Zamachy w Londynie

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Jul 07, 2005 8:08 pm

onar-ek wrote:Co do Londynu... Sama mam tam znajomych i nie mam jak na razie od nich wiesci co bardzo mnie denerwuje, ale jestem dobrej mysli.
Onar-ku własnie. Ja dzwonię do ambasady od rana i nic...Dobrze, że chociaż Miguel się odezwał.

A co do imprezki- oj, preferuje domowe zdecydowanie. Ostatnio byłam na takiej i bawiliśmy sie przez dwa dni 8) ->oczywiście po sesji.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Jul 07, 2005 8:12 pm

Dzwonienie nic nie daje :roll: Sama probowalam. Na TVN 24 ktory leci u mnie od rana, mam nadzieje, ze jednak zobacze kogos ze znajomych, mowili, ze wszyscy Polacy maja sie zglosic do ambasady bo w Polse panuje chaos :roll:

Ja oblewalam sesje na wyjezdzie i kyrcze powiem jedno nie lubie kajakow :evil: Juz nie bo wywalic sie na srodku jeziora w nocy w ciuchasz nie ejst mile i mam siniaka na pol nogi :evil: Za to widzialam pierwszy raz na zywo bobera (czyt.bobra :lol:)

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Jul 07, 2005 8:27 pm

Szkoda , że nie mam TVN24 :( Ale to i tak nie to co rzetelna informacja...Boże, niech oni coś powiedzą ! Moja przjaciółka tam jest od początku lipca ! Ja. Chcę. Coś. Wiedzieć.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Jul 07, 2005 8:31 pm

Na onecie mozna napisac wiadomosc do osob przebywajacym w Londynie. Jak na razie nic nie mowi sie o ofiarach z Polski. Najlepsze jest to, ze politolodzy typuja teraz Rzym albo Wawe :shock:

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Jul 07, 2005 9:32 pm

Bullshit.

Primo: Organizacja terrorytyczna podająca sie za Tajną grupe Alkaidy w Europie na stronie internetowej opublikowała, ze grozi zamachami Danii i Włochom.

Secundo: W 100 % wątpie, aby Polska została zaatakowana. Przykro mi to mówic, ale jestesmy krajem nieznaczącym na arenie międzynardowej. A jedna z podstawowych "Rules of War" mówi, ze rana zadana niedźwiedziowi jest o wiele bardziej szanowana niż zabicie królika.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Jul 07, 2005 9:36 pm

Zawsze to jakies pocieszenie :roll: Nie uwazam, aby mogli nas atakowac, chyba, ze juz nie bedzie kogo :roll:

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Jul 07, 2005 10:00 pm

Zgadzam się z Xanderem. Polska nie odgrywa większej roli na arenie międzynarodowej, nie oszukujmy się. A terroryści chcą zwrócic uwagę przede wszystkim przywódców mocarstw ...Zresztą- w Polsce nie ma nawet zorganizowanej siatki terrorystycznej, jeśli już- pojedyncze jednostki, choć w ich zdeterminowanie bardzo wątpię. Do takiego zamachu potrzebne sa pieniądze, połączenia, ludzie. Więc pocieszmy sie tym...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests