Finał drugiego sezonu

Rozmowy o serialu Chirurdzy
Post Reply

Jak oceniasz finał 2 sezonu?

Zaskakujący, extra!
8
89%
W zasadzie może być...
1
11%
Beznadziejny, nic ciekawego...
0
No votes
 
Total votes: 9

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Finał drugiego sezonu

Post by freja » Fri May 19, 2006 8:34 pm

Długo mnie nie było, ale już po maturze, więc mam święty spokój...
Tutaj jakoś tak cicho, a przecież serial się rozwinął i to jeszcze jak. Z ręką na sercu mogę stwierdzić, że jest nawet lepszy od Lost.
Obejrzałam wczoraj finał 2 sezonu Grey's Anatomy. W życiu żaden odcinek nie wzbudził we mnie tylu emocji. Ryczałam i to jak, nawet teraz łzy kręcą mi się w oczach. To co Shonda zrobiła z Denny'm... poprostu brak mi słów... Zakochałam się w tej postaci. Facet był extra. Niestety umarł. Żal mi Izzie, z całego serca. Kiedy leżała u boku ukochana i wygłosiła rolę miała zapuchnięte od płaczu oczy. Była świetna. Pozostaje pytanie co dalej... Czy Izzie/Kate powróci?

Polecam http://www.greyswriters.com/

W ostatniej nocie Shonda Rhimes pisze co czuła podczas pisania scenariusza do ostatniego odcinka. Dzieli się refleksjami i wyraża łeboki żal z powodu śmierci Denny'ego. (Już i tak ta kobieta nie zyska w moich oczach, za to co zrobiła)
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri May 19, 2006 10:52 pm

Szczerze? Moze to i zabrzmi okrutnie, ale ja sie ciesze, ze Denny nie zyje bo kibicuje parze Izzie/Alex i ich scena jak zabieral ja z lozka, jak mimo tego co ona mu zrobila, co powiedziala, zaopiekowal sie nia wywolala u mnie skrajne emocje od smutku na widok jej lez po radosc, ze jednak jeszcze cos ich laczy bo tylko on potrafil jej pomoc... Wiem jaki jest Alex, ale to tylko pozory i pokazal to przy Izzie, ze potrafi mu na kim zalezec i jak mozna go zranic... Poza tym co to byla za milosc do Dennego? Ok postac niczego sobie, ale nie wiem czasami strasznie mnie irytowal... Wracajac do Izzie i Alexa, dluga droga przed nimi, aby naprawic to co Izzie zniszczyla, aby odbudowac jego zaufajnie do niej i jej zycie po utracie Dennego (chociaz uwazam, ze to nie bedzie takie trudno bo nie wierze za bardzo w cala jej milosc do niego... a zal? plakalabym po nieznajomym jakby umarl...), ale teraz wiem, ze to ejst mozliwe i para Alex/Izzie powroci nie szybko, ale zaczniemy od odbudowy przyjazni 8)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat May 20, 2006 9:11 am

Ja tam obwiniam za ten rozpad Alex'a to on przespał się z Olivią i stracił na tym... Miłość Izzie do Denny'ego była prawdziwa, według mnie oczywiście. Gdyby taki Alex poprosił ją rękę wątpię, żeby się zgodziła, a tutaj proszę jak pięknie. Najpierw stali się przyjaciółmi potem miał przyjść ten bliższy związek. Izzie i Alex byli bardziej kochankami niż przyjaciółmi... Mam nadzieję, że Izzie wróci. W info na temat 3 sezonu nie ma ani słowa o niej.
Image

User avatar
IVY
Gość
Posts: 1
Joined: Wed Sep 20, 2006 11:38 am
Location: PL chwilowo Liverpool
Contact:

Post by IVY » Wed Sep 20, 2006 1:13 pm

Ja tam w 3 dni obejrzalam na DVD cala 2 serie Grey's Anatomy i ...... jestem zachwycona filmem i muzyka.
Co do finalu..... no to niezle. Ciekawe co zrobi Meredith ..... Pewno wybierze Finna ale myslec bedzie o Dereku, poki sie nie zejda.
Every fear hides a wish...

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Post by Justynka » Tue Nov 21, 2006 1:57 pm

Ja też się ciesze że Denny nie żyje :twisted: Nie poluiłam go. Takie ciepłe kluchy ;]
A co do Meredith to mam nadzieję że wybierze Sheparda. Cała druga seria była o tym że ona go kocha, a on ją tylko nie mogą być ze sobą. Więc teraz jak dla mnie wybór jest prosty :)
Image

magda
Gość
Posts: 1
Joined: Thu Jan 11, 2007 11:51 pm

Post by magda » Fri Jan 12, 2007 12:05 am

skąd moge wziąć drugi sezon grey's anatomy?

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Post by Justynka » Fri Jan 12, 2007 2:58 pm

http://www.mininova.org/tor/415295

Jakośc nienajgorsza i są odrazu napisy :)
Image

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Finał drugiego sezonu

Post by Goya » Mon Jan 31, 2011 4:56 pm

Ja bardzo żałuje że Denny umarł :( . Po między nim a Izzie była prawdziwa miłość. Jeśli chodzi o pare Izzie i Alex to dla mnie to totalna porażka. Przed pojawieniem się Dennego było mi to obojętne ale po tym jak zobaczyłam jak Denny i Izzie się kochali zrozumiałam że Izzie nie powinna zawracać głowy Alexowi. Piosenka Chasing Cars Snow Patrol była idealnie dobrana do sceny, a gra Kathy bała baardzo dobra :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests