » Thu Sep 04, 2008 2:36 pm

No chyba, jak już padła wcześniej propozycja jednej z forumowiczek, zostanie nakręcone: "Roswell - po latach", tym bardziej że nadarza się świetna okazja, bo za rok mija 10 rocznica serialu :)
Dla fanów serialu byłby to wyjątkowy prezent. Wydaje mi się jednak, że nie ma na to szans. Bo prawda jest taka, że Roswell z innymi aktorami - to nie to, co każdy chciałby zobaczyć, a sami aktorzy raczej nadal próbują uciekać od wizerunku Max'a, Michael'a, Marii, Liz, Isabell. A szkoda... ;)

User avatar
MissIndependent
Nowicjusz
Posts: 69
Joined: Fri Jun 05, 2009 8:21 pm
Location: Gliwice/Zabrze
Contact:

Re: Wymuszenie czy nie?

Post by MissIndependent » Sat Jun 13, 2009 7:06 pm

to prawda. ja bym chyba nie chciała oglądać Roswell i z innymi aktorami :? powinni byli pociągnąć wielewątków, które były rozpoczęte we wcześniejszych 2 sezonach zamiast stwarzać nowe :roll: osobiście uważam, ze fani tworzący fanfici o Roswell wykonali lepszą robotę i stworzyliby ciekawszy 3 sezon niż ludzie pracujący przy serialu. sknocili go.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: Wymuszenie czy nie?

Post by {o} » Tue Jun 16, 2009 3:08 pm

gizol wrote:czy aby nie było to wymuszenie przez reżysera
Raczej wymuszenie przez fanów, którzy koniecznie chcieli 3. sezon :mrgreen:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests