Serial "Chirurdzy"

Rozmowy o serialu Chirurdzy
User avatar
Zibi
Gość
Posts: 13
Joined: Tue Jan 03, 2006 1:36 am

Post by Zibi » Wed Feb 08, 2006 9:32 pm

OK, sam znalazlem ;)

angel-the-vampire.no-ip.org:469
tv-series.no-ip.org
tvseries4.no-ip.org:11411

Huby ogolnie o serialach TV. Moj nick tam to Zibi, mam troche Roswell i Grey's Anatomy, kolekcja ciagle rosnie. Gdyby ktos chcial slota ode mnie, czy wymienic sie czyms, piszcie na PW.
Small Programs
"A song to play when I'm lonely
Win and never play a game again"

User avatar
Zibi
Gość
Posts: 13
Joined: Tue Jan 03, 2006 1:36 am

Post by Zibi » Sun Feb 19, 2006 12:29 am

Znalazlem tez inne, ale w sumie chyba nikogo to nie interesuje. Chcialem tylko zaznaczyc, ze mam wszystkie odcinki az do 14 (drugiego sezonu). Z checia sie wymienie za np. Roswell. Oczywiscie na hubie.
Small Programs
"A song to play when I'm lonely
Win and never play a game again"

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Post by femii » Tue Feb 21, 2006 2:54 pm

Na stronie Polsatu wyczytałam, że w przyszłą niedziele to jest 26 lutego wyemitują dwa ostatnie odcinki pierwszej serii. Emisja rozpoczyna się o 20.00. Do końca jeszcze nie wiadomo czy pojawi sie druga seria.

Dla fanów serialu Gotowe na wszystko Polsat ma dobrą wiadomośc. Od 2 marca t.j czwartku, zacznie sie emisja drugiej serii. Rozpoczęcie o 20.15 i także dwa odcinki.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Feb 22, 2006 11:26 am

Wspaniała wiadomość. Nie jest to moze 2 seria "Chirurgów", ale mimo wszystko.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Feb 22, 2006 10:45 pm

Jeżeli mam być szczera to jakoś mało mnie przejęły powtórki GA. W sumie żadnego odcinka nie obejrzałam. Film ma w sobie to COŚ, ale oglądanie powtórek (jeżeli chodzi o ten serial) mija się z celem. Dlatego mam nadzieję, że jednak puszczą drugą serię i to niedługo, bo takie odgrzewane kotlety nie są rewelacyjne.

Uff.. Chociaż Gotowe na wszystko wracają. Bo już naprawdę nie było czego oglądać. :roll: Po pięknej serialowej jesieni, teraz całkowita posucha. :twisted:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
ALEX_WHITMAN
Redaktor
Posts: 92
Joined: Thu Aug 14, 2003 7:31 pm
Location: Poznań
Contact:

:)

Post by ALEX_WHITMAN » Sat Feb 25, 2006 12:16 pm

GA jest świetne. II seria jest świetna. Każdy z bohaterów jest świetny.. szczególnie George :D GA jest inne niz ER. Sam jestem fanem ER, ale to GA mi się bardziej podoba... Szczególnie te ostatnie odcinki wycinają z butów. Dosłownie. Każda z historii jest opowiedziana z lekką nutą humoru i dużą dawką drmatu. II seria rządzi... A LOST --> zamienia się w bajkę :/
ALEX WHITMAN autor fan-ficków oraz jeden z redaktorów strony http://www.roswell.pl

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Sun Feb 26, 2006 6:33 pm

Dokładnie. ER uwielbiałem (8 sezonów robi swoje ;) ) ale teraz GA daje tak popalić ze nie mogę się doczekać następnego odcinka. Pierwsza seria była dosyć smętna, pomijając może z 4 odcinki no i rewelacyjnego George'a (mój ulubieniec od samego początku). Druga seria jest całkowicie inna (czytaj lepsza :D ). Miałem lekką przerwę w oglądaniu gdzieś około 13 epizodu, ale jak już go włączyłem to przestałem dopiero po około 4h czyli kiedy skończył się odcinek 18 :D Naprawdę ciężko się oderwać.
No i na koniec muzyka a raczej Muzyka. Już w pierwszym sezonie była bardzo mocną stroną tego serialiku a teraz jest jeszcze lepiej. Ah ta cudowna Anna Nalick :roll: Dobór piosenek jest pierwszorzędny.
Współczuję tym, którzy muszą czekać na odcinki na polsacie :D
A już jutro nowy epik :D

Adka słyszałem ze DH zeszły lekko na psy ;) Ale zawsze to coś nowego ;)

Misiaczek

Post by Misiaczek » Mon Feb 27, 2006 12:08 pm

może mi ktoś "powiedzieć" jak się nazywa ten śliczny doktorek-Derek?
tzn. jak się nazywa ten aktor?

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Feb 27, 2006 6:49 pm

Patrick Dempsey, o ile mnie pamięć nie myli.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

niki875
Gość
Posts: 1
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:10 pm

Post by niki875 » Tue Mar 14, 2006 7:37 pm

mam małe pytanko czy wie ktoś może kiedy będzie można zobaczyć drugą serię GA????

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon May 01, 2006 5:06 am

Powiem szczerze, ze GA nigdy nie nalezalo do moich ulubionych seriali. Jednakze druga seria polepszyla sie i to znacznie. Jest i smieszniej i powazniej i blizej zycia normalnego czlowieka. Isie i Jorge sa swietni, nawet Mereditch zmienila sie na lepsze. No i kto by pomyslal ze Alex moze sie okazac kims lepszym niz dupkiem ;) A co najwazniejsze, pozbyto sie czolowki serialu. Czerwone buty nareszcie przestaly mnie przesladowac :D

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Mar 13, 2007 11:19 am

O ile się nie mylę. we wczorajszych "Przyjaciołach" wystąpiła na chwilę Ellen Pompeo. Powtóka dziś gdzies koło 16:40.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Re: Serial "Chirurdzy"

Post by Tess_Harding » Tue Sep 18, 2007 8:46 pm

przyznam się bez bicia, że od niedawna oglądam ten serial. jest po prostu boski!! dziś juz jestem po odcinku z bomba. uwielbiam to. najbardziej lubię izzie i meredith. a najbardziej nie lubię dereka. on jest taki dziwny.
Jane Cahill

Image

User avatar
Emila
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Sun Feb 13, 2005 8:54 pm
Location: Bydgoszcz

Re: Serial "Chirurdzy"

Post by Emila » Wed Sep 19, 2007 1:58 pm

Jak można lubic Meredith ? lol :roll:
"Now you're flirting with death
you think then the hurting will stop
But your life is so damn precious
and has only just begun"...

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Re: Serial "Chirurdzy"

Post by Graalion » Wed Sep 19, 2007 2:04 pm

Tess miała wielu zwolenników, więc czemu nie Meredith? :P
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Emila
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Sun Feb 13, 2005 8:54 pm
Location: Bydgoszcz

Re: Serial "Chirurdzy"

Post by Emila » Wed Sep 19, 2007 2:09 pm

Tess przynajmniej była wyrazista,a Mer jest nijaka i strasznie irytująca.A już w ogóle denerwowało mnie to,że na początku byłą faworyzowana z powodu,że jest córką Grey.Jej romans z Derekiem to porażka.
"Now you're flirting with death
you think then the hurting will stop
But your life is so damn precious
and has only just begun"...

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Re: Serial "Chirurdzy"

Post by Tess_Harding » Wed Sep 19, 2007 5:20 pm

postać meredith jest lekko skomplikowana. poznała faceta w barze, zakochała się w nim a potem przez niego cierpiała. moim zdaniem ona nie była faworyzowana przez matkę. to derek brał ją do najlepszych operacji bo się z nią spotykał. a potem brał ją bo czuł się winny. lubię tą postać chociaż czasem mnie wkurza. skoro kocha dereka to powinna o niego walczyć. a ona sypia z kim popadnie żeby zabić swój ból. i w dodatku zraniła georga. to było okrutne.
Jane Cahill

Image

User avatar
Emila
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Sun Feb 13, 2005 8:54 pm
Location: Bydgoszcz

Re: Serial "Chirurdzy"

Post by Emila » Wed Sep 19, 2007 9:24 pm

Tess_Harding wrote: moim zdaniem ona nie była faworyzowana przez matkę.
To nie matką ją faworyzowała,tylko ze względu na jej matkę brali ją do najlepszych przypadków i wcale nie chodzi tu tylko o Dereka.

Co do Georga,on też ponosi tu swoją winę.Wiedział w co się pakuje,ale Meredith przesadzila z tym płaczem itd.To było chamskie i pozbawione uczuć. :roll:

Ja uwielbiam Izzie (dziwne prawda ? :P ) , Bailey , Georga , Denny'ego ( :( ) , Addison oraz Prestona.

Najbardziej irytują mnie:

1.Meredith
2.Alex
3.Derek
"Now you're flirting with death
you think then the hurting will stop
But your life is so damn precious
and has only just begun"...

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Re: Serial "Chirurdzy"

Post by Tess_Harding » Wed Sep 19, 2007 11:40 pm

no właśnie o to mi chodziło, ze przez matkę w sensie, ze dlatego, ze była jej córką. :D
no to z georgem to było chamskie, ale on sam się wygadał o tym, ze poszli do łózka ze sobą. poza tym on wiedział, ze ona kocha innego. niestety, zakochany facet nie myśli...
Jane Cahill

Image

User avatar
baklo
Redaktor
Posts: 63
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Location: daleko stąd
Contact:

Re: Serial "Chirurdzy"

Post by baklo » Thu Sep 20, 2007 12:13 am

Meredith - jej zdecydowanie najbardziej nie lubię w całym serialu. Ale niestety zapewne będzie w nim do końca i o jeden dzień dłużej - w końcu serial to Grey's Anatomy :(. Chirurgów generalnie zacząłem oglądać jedynie z sympatii dla Kath. A to, że serial okazał się genialny, to już inna historia :).
Pozdrawiam,
BAKLO
roswell.pl

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest