Otwórz oczy

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Mar 11, 2005 5:56 pm

pobawię się tym razem w Onarka
:shock: :shock: O ja nie wiedziałam, że taka zabawa istnieje :shock:

Rozmowa Aleca i Liz była genialna nic dodac nic ując... Taka naturalna i przyjemna. Mam wrażenie, że oboje dobrze się bawili jak starzy znajomi spotykający się po latach rozłąki 8) Wreszcie pamiętasz moje imię Heh a jak inaczej? Jak można nie pamiętac imienia takiego faceta jak Alec? :shock: No, ale w dobrym kierunku idziemy 8) Ale oczywiście na scenę musiała wkroczyc Maria :? Ta to ma wyczucie :? Tylko walnąc w łeg i czekac aż zrozumie ocb bo w mydlarni przeszła samą siebie :roll: Aż tak bardzo zazdrosciła Liz dobrej zabawy z Aleciem, że musiala jak zwykle przypomniec jej o Maxie? :roll: Widac, że blondyna i to jeszcze śmie się zwac jej przyjaciółką i wtrącac w jej życie :roll: Widac jak bardzo tej postaci nietoleruję? :lol:
A ja wiem co będzie potem a ja wiem co będzie potem nenene :twisted: I nie powiem :twisted: Ale szykuje się dobra zabawa :twisted:

Kiedyś o tak z nudów zrobiłam bannerek do 'Otwórz oczy'

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Mar 11, 2005 7:57 pm

Z dziwnych powodów nie mogę zamieścić kolejnej częśco "Otwórz oczy" :? Ilekroć próbuje, wyskakuje jakiś błąd. Nawet Onarek próbowała zamieścić za mnie i też się jej nie udało. Póki problem nie zostanie rozwiązany, chyba bedziecie musiały poczekać na to opowiadanie jeszcze trochę... np chyba, że wróci Komnata 8)
Image

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Fri Mar 11, 2005 8:21 pm

A jeszcze trochę, to znaczy ile :?: ...godzinkę, dwie :mrgreen:
Maleństwo

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Fri Mar 11, 2005 8:31 pm

No komnata już długo nie działa... Oby szybko została "naprawiona" :cheesy:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Fri Mar 11, 2005 9:46 pm

No właśnie, ktoś wie, co z Komnatą?

Pijana Liz to to, co tygryski lubią najbardziej :wink: :lol:
Taa... i przyszło im na zwierzenia, rozmowę. Zakopują wojenny topór? A ja chyba wolę jak się kłócą :twisted: No... ale zostaje jeszcze tzrecia opcja, zgadnijcie jaka :twisted:
Ktoś powiedział, że dziwi się, że Alec wybrał się na imprezę do mydlarni. A czemu tu się dziwić? 8) Biedaczek jak wiemy lubił się zabawić, a gdzie i z kim tam się bawić w Roswell? Nie miał wyjścia. Poza tym... Liz szła :twisted:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sat Mar 12, 2005 11:29 am

Oj MAria będzie niesamowicie drażniąca. W kolejnej, ósmej części dojdzie do Wielkiej Kłótni 8) W sumie może to i dobrze, że do niej dojdzie...

A dzisiaj macie tak sobotnio część kolejnę... zabawną, prawdziwą, troszkę smutnawą

(zależy od perspektywy).



7.

"Alec!" usiłowała protestować, gdy ciągnął ją za rękę za sobą. Ale nie reagował. Widząc ją wirującą jak szalona w tańcu i to w otoczeniu trzech nieźle napalonych nastolatków, wiedział czym mogło się to skończyć. Czym na pewno by się skończyło, gdyby w porę jej stamtąd nie zabrał. Dobrze, że Alex zaczął jej szukać, bo inaczej mogłoby być za późno. Ścisnął mocniej jej rękę. Jakie to było drażniące. Dziewczyna miała swoje życie na dobrym torze, a usiłowała je sobie sama spieprzyć. Miała problemy ucuciowe – w porządku, to normalne. Tylko takie beznadziejne użalanie się nad sobą i szukanie ucieczki w alkoholu było totalnym kretyństwem. Jesli aż tak chciała zmienić swoje życie, czemu nie robiła tego na trzeźwo? Czemu nie poszła szukać kogoś z kim mogłaby się odegrać na byłym chłopaku i wiecznie zrzędzącej przyjaciółce, nie będąc pijaną? Bo nie potrafiłaby. Bo tak naprawdę bała się tych zmian. Dlatego tak go to drażniło, ta obłuda w jakiej się pławiła.

Gdy tylko zaczynała dostrzegać coś, co mogłoby przynieść prawdziwą zmianę jej życiu, uciekała. Ale usiłowała też odciąć się od dotychczasowego życia. Efekt mógł być tylko jeden – jeśli się nie opamięta, to wyląduje w paskundym dołku, z którego nikt jej nie wyciągnie. Szarpnął ją mocniej, upewniając się, że jeszcze miała siły iść, kiedy przedzierali się przez tłum. Alex szedł tuż za nimi, nie odstępując ani na krok. Czuł się nieco winny. Nawet bardzo. Spuścił ją na chwilę z oczu, pozwolił Marii by ta ponownie prawiła swoje kazania, chociaz wiedział, że już dawno powinien jej uświadomić jaki popełnia błąd. Dobrze, że znaleźli Liz w porę. Gdyby... wolał nawet o tym nie myśleć.

"Liz?!" znajomy głos blondynki rozbrzmiał obok. Stała jak wryta, obserwując zielonookiego, ciągnącego za sobą chichoczącą Liz. Rozchyliła usta w zdumieniu, kiedy Alec ją wyminął, całkowice ignorując jej nawoływania. Wyszli z mydlarni. Powiew świerzego powietrza aż zakręcił mu w głowie. Przystanął na chwilę, obracając się przodem do Liz. Mrugając nieustannie, spoglądała na niego tępo, nie bardzo rozumiejąc co się dzieje. To już był ten etap upojenia alkoholowego, w którym nie kojarzyło się rzeczywistości. Świetnie... Odgarnął jej włosy z twarzy i ponownie ujął jej dłoń. Zerknął na stojącego tuż obok Alexa, z zamartwieniem przyglądającego się swojej przyjaciółce. „Odstawię ją do domu” wyjaśnił "Ty lepiej zajmij się blondyną" nim jednak którykolwiek z nich zdołał powiedzieć coś więcej, wybiegał za nimi Maria.

"Co się stało?!" podbiegał spanikowana. Jej wzrok zlustrował postać Liz, która już zaczynała tracić swój nastrój powoli. Drżała z zimna i stawała się senna. "Liz? O matko! Czy ona jest pijana?" spojrzenie blodnynki padło na Aleca. Pełne gniewu i oskarżenia. Sięgnęła po drugą rękę Liz, ciągnąc ją w swoją stronę i sycząc groźnie "Odczep się od niej". Zaskoczony tym zachowaniem, rozluźnił swój uścisk na ręce brunetki. "Spiłeś ją, żeby ją przelecieć!" padło kolejne oskarżenie, ostre jak nóż. "Maria to nie tak..." Alex usiłował wyjaśnić wszystko w jak najdelikatniejszy sposób. Ale jednak zielonooki wcale nie miał zamiaru być subtelny i miły. Nie tym razem. Przebrała sie miarka.

Maria DeLuca mogła uważać się za przyjaciółkę Liz. Była nią nawet. Ale chyba zapomniała ostatnimi czasy na czym polega naprawdę przyjaźń. Na pewno nie na tym, żeby własnymi słowami doprowadzać przyjaciół do takiego stanu, w jakim była teraz Liz. "Nie zbliżaj się do mojej przyjaciółki" Maria sięgnęła ponownie w stronę brunetki, gdy ta ze śmiechem się odsunęła, kierując się w stronę wejścia do mydlarni. "Nie masz pojęcia o jej życiu. Ona ma Maxa, który ją kocha i na nią czeka. Kochają się i nic tego nie zmieni." Liz wykręciła się ponownie, kierują swoje zachwiane kroki w stronę maydlarni, by wybawić się do końca, by wrócić do swojego świata nieświadomości. Silne ramię jednak złapało ją w pasie, nie pozwalając wykonać kolejnego kroku w tamtą stronę.

"Otwórz oczy dziewczyno!" warknął Alec. Maria momentalnie zamarła, słysząc dziwnie chłodny i niebezpieczny głos. Zielone tęczówki pociemniały, a on patrzył na nią z największym obrzydzeniem i gniewem, jakby popełniła jakąś straszną zbrodnię. "Ona jest w tym stanie przez ciebie" Alec miał serdecznie dość tego, że blondynka tak sobie pogrywała własną przyjaciółką. Kim była, żeby wmawiać jej takie rzeczy? Czyżby była wszechwiedząca i lepiej rozumiała co jest dla Liz dobre? Mało prawdopodobne. "Cały czas jej przypominasz o tym całym Maxie. Wmawiasz jej, że do niego należy. Chryste, to jej własne życie, nie twoje!" nie przestał nawet, widząc łzy gromadzące się w oczach Marii "Twoja paplanina ją dobija, nie rozumiesz? Jako przyjaciółka powinnaś ją wspierać, a nie robić za adwokata kogoś, kogo ona najwyraźniej już nie chce znać." Potrząsnął głową. Nie powinien się wtracać w ich relacje, w ogóle w nic tutaj nie powinien się mieszać. Ale czuł jakąś dziwaczną odpowiedzialność za kuzynkę Logana. Przynajmniej w tym momencie. "I dlaczego jej to robisz? Nie pozwalasz jej zająć się własnym życiem, tylko dyrygujesz nią jak lalką. Któregoś dnia ona tego nie wytrzyma" syknął.

Maria nie była w stanie nic z siebie wykrztusić. Łzy powoli spływały po jej twarzy. Zakryła usta drżącą dłonią i obróciła się na pięcie, uciekając z powrotem do mydlarni. Alex przez chwilę wpatrywał się w drzwi, za którymi zniknęła, nie bardzo pewien co powinien robić. "Idź za nią” mruknął Alec „Ja zajmię się Liz". Whitman przytaknął tylko i szybko pobiegł za Marią. W końcu ona też była jego przyjaciółką i potrzebowała, by dla niej też ktoś poświęcił czas. Nawet jeśli Alec miał rację.

Liz zachichotała i obróciła się wokół własnej osi kilka razy, rozprostowując ramiona na boki. Przewrócił oczami i zatrzymał ją, nim wpadła w szalony wir. Drobne ciało zachwiało się i wylądowała w silnych ramionach, asekuracyjnie przyciśnięta do niego. Palce zacisnęły się na koszulce, a twarz skryła się w zagłębieniu jego szyi. Przesunęła czubek chłodnego nosa po jego szyi. "Mmm... pachniesz mlekiem" mruknęła przyjemnie. Miał wrażenie, że kolana mu się uginają. Miękkie słowa wypadające z jej ust w tym tonie, aż się prosiły by ich posmakować na własnym języku. Żeby zasmakować jej specyficznego smaku. Ale szybko się opamiętał. Była pijana. Nie myślała racjonalnie ani tym bardziej nie działała tak, jak powinna. Jęknął tylko, czując wilgotne usta na swojej szyi. Objął ją mocno w pasie i uniósł do góry. Wiedział, ze gdyby miała iść o własnych siłach, zajęłoby im to kilka godzin. Szybciej będzie, jeśli ją poniesie. Zresztą i tak ważyła tyle co nic.

"Ty też powinnaś otworzyć oczy" mruknął, kiedy oplotła ramiona wokół jego szyi.

* * *

Wślizgnął się niepostrzeżenie do środka. Całe szczęście, że Max i Logan spali, bo zebrałby niezłe baty. W zasadzie nie miał za co, nie on upił Liz. Ale tak to już zawsze było, że obrywał za to, za co i tak nie był odpowiedzialny. Uchylił drzwi do jej pokoju, wchodząc do środka tak cicho jak to tylko było możliwe. Cud, że wyostrzone zmysły Guevary go nie wyczuły. Nie zapalał światła. Genetycznie poprawiony wzrok umożliwiał mu idealne widzenie nawet w takim mroku. Przycisnął mocniej do siebie Liz, kierując się w stroę jej łóżka. Od kilku minut spała w najlepsze, a przynajmniej tak mu sie wydawało. Ciepłe, drobne ciałko wtulone w jego ramiona, równomierny oddech na jego szyi. Zdecydowanie spała. Delikatnie pochylił się, chcąc ją położyć na łóżku.

"Niedobrze mi" mruknęła. Nim zdołał zareagować, było za późno. Genialnie. Pewnie nikt jej nie powiedział, że na pusty żołądek nie pije się ostrego alkoholu. A zwłaszcza przy jej wzroście, gdy wyastarczyło kilka drinków by całkowicie odjechała. Treść żołądkowa, składająca się głównie z soków żołądkowych, sfermentowanego cukru i kilku landrynek, wylądowała na jego koszulce. "Cholera" zaklął. To i tak była pełnia opanowania. Nie mógł przecież obudzić nikogo, bo od razu wpadliby tutaj i zorientowali się w jakim Liz jest stanie. Usadził ją na łóżku i zniknął na chwilę w łazience, powracając po chwili z ręcznikiem w dłoni. Otarł jej usta, upewniając się, że nie miała zamiaru więcej wymiotować. Zresztą i tak nie miała już czym.

Ułożył ją na łóżku, podsuwając senne ciało nieco wyżej. "Zamiast się upijać, powinnaś się wziąć w garść" zaczął mamrotać, chociaż i tak doskonale wiedział, że go nie słyszała. Rozpiął jej dżinsy, zsuwając je powoli w dół jej nóg "Masz dopiero osiemnaście lat dziewczyno. Jesteś jeszcze dzieckiem" rzucił spodnie na podłogę "Przestań się nad sobą użalać, tylko zrób wreszcie to, co usiłujesz zrobić od tak dawna" syknął, ściągając z niej zabrudzoną koszulkę. Sięgnął po jej kołdrę. "Otwórz oczy" mruknął, przykrywając ją dokładnie.

c.d.n.
Image

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Sat Mar 12, 2005 11:48 am

Jestem w utwierdzeniu, że to nie ten Alec jest inny niż zazwyczaj :shock: I to mi się podoba. Ziolonooki dowalił Marii!
Taka lekko-cięzka część. Już tłumaczę.... Ze strony Aleca i Liz wciąż sa wszedobylskie zmartwienia jednak tym razem zsunięte odrobinke na bok. Pijana Liz to juz nie szok. Natomiast Alec (fiała mam na jego punkcie:P) Hmm... Jeszcze się na nią nie żucił... Zaczoł myśleć mózgiem?? :lol: :twisted: Zresztą tyle pytań i nrazie 0 odpowiedzi, może w natępnej części się dowiem co się stanie, anóż Max się obudzi :twisted:
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Mar 12, 2005 12:10 pm

:haha: Zwymiotować na Aleca, tego jeszcze nie było. Przez całą tą scene myślałam tylko, że zaraz oto wparuje Max, zobaczy pijaną, do połowy nagą Liz i Aleca bez koszulki... :lol: :lol: Dostałoby się biedaczkowi :twisted: A i tak miał niezły kłopot. Najpierw tak nagadać Marii (ileż on miał racji... ta dziewczyna coraz bardziej mnie wkurza :evil: ), potem nieść pijaną, napaloną Liz do domu, tak, by tego nie wykorzystać... Ciężka sprawa :cheesy:
Zobaczymy co będzie rano. He he :twisted:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Onika
Nowicjusz
Posts: 92
Joined: Sun Jul 25, 2004 5:16 pm
Contact:

Post by Onika » Sat Mar 12, 2005 12:51 pm

Tylko takie beznadziejne użalanie się nad sobą i szukanie ucieczki w alkoholu było totalnym kretyństwem.

Wszystko rozumiem, a właściwie to prawie wszystko. Dlaczego totalnym? To słowo jest takie... takie blondynkowate, totalnie różowe :? :shock:

Ech, bardzo dobrze, ze Alec powiedział wreszcie Marii prawdę, ktoś musiał 8), szczególnie po tym, że to go oskarżyła o stan Liz, wariatka... Ta postać jest troszkę przesadzona, nie wydaje mi sie żeby Maria była AŻ TAKA szurnięta :shock: ale cóż wyobraźnia autora nie zna granic 8)

Czy oni wszyscy na koniec będą stać z szeroko otwartymi oczami? :haha:

I jeszcze jedno- za mało Alexa :!:

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sat Mar 12, 2005 12:55 pm

Eh, a miałam nadzieję, że w tym opo będzie więcej o Max i Loganie. Przeliczyłam się :roll: .
Jestem w utwierdzeniu, że to nie ten Alec jest inny niż zazwyczaj zawsze musi być ktoś normalny. W tym przypadku Liz sobie urzywa, więc Alec musi zachować zimną krew.
Czytaj między wierszami...

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Mar 12, 2005 1:32 pm

Onika wrote: Wszystko rozumiem, a właściwie to prawie wszystko. Dlaczego totalnym? To słowo jest takie... takie blondynkowate, totalnie różowe :? :shock:
Zaraz się z kimś pokłócę :evil: Chociaz z drugiej strony... można się totalnie uśmiać :haha: Może nam Oniczko totalnie wyjaśnisz co słowo "totalnie" ma wspólnego z blondynkami? Bo ja totalnie nie wiem :haha:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Sat Mar 12, 2005 3:13 pm

Może nam Oniczko totalnie wyjaśnisz co słowo "totalnie" ma wspólnego z blondynkami? Bo ja totalnie nie wiem
Nie no mi też się z blondynkami kjarzy to słowo, a to dlatego, że znałam taką jedną... W co drugie słowo musiała wetknąć to swoje "totalnie" albo "normalnie szok" :roll: :?

Treść żołądkowa, składająca się głównie z soków żołądkowych, sfermentowanego cukru i kilku landrynek, wylądowała na jego koszulce
Bleeee :haha: To się Liz rano zdziwi :haha: Chyba trochę przesadziła :haha:

A dla Aleca brawa, za to co powiedział Marii. Nie dość, że to przez nią, to jeszcze ona na niego całą winę zwala. No Halo!

Czekamy na jeszcze :]

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Sat Mar 12, 2005 3:22 pm

No i mamy bitwę...Alec kontra Maria :cheesy: BRAWO ALEC :!: ...Może i Marii w końcu otworzą się oczy...

Nie zgadzam się Athaya....dla mnie to jest właśnie "typowy Alec". Ta jego chęć opieki i pomocy, gdy Liz jest w pobliżu...to mi do niego pasuje :wink: ... I też mi się podoba :!:...a geny odpowiedzialne za inne sprawy myślę, że odezwą się później...
Popieram najpierw mózg...a może serce, a potem zobaczymy... :cheesy:

A...no i "anioł stróż Max" mógłby się pojawić...byłoby ciekawie 8)

Onika też się zastanawiam co z tym końcem i szeroko otwartymi oczami :?: ...pożyjemy poczytamy... :mrgreen:
Maleństwo

User avatar
Onika
Nowicjusz
Posts: 92
Joined: Sun Jul 25, 2004 5:16 pm
Contact:

Post by Onika » Sat Mar 12, 2005 4:43 pm

Może nam Oniczko totalnie wyjaśnisz co słowo "totalnie" ma wspólnego z blondynkami? Bo ja totalnie nie wiem
Nie no mi też się z blondynkami kjarzy to słowo, a to dlatego, że znałam taką jedną... W co drugie słowo musiała wetknąć to swoje "totalnie" albo "normalnie szok"


Hehe, no właśnie, gdyby żadna blondynka nie nadużywała w mojej obecności słowa totalnie to by mi się nie skojarzyło. Ale jak taką w co drugim zdaniu totalnie odrzuca... Nawet moja nauczycielka od polskiego co chwilę mówi totalnie. Kolejna blondynka.
Więc dla mnie to baaaaardzo blondykowate słowo...

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Sat Mar 12, 2005 4:59 pm

Ja protestuję :!: jako blondynka nie mam nic wspólmnego ze słowem "totalnie"...chociaż mnie samej ...trochę ono do blondyniastych pasuje... :mrgreen:
ALE PROSZĘ DAJMY SPOKÓJ blondynkom i blondynom wszelkiego rodzaju :oops:
Maleństwo

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Mar 12, 2005 7:51 pm

W końcu! W końcu jakaś blondynka prócz mnie :wink: Już nie muszę sama protestować 8) Tylko uważaj, Maleństwo, bo Ciebie też wkońcu będą chcieli spalić na stosie :P You've been warned :twisted:

A mnie słowo totalnie kojarzy się raczej z osobą... no nie wiem, mądrą, oczytaną? :roll: To tak jak z "teoretycznie" 8) Kiedyś jak tak powiedziałam to ktoś powiedział, że jak się ze mną gada, to normalnie słychać, że kujonka :haha: :?

[edit] Aha, jeszcze jedno. Maleństwo - powiedz jeszcze, że lubisz różowy :cheesy:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Sat Mar 12, 2005 8:52 pm

Więc jesteśmy dwie...a może jest nas więcej, tylko się ukrywamy... :wink:

Nie, różowy to zdecydowanie nie mój ulubiony kolor...wolę zielony...ach te oczy Aleca :mrgreen:

_liz czekamy na następne części :P
Maleństwo

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Mar 12, 2005 9:27 pm

Boże już dwie blondynki :shock: W tym jedna lubi różowy :shock: HELP :shock: Jakoś tak się zrobiło totalnie różowo :lol: Cieszyc się czy nie? :shock: Lepiej odpowiadac nie będę :lol:

Grrr kolejna blond 'pani ja wiem lepiej kogo kochasz i z kim będziesz szczęśliwa' :? Dziękowac _liz za Aleca, który jej pojechał :lol: To była chyba moja ulubiona scena z Marią w roli gł w jakimkolwiek ff 8) Tfu ciekawo czy miała na sobie różową kieckę? :haha:

Podoba mi się podejście Aleca 8) Ta chęc opieki nad Liz. I przynajmniej widzi jej wady i się z tym nie kryje. Brawa dla tego pana 8) I jego mruczenie otwórz oczy :lol: Ile bym dała za takie pomruczenie koło mojej osoby :lol: :haha:

Mimo, iż ja wiem co będzie teraz i tak nie mogę sie tego doczekac :lol:

Wracaj Marq szybciutko miau :wink: :haha:

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Sat Mar 19, 2005 9:25 pm

W trakcie oczekiwania na następną część naszła mnie wena twórcza i wyszło coś takiego...

Image

Sami oceńcie, ale proszę o wyrozumiałość. Stawiam dopiero pierwsze kroki w tej dziedzinie :wink:
Maleństwo

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Sun Mar 20, 2005 3:21 pm

Boże już dwie blondynki W tym jedna lubi różowy HELP Jakoś tak się zrobiło totalnie różowo Cieszyc się czy nie? Lepiej odpowiadac nie będę
onarek ale i tak mamy przewagę!! :lol:

Przy okazji zrobiłam bannerek, co prawda trochę wybiegający w przyszłość ale ...


Image
Last edited by Galadriela on Sun Mar 20, 2005 3:29 pm, edited 1 time in total.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests