Podaj dalej

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Jun 20, 2005 9:27 pm

zachód;)

Klimat polnocny czy poludniowy? (Pyt. troche wzgledne ale chyba wiecie o co chodzi..)

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Mon Jun 20, 2005 9:54 pm

Zdecydowanie północny (mniej roślinek ---> mniej pyłków :lol: ) i większa różnorodność pogody, bo jest i ciepełko i jest i śnieżek.

Jeśli już jesteśmy przy geografii to:

Wędrówki po górach czy spacer po plaży?

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Mon Jun 20, 2005 10:16 pm

plaża późnym wieczorem, albo wcześnie rano. góry w popołudniowym, jesiennym słońcu.
ale się tamat rozbuchał :cheesy: ruch jak na marszałkowskiej, a ostatnio tak cicho tu było. brawo, oluś ;) a na znak nie narzekaj - ja jestem baranek i z lwami dogaduję się doskonale :twisted:

lalka z tipsami (nie mam nic do tipsów 8) ) i dekoltem, czy dziewczyna, która umie narąbać drzewa i rozpalić ognisko?

ostatni przeżywam kryzys osobowościowy :roll:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jun 20, 2005 10:42 pm

No to ja odpowiadać nie będę, bo po pierwsze, chyba nie ta płeć ;) a po drugie moje zdanie chyba jest oczywiste 8) Onarek, ty też nic nie pisz - masz to wymalowane na avatarze, no i wszyscy cię znamy w tej materii :twisted:

W każdym razie temat został założony właśnie w tym celu caroleen - żeby rozruszać towarzystwo :) Cały dzień nad nim myślałam - przynajmniej mam dobre wytłumaczenia na nie uczenie się do jutrzejszego egzaminu, który spisuję na straty :oops: Chowam jeszcze dwa tematy w rękawie. Mam nadzieję, że równie ciekawe, choć pewnie wszystkich raczej nie porwą. Ale chyba jakieś duszyczki uda mi się w nie wciągnąć.

Tipsowo-drewniane pytanie nadal aktualne :lol:

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Mon Jun 20, 2005 10:48 pm

Jaki kryzys??? :lol:
Jasne, że dziewczyna co potrafi siekierą się posłużyć, a jak jeszcz potrafi zreperować samochód, to o la la, zastanowię się nad zmianą orientacji :lol:

Hazard - za czy przeciw, no i dlaczego ?

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Jun 21, 2005 12:24 am

Hazard :roll: tak, ale tylko w Las Vegas!
Dlaczego? Bo jak wygrać to od razu duże pieniądze, a jak przegrać to też w wielkim stylu.. :wink: wśród "śmietaniki" .

to może teraz takie z cyklu "proste": :wink:
Kawa czy herbata?
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Tue Jun 21, 2005 2:43 am

Zdecydowani herbata.....kawy nie pijam :wink:

Używki?Jeśli tak to jakie?
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 21, 2005 7:08 am

Kofeina - kawy wypijam jedna za drugą. No i Coca-cola - ale z tego próbuję się wyleczyć. Chociaż pół litra dziennie przez cztery lata pewnie zdążyło już zmasakrować mój żolądek :roll: To już moje 7 podejście, jak narazie dzielnie się trzymam. Nie śmiejcie się, kofeina naprawdę potrafi uzależnić. Także, jak widać podatna na używki jestem bardzo, więc pozostałe omijam szerokim łukiem.

Czego żałujesz najbardziej?

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Jun 21, 2005 8:35 am

Straty najlepszej przyjaciółki pod słońcem i pewnego nieprzyjemnego faceta, który przewijał mi się przez życiorys kilka lat temu. Przyjaciółka była 1/3 jabłka i razem z nią straciłam dużą część siebie. A ten typek... Ach, do tej pory wstydzę się, że cokolwiek mnie z nim łączyło. I to jest taki wstyd, który łapie za gardło i nie pozwala oddychać. Po takim czasie! Wyobraźcie sobie zatem co to był za człowiek :roll:

Mieszkanie czy dom? W mieście czy pod miastem?
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Tue Jun 21, 2005 9:20 am

Dom niedaleko miasta z duuuużym ogródkiem :mrgreen:

Ulubiony styl w malarstwie?

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Tue Jun 21, 2005 10:20 am

impresjonizm (przede wszystkim Monet)
ulubiony zespół muzyczny?

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 21, 2005 3:29 pm

ŁAAA!!! :shock: Toż to istny temat rzeka! No ale niech będzie, choć to przecież tak zmienna rzecz. Chyba na zawsze, na wieki i jeszcze dłużej ubóstwiać będę grupę A perfect Circle (czas ponownie zajrzeć do Muzycznych Rodzynków i uzupełnić tam co nieco 8)). Ale, co premiera nowego krążka to nowi ulubieńcy, więc na ten czas stawiam na najbardziej dobrany duet wokalny ostatnich kilkunastu lat - Kings of Convenience z którego ballad płynie czysta harmonia, a nie raz chęć poskakania na parkiecie.

Kto, niezależnie od sytuacji i nawet twojego złego humoru zawsze potrafi cię rozśmieszyć?

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Tue Jun 21, 2005 3:33 pm

Komedia z Benem Stillerem :wink:

Siatkówka czy piłka nożna?Dlaczego akurat siatka :cheesy:
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jun 21, 2005 4:51 pm

A wcale nie siatkówka - bo piłka nożna! Po pierwsze - widzę tam więcej sensu niż w siatkówce (rzadko widzę sens w tego typu grach), po drugie tradycja rodzinna (ach te rodzinne kłótnie podczas Mistrzostw Europy...), po trzecie... ot tak, bardziej mnie to interesuje.

Wasze wymarzone wakacje/urlopy - pod gruszą z książką w hamaku, na koi na Mazurach, za sterem na morzu, czy też u górali? A może bardziej egzotycznie, na Bali albo na Grenlandii? No i do tego wszystkiego, żeby uzupełnić - solo czy w towarzystwie.
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Jun 21, 2005 6:29 pm

Olu a to takie oczywiste jaka byłaby moja odpowiedź na tamte pytanie i jak rozwinęłaby się dalsza konwersacja? :lol: Widac tak :haha: A co do avataru... Prawda, że fajny? Szkoda tylko, że akurat z tą aktorką, ale co tam :haha: Kolorystycznie mi odpowiada i taki ładny napis ma 8)

Też wybieram piłke nożną bo u mnie w domu mam bardzo poważnych kibiców tego sportu i przez nich sama zaczęłam oglądac mecze :lol: A siatki nigdy nie lubiłam a zmuszanie do uprawiania tego sportu w liceum tez podziałało na moje nastawienie :roll:

Wakacje... Albo góry albo Chiny albo Egipt albo Irlanida :gl:

Twoja największa zaleta? 8)

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Tue Jun 21, 2005 7:46 pm

Podobno cierpliwość. Chociaż w towarzystwie mojego brata wcale nie jestem tego pewna... :wink:

Twoja największa wada? :)

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jun 21, 2005 7:49 pm

To ja hurtem :mrgreen:

co do tipsów :twisted: ->wybieram drewno.

Nan- u mnie jest to samo jeśli chodzi o piłkę nożną (no i rzecz jasna ten sport wybieram). Jak się dosiądzie rodzinka w pełnym składzie to się wszyscy emocjonują, a ja chyba najbardziej...Kocham drużynę Holandii :P Szczególnie Ruda Van...eee coś tam 8)

Wakacje- od paru lat w tej kwestii jestem jednostajna, a to aż dziwne...Zatem Londyn, Paryż, ostatnio też Grecja- Janina, Ateny (chociaż Aten nie polecam- nie dość, że gorąc to zwariowani kierowcy; gorsi niż we Francji :!: ) i oczywiście w towarzystwie.
Ale moje marzenie to pojechać do Kairu i Vancouver :P

Zaleta...hmmm...Wrażliwość (chociaż ty onar-ku możesz w to wątpić :twisted: ).

Przyjaciel facet czy przyjaciel dziewczyna?-> i dlaczego
Last edited by Hotori on Tue Jun 21, 2005 7:52 pm, edited 1 time in total.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jun 21, 2005 7:51 pm

Co do wady -> upór.

Moje pytanie wciąż aktualne.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Jun 21, 2005 8:10 pm

Wady... Och dużo tego: jestem wredna, marudna, niecierpliwa, złośliwa, szczera aż do bólu (jak dla mnie to również zaleta :haha:), leniwa, choleryczka, uparta, nie potrafię przegrywac... Na tym skonczmy, ale lista jest jeszcze dłuuuga 8)

Przyjaciółka... Dlaczego? Bo już nie wierzę w przyjaźń damsko-męską na takim poziomie emocjonalnym jak damsko-damska 8)

Kuchnia włoska czy może meksykańska?

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Tue Jun 21, 2005 8:49 pm

Siatkówka, siatkówka i jeszcze raz siatkówka!!! Ale piłką nożną w dobrym wykonaniu też nie gardzę.

A co do kuchni - POLSKA najlepsza jaka może być!!!!

Czym lepiej się w życiu kierować: emocjami, instynktem, rozsądkiem, czy może jeszcze czymś innym?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests