Seriale

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Aug 05, 2005 11:30 pm

A wychodzisz czasem z domu? ;)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Aug 05, 2005 11:33 pm

A kiedy Ty na to znajdujesz czas? :shock: Ja ogladam Felicity jak mam czas i Grey's Anatomy jak mi z glowki nie wypadnie. DC nie mam kiedy bo nigdy nie ma mnie w domu w soboty o tej porze. Kiedys ogladalam JAG, ale to bylo kilka dobrych lat temu i ostatnio ogladalam Moonlighting, ale juz chyba sie skonczylo :roll:

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Aug 06, 2005 5:00 pm

Olka wrote:A wychodzisz czasem z domu?
Hmm, czasem wynoszę śmieci. to się chyba liczy?
onar-ek wrote:A kiedy Ty na to znajdujesz czas?
Bez większych problemów, zasadniczo.Choć czasem mam konflikt: tv czy komp. Na szczęscie zwykle mogę z nich korzystać równocześnie :mrgreen:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Sat Aug 06, 2005 9:40 pm

Stary chyba jesteś moim klonem, a przynajmniej mamy taki sam rozkład zajęć. :wink:

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Sun Aug 07, 2005 10:39 pm

Ja oglądam Kryminalne zagadki Las Vegas( uwielbiam ten serial!), Chirurgów i Felicity. A skoro mowa o tym ostatnim to jak myślicie z kim powinna być główna bohaterka. Moim zdaniem z Noelem, on jest słodki, i uratował Felicity z pożaru. Ben ostatnio strasznie mnie wkurza, sam nie wie czego chce!

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Aug 07, 2005 11:17 pm

Ben jest bee a Noel cacy 8) To oczywiście uproszczenie, ale to Noel jest tym kochanym i uwielbianym przez wszystkie kobiety ucieleśnieniem naszego ideału. Ben był butny i porywczy. Z czasem Felisity go utemperowała, ale nadal pozostał nieodpowiedzialny. Kiedyś bardziej go lubiłam i nie dziwiłam się, że gł. bohaterka wolała jego - w końcu każda mała dziewczynak chce księcia Noela z bajki, ale kiedy mała dziewczynka dorasta w końcu wybiera tych "prawdziwych" męzczyzn, co to potrafią nieźle namieszać, jak Ben 8). Teraz jednak, kiedy na niego patrzę, to mam ochotę chwycić go za ramiona i potrząsnąć by się wreszcie obudził. Ben cały czas chodzi niczym śnięta ryba i nie potrafi się cieszyć. Zgoda, Noel uosobieniem radości też nie był, bo w końcu ma depresję, ale poradził sobie, wyszedł na prostą. Wziął los w swoje ręce i to mu się chwali. Noel na prezydenta! :)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Aug 08, 2005 12:33 am

Co do Noela i Felicity spoiler -> Hmm wiecie Felicity w ostatnich odcinkach po zdradzie Bena postanowi cofnac sie w czasie, aby byc z Noelem i qrcze nie wyjdzie im mimo, iz trzemalam za to kciuki! Jak dla mnie ona powinna byc wlasnie z Noelem a Bena nigdy za bardzo nie lubilam... Denerwowal mnie, ale nie ja pisalam scenariusz i nie ja postanowilam zakonczyc ten serial wlasnie tak jak sie zakonczyl! Ble!

Jak najbardziej Olka Noel na prezydenta :haha:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Mon Aug 08, 2005 12:59 am

W ilu bajkach ksiaze lezy nagi przykuty do hotelowego luzka przez jakas kobiete poznana w swieto dziekczynienia w barze??? 8)
(moze mi ktos powedziec gdzie w powyzszym zdaniu powinienem umiescic przecinki????????)

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Aug 09, 2005 4:12 pm

Na moje - po "nagi" i "kobietę", choć mogę się mylić :wink:

I ja też jestem za Noelem, zawsze byłem. Ale jedno mnie ciekawi. Może przegapiłem jakiś odcinek, ale jego związek z byłą żoną skończył się bardzo dziwnie. Ona dała mu w końcu rozwód, by mógł się z nią spotykać na luzie, bez przymusu. Tak przynajmniej ja to zrozumiałem. A później już jej nie widziałem. Czy pojawiła się jeszcze od tamtego czasu, ale ja to przegapiłem?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Aug 09, 2005 5:35 pm

Właściwie, to pierwszy raz słyszę, że Noel miał żonę, :shock: więc raczej ci nie pomogę. Chyba przegapiłam którąś serię 8)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Aug 10, 2005 6:15 pm

Hmm nie ogladalam wszystkich odcinkow, ale cos kojarze, ze chyba jej wiecej nie bylo w serialu. Pojawilo sie jeszcze jej wspomnienie jak Noel dostal od niej jakas czesc jej spadku po kims tam... A ten ich zwiazek i malzenstwo bylo na poczatku 3 serii.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Aug 13, 2005 2:24 am

Wybrała Noela! :respekt: Felisity rocks! :haha:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Aug 13, 2005 7:12 am

zostaly jeszcze 4 odcinki, jeszcze wiele sie moze zdazyc :wink:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Aug 13, 2005 9:42 pm

jak to?!!? ej, ja wyjeżdżam. patrzyłam do programu i nie było w nim felisity :?

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Aug 13, 2005 10:15 pm

W poniedzialek nie ma, ale we wtorek, srode, czwartek i piatek juz jest- to beda 4 ostatnie odcinki. Felicity juz do ostatniego pozostanie w przeszlosci, a skoro zajmie jej to az 4 odcinki to mozna sie domyslac, ze cos sie w trojkacie ben-fel-noel bedzie jeszcze dzialo. 8)

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Tue Aug 16, 2005 5:58 pm

Podobalo mie sie kiedy Megan zaptala Felicity czy ta nie musi chodzic na zajecia, a Felicity odpowiedziala, ze przeciesz ma juz dyplom :lol: Musze przyznac, ze pdroz w czasie wyszla w felicity duzo lepiej niz w wielu serialach sf. :wink:

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Aug 16, 2005 9:40 pm

Czy ktoś może mi powiedzieć jak nazywa się piosenka z czołówki "Felicity" i kto ją wykonuje? Bo nie wiedzieć czemu bardzo mi się podoba. 8)

Ben był butny i porywczy? :shock: No cóż, widać że oglądam to to dopiero od 4 serii...gdzie od początku jawi mi się jako smętny i niezdecydowany bubek i dziwnie kojarzy mi się z Dawsonem z "Jeziora Marzeń" :roll: macie rację, Noel górą :mrgreen:

A swoją drogą Olka to ciebie rozgryść nie mogę...w "Roswell" gustowałaś w nieśmiałym i romantycznym, w "Harrym Potterze" w "bad manach", w "Felicity" znów spokojny wrażliwiec :wink:

Czy to ja, czy komus jeszcze Megan strasznie przypomina Marię DeLuca?
Sposób bycia, mówienia, głos, temperament, nawet coś w wyglądzie...czy oni w tych serialach przycinają wszystkich bohaterów wdg. tego samego wzoru? :roll:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Wed Aug 17, 2005 3:07 am

piosenka: JJ Abrams & Andrew - New Version of You
(ale szukaj raczej "felicity theme song")

Can you become
Can you become
A new version of you

New wallpaper
New shoe leather
A new way home
I don't remember

New version of you
I need a new version of me

New version of you
I need a new version of me


Szkoda,ze to powstalo tylko jako czlowka do serialu i nie ma nawet minuty :(
Mi tez sie bardzo podoba. Dopoki nie zobzczyem slow piosenki nie moglem zrozumec o czym ona jest, myslalem, ze zamiast "version" gosciu spiewa "vergin" i taj jakos glupio to wygladalo :lol:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 18, 2005 5:47 am

Hmmm. W prgramie telewizyjnym jest jakis blad. Ostatnia seria ma 21 odcinkow, wiec dzis powinien byc ostatni, a w programie poaja, ze jutro wyemituja 22 :roll:

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Aug 18, 2005 5:13 pm

Czyli co, skończyło się na śmierci Noela? That sux :!:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests