Podaj dalej

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Post Reply
User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Wed Jun 22, 2005 2:53 pm

Nie!Kiedyś sporadycznie w NFS Porshe 2000 albo World Crafta ale teraz to już nawet pasjansa nie ukłama hehe (19).
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Jun 22, 2005 2:54 pm

Ja jestem raczej żądna adrenaliny, ale nie jestem zła jak mogę sobie zwyczajnie poleniuchowac 8)

Picie niegazowane (czyt.soczki)

Co do gier... Kiedyś grałam jak brat coś przynosił... Np lubiłam Baldur's Gate (chyba to taka nazwa? :lol:) czy jakieś gry strategiczne. A w tym semestrze jak się nudziłam na informatyce grałam w Pingwina 8)
-> http://www.arcadetown.com/chillout4/index.asp
Za to uwielbiam grac w Need for Speed Underground 8) Taka relaxująca gra (wiek- o dzień starsza od pitera :jezyk:)

Rodzina czy kariera?

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Jun 22, 2005 3:30 pm

Złoty środek. Jak zawsze. :cheesy:
Nie wyobrażam sobie Karoliny, która za kilka lat zostaje zakopana w domu z dziećmi i nie ma własnego życia zawodowo-towarzyskiego. Szybko odstawiliby mnie do Tworek :?
Ale tak samo czarną wizją jest Karolina wracająca z pracy do domu codziennie o 22.00 i pałająca żądzą władzy :?
Ani jedna, ani druga rola nie jest dla mnie. Na kobietę w całości poświęcającą się rodzinie jestem zbyt...niespokojna. Na kobietę XXI wieku jestem zbyt staromodna :cheesy:
W najbardziej idealnym układzie chcę mieć wspaniałą rodzinę i pracować sobie dla przyjemności.

Hamburgery czy pizza? (głodna jestem i jedno mi w głowie...)
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Jun 22, 2005 4:00 pm

w sumie to i to .... ale że dawno nie jadłam Pizza to stawiam na Pizza ... :cheesy:

Chemia czy fizyka?

P.S
To nie serial Cię wciągnął, Magea, tylko pan Zakościelny - powiedzmy to sobie szczerze Ale do rzeczy...
a ktotam wie :D
:)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Wed Jun 22, 2005 4:18 pm

fiza

Malokomercyjny film, ktory zrobil na tobie wrazenie to?

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Jun 22, 2005 5:11 pm

na przyklad 'Clerks' Kevina Smitha (po polsku to chyba 'Sprzedawcy')

Jakie masz nalogi?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Jun 22, 2005 5:47 pm

Roswell 8)

Nie, żartuję...mój nałóg to wydzwanianie do przyjaciółek :lol:

co do wcześniejszych- piter kobiet nie pyta się o wiek :cheesy:

nigdy nie grałam w gry. ->edit 8) no dobra, raz miałam podobnie do onar-ka...grałam w ''ubij kaczkę'' :lol:

wyjazd- wjezdzam w następnym roku albo do Londynu albo do Kanady :P

Chińszczyzna czy żarcie włoskie ?
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Jun 22, 2005 6:47 pm

A co wy o tych nałogach :lol: Ja o niczym nie wiem :lol:

O włoskim żarciu nie chcę dzis słyszec :!: Rano po tym bee egzaminie poszłam z grupą do baru i zamówili mi naleśniki po włosku (nie wiem czy mają dużo wspólnego z włochami, ale już sama nazwa... :roll:) no i wiecie wszystko fajnie gdybym zjadła coś wcześniej na śniadanie, albo chociaż poprzedniego dnia nie poprzestała na śniadaniu :!: Ugh czyli wybieram chińszczyznę :cheesy:

Co cenisz sobie u innych?

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jun 22, 2005 7:59 pm

Ale się tego namnożyło :roll:
U innych? Poczucie humoru - nawet najfajniejsza i najbardziej sympatyczna (na pierwszy rzut oka) osoba z drewnianym poczuciem humoru to coś strasznego. Dla mnie, rzecz jasna. Zresztą, dla tej osoby chyba też... No i profesjonalizm bez wyższości :wink: Jak to miło, gdy ludzie nie obnoszą się ze swoimi umiejętnościami i gdy nie wytykają ciągle innym ich niedociągnięć.
A poza tym - jedyna gra to pasjans lub saper ( :roll: ), hamburgerów nie jadam, pizzy tym bardziej...

A tak poza tym - czy łatwo cię przestraszyć (i, rzecz jasna, w jaki sposób!). No, ogólnie - hasło "strach."
Image

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Jun 22, 2005 11:03 pm

Nie przepadam za głeboką woda, więc świadomośc, ze jestem na środku oceanu i tonie statek nie jest najmilsza.

Ketchup łagodny czy pikantny ?

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jun 22, 2005 11:17 pm

Kotlin, bo na wszystkie leci :lol:
Zdecydowanie wybieram pikantny. Jak już doprawiać potrawę to porządnie. No i nic tak nie zabija niedobrego smaku pizzy jak porządna dawka pikantnego ketchupu.

Telefon komórkowy - pomocnik, czy sprawca poczucia zniewolenia człowieka (uwiązanego na smyczy, zawsze dostępnego, wszędzie i dla każdego)?

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Thu Jun 23, 2005 8:44 am

Chyba zazwyczaj pomocny. Chociaż czasem może człowieka wkurzyć jak wydzwaniają co pięć minut. :wink:

Przedmioty ścisłe czy humanistyczne?

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Jun 23, 2005 9:52 am

scisle oczywiscie

Czy sadzisz, ze byl(a)bys zdolny/a do zabicia czlowieka?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Thu Jun 23, 2005 10:25 am

Nie... raczej nie. :wink:

Samochód czy rower?

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Jun 23, 2005 11:13 am

Komórka to niekochany, ale obowiązkowy efekt rozwoju cywilizacji. potrafię kontrolować to urządznie i jego wpływa na moje życie, więc traktuję ją jako coś, co ułatwia mi kontakt z innymi, a nie jako zło konieczne.Chociaż czasem, nie powiem, krew się burzy...

W przedmiotach ścisłych jestem wyuczalna - wykuję je na przyzwoity poziom. Ale w życiu nie zrozumiem. Przedmioty humanistyczne przychodzą mi tak samo naturalnie jak oddychanie. Nawet nie musiałam się specjalnie starać :wink: Żałuję tylko, że zdolnosci językowych za grosz nie mam....

Zabić człowieka? Nigdy z premedytacją, na chłodno. Ale gdzieś wewnątrz, po cichu, jestem w stanie zrozumieć zabójstwo w afekcie. Gdyby ktoś zrobił coś złego mi albo moim bliskim... Coś takiego jak Michael i Pierce, jak Isabel i Whittaker - do czegoś takiego może byłabym zdolna. Chociaż słowo "zdolna" kojarzy mi się raczej z czymś zaplanowanym, wykalkulowanym, więc nie wiem piter, czy zabójstwo w afekcie zaspokaja Twoją żadzę krwi :twisted:

Niestety samochód. Wszystko przez moje lenistwo. No i przez to, że nie mam roweru ;)

Ulubiona zabawka z dzieciństwa?
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jun 23, 2005 3:17 pm

Od kilku lat za ulubioną zabawkę uważam moją szmacianą Zuzię - lalkę identyczną, jak z tej piosenki "Zuzia, lalka nieduża...". Ale chyba jak byłam mniejsza miałam takiego swojego misia. Nieduży, zaledwie kilkanaście centymetrów. Moja babcia wyemigrowała wtedy do USA i przysłała mi go w paczce. Miał gumowy smoczek przyczepiony do rączki, który można było wetknąć do otworka w buzi, a na pupie nosił pieluszkę na rzepy. W tamtych czasach nikt nie miał podobnego cudu 8) Mogłam go przewijać 10 razy dziennie, a smoczek nie raz sama pocumałam (był naturalnej wielkości) :) Kiedyś, jednak za bardzo wczułam się w rolę karmiącej mamy i wcisnęłam mu do tego pięknego pyszczka czekoladową drażę. Niestety nijak nie dała się wyciągnąć. Za każdym razem wciskałam ją głębiej a od ciepłych rąk w dodatku się rozpuściła. Istny koszmar - misio się zniszczył. Ale mam go do dziś i kocham tak samo mocno, jak Zuzię :cheesy:

Buty wyjściowe, czy sportowe - które nosisz częściej i dlaczego?

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Jun 23, 2005 5:51 pm

Sportowe ! My Pumas :mrgreen: Dlaczego ? Bo są bardzo wygodne :)

Filmy z Jetem Li czy z Chuckiem Norrisem ?

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Jun 23, 2005 6:11 pm

generalnie ani z jednym ani z drugim, ale jak musialbym wybierac, to wole Norrisa. jego filmy maja badziewny klimat, ale przynajmniej jakis maja..

skok na bungee / ze spadochronem - tak czy nie i dlaczego.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jun 23, 2005 6:39 pm

Najpierw na bungee potem spadochronem. Dlatego, że brak mi obecnie kasy by zrealizować je w odwrotnej kolejności 8) Ale uwielbiam adrenalinę. Lubię się bać, to zawsze wyzwala u mnie niespożytkowane pokłady energii. Dlatego skok na bungee to najbliższa perspektywa. Może w te wakacje znajdę bezpiecznego żurawia, czy inny most. A na spadochron będę oszczędzać. Bo do dziecka marzyłam o lataniu, a powolne opadanie w wolnej przestrzeni jedynie ze spadochronem najbardziej mi to latanie przypomina.

Pedancik, czy bałaganiarz - kim jesteś?

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Jun 23, 2005 6:55 pm

Bałaganiarz... Staram sie to zwalczyc, ale kiepsko mi idzie :lol: A szybkie sprzątanie czyli 'wrzucic wszystko do szafy' jest najlepszym sposobem na porzadek w moim pokoju 8)

Jakie obce języki Cię fascynują, a jakimi sam/a mówisz?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests