..::Skoki Narciarskie::..

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Tue Mar 22, 2005 12:15 pm

Szczerze? Nienawidze małysza!!!!!!!!!! On jest głupi nudny i bez talentu!!!!!
Oto moje zdanie. ja kocham Roka Brnkovica....:)
Jane Cahill

Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Mar 22, 2005 12:27 pm

Osobiście nie przepadam za skokami, nudzą mnie... Małysz jest dla mnoie obojętny, ale wybacz Tess jednego mu zarzucic nie można braku talentu może w tym sezonie wcale tak dobrze nie skakał, ale w poprzednich chyba pokazał, że ten talent ma :? Zresztą skąd wiesz jaki on jest? :? Nie znasz go a wyzywanie człowieka od głupich to szczyt głupoty...

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Mar 22, 2005 4:05 pm

Głupi, nudny bez talentu ? --> nie przesadzasz przypadkiem .. jak by nie miał tego talentu to chyba fuksem by nie zdobył 3 razy kryształowej kuli... Głupi i nudny .. onar-ek ma racje .. znasz go że tak uważasz ?
A co do mojego zdania o skokach to leci to już na TVP1 od 5 sezonów i leci jedynie dlatego bo Małysz odnosił spre sukcesy tak to byśmy nawet nie wiedziel ze taka dysyplina sportu jest :roll: .. Oglądałm 1 i 2 sezon potem to już mnie nudzic zaczeło a w tym sezonie osiągnęło szczyt .. na skoki to ja już patrzec nie moge ...
:)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Mar 22, 2005 4:14 pm

rzeczywiscie skoki to nudziarstwo a gdyby nie Malysz w ogole by sie nimi nikt specialnie nie interesowal. W ogole kto to wymyslil taki sport?? To chyba bylo tak, ze grupka górali chcac dostac sie szybciej do swoejej wioski przywiazal sobie deski do nóg i se zjechala po drodze natykajac sie o wzsniesienie.. Dla mnie to wlasciwie nawet nie sport.. tylko zjazd i nieludzkii tryb zycia, wyciaczanie organizmu.. kazdy wyczynowy sport ma cos w sobie 'nieludzkiego' ale ten ma jeszcze cos wiecej... bo jesli skoki narciarskei zaliczymy do sportow ekstremalnych to beda on traktowane jako cos najnudniejszego w swej kategorii i jaki jest sens sie dla nich zazynac? Przecietna niewtajemniczona w skoki osoba widzac taki skok popatrzlaby i to byloby tyle, ktos se zjechal i skoczyl.. i w kółko to samo.. Jak ten sport moze sie rozwijac? W ktora strone? Beda robic coraz lepsze narty i kabinezony a narciarze beda jesc bulki i banany i nic wiecej byleby nie przytyc o grama za duzo... Moze Malysz nie jest glupi ale ten 'sport' zdecydowanie tak..

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Mar 22, 2005 4:37 pm

Właśnie na onecie pojawiło się info o ty ze podobno Małysz chce zrezygonwac z kariery... dotyczy to ej całej afery z jego menadżerem itd ..
:)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Mar 22, 2005 6:08 pm

A moze Malysz czyta nasze komentarze :lol: :wink:

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Tue Mar 22, 2005 8:51 pm

Tak się skłąda że interesuje sie sportem.Oglądam każde zawody Pucharu Świata no i inne zawodu typu MŚ.Może spowodowane jest to moim ogólnym zainteresowaniem sportem.Kocham sport i wszystko co z nim związane.Chce zostać dziennikarką sportową jednak wiem że to ciężkie zadanie....
Małysz ma ogromny talent i trzeba sobie powiedzieć że zakończony sezon nie był udany a te 4 zwycięstwa Małysza świadczą tylko o jego klasie i mistrzostwie!!
Szkoda też tego co się dzieje w PZN :? Wzajemne oskarżenia (pijaństwo?) i groźba końca kariery-to stawia PZN w bardzo kiepskich barwach!
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Wed Mar 23, 2005 9:13 am

Ja tak uważam. Od zawsze go nie lubiłam i nie zamierzam. Po prostu ta cała małyszomania jest śmieszna!!
A ludzie? Jak małysz wygrywa jest ok. a jak nie to już wszystkim przechodzi!! Te tłumaczenia tez są śmieszne. Mój tata to jaqk widzi małysza drze się "skocz daleko". Wyzywa wszystkich.
Wiem, ze cała Polska mnie wyklnie ale ja go nie lubię i już
Jane Cahill

Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Wed Mar 23, 2005 2:59 pm

Dla niektórych może to być i nudny sport, a dla innych ciekawy. Każdy sport może być taki. Tak jak np. piłka nożna tez może być nudna dla niektórych. Ja tam kocham Sport w każdej formie, a skoki mnie nie nudzą.
Nie powiedziałabym, ze jak Małysz nie wygrywa to ludziom przechodzi mania. Jeżeli wiesz co to sport, to nie przejdzie. Jeżeli jest to tylko chwilowym zainteresowaniem to nie można mówić o manii.
Tess_Harding jasne, ze możesz go nie lubić i nikt cie za to nie wyklnie.
I takie pytanie: Roka Benkovica kochasz od tych MŚ :wink:?
Image

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Fri Mar 25, 2005 9:35 pm

Roka benkovica kocham od tego roku. Ale podobal mi się od zawsze.... On jest słodki. No a Adamowi jednak należy się szacuneczek, że jako jedyny rozsławia Polskę i pokazuje, że wcale nie jesteśmy gorsi. Ale i tak go nie lubię
Jane Cahill

Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Mar 25, 2005 9:43 pm

Tess nie przesadzasz przypadkiem tylko Małysz rozslawił Polskę a inni sportowcy .. a może ich nie zauważyłaś a moze nie ich tylko ich sukcesów ??
-Robert Korzeniowski
-Renata Mauer-Różańska
-Otylia Jędrzejczak ..
ale przecież nie tylko sprtowcy rozsławiają kraj ..
P.S To są sprtowcy którzy mi teraz zaświtali w głowie ... napewno jest ich wiecej.
:)

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Fri Mar 25, 2005 10:46 pm

Ale to temat SKOKI NARCIARSKIE i o tym mówie;)
Jane Cahill

Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Mar 26, 2005 8:50 pm

A słyszeliście tą niedawną piosenkę Kukiza? Taka to niestety prawda..
http://sport.onet.pl/1071488,wiadomosci.html

User avatar
Martuśśśśśśśśśś
Gość
Posts: 18
Joined: Thu Apr 21, 2005 3:26 pm
Location: Suwałki
Contact:

Post by Martuśśśśśśśśśś » Fri Apr 22, 2005 10:11 pm

no tak...co do jednego zgadzam się z Tess:
Benković jest słodki...podobał mi sie od dłuższego czasu- tym bardziej, że skoczkowie to raczej uroda nie grzeszą...a skoro już przy temacie urody jestem- to powiem, że Spaeth, Hollwarth i Morgerstern też sa niczego sobie..
Jako Polka oczywiście kibicuję Małyszowi i nie ma jak to stały tekst kibiców "Leć, Adam leeeeeeeeeeeć......." i dmuchanie w telewizor...nie ma co dyskutować..Adam rozsławił Polskę, ale zapinać nie można, że nie on jeden...i w takich chwilach bardzo cieszę się, że jestem Polką...
ImageImage

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: ..::Skoki Narciarskie::..

Post by MAX EVANS » Mon Mar 07, 2011 10:30 pm

kasiki wrote:Małysz kończy kariere, szkoda ale była o tym mowa od dłuższego czasu już
Kiedyś ten dzień musiał nadejść. A swoją drogą uważam że drugiego takiego jak Adam już nigdy się nie doczekamy :|
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: ..::Skoki Narciarskie::..

Post by irien7 » Mon Mar 07, 2011 11:44 pm

MAX EVANS wrote:
kasiki wrote:Małysz kończy kariere, szkoda ale była o tym mowa od dłuższego czasu już
Kiedyś ten dzień musiał nadejść. A swoją drogą uważam że drugiego takiego jak Adam już nigdy się nie doczekamy :|
Nadszedł na niego czas. Max oj tam ,oj tam- trzeba patrzeć bardziej optymistycznie, że Małysz wyszkoli swojego zastepcę :cheesy:

angelina12
Gość
Posts: 3
Joined: Fri Oct 18, 2013 9:31 pm

Re: ..::Skoki Narciarskie::..

Post by angelina12 » Mon Oct 21, 2013 3:07 pm

Bez Małysza to już nie to samo ...

LaLa12
Gość
Posts: 3
Joined: Thu Oct 24, 2013 3:20 pm

Re: ..::Skoki Narciarskie::..

Post by LaLa12 » Sat Oct 26, 2013 12:17 pm

Teraz mamy bardziej wyrównaną kadrę, wcześniej był tylko Małysz i długo nic ...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests