Shiri Appleby #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed Jan 26, 2005 7:57 pm

no i oczywiście misio jak zwykle pierwszy :P
Ale dobrze wiedzieć ...
Ale niezła rozkręciła sie pogawędka... :D

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Wed Jan 26, 2005 8:13 pm

No w końcu jest sie tym dyżurnym misiem w pokoiku Shiri :D

Fajniutko się pogawędkuje :wink:

Gosiek fajną masz avatarke :D Od razu sie cieplej robi :lol:

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Wed Jan 26, 2005 8:29 pm

Jak tak patrzę na tę ostatnia strone poprzedniejgo tematu, to wiem dlaczego został zamknięty... Bo został zasmiecony i ktoś(zgodnie z tradycją) zamknął temat, aby ludzie przekonali się że popełnili błąd. Temat zapewne zgodnie z założeniem miał być uprzątnięty i utworzony... a wy tymczasem zaczeliście nowy temat też od śmieci....
I co ja teraz biedny mam zrobić??? wykasować cały ten temat i ostatnią stronę tamtego???
Uwierzcie mi, że forum nie służy do wymiany zdań między dwoma(trzema osobami), szzególnie, gdy wypowiedzi są krótsze niż jedno zdanie i nie są zbyt wymagające dla czytelnika...
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed Jan 26, 2005 9:06 pm

Pedros przesadzasz...my gadaliśmy raczej na temat Siri, a co zrobić, ze po 1 zdaniu, ja nawet w opini poradni mam napisane "przedstawia zdania w napjrostrzej formie, nie rozwija ich zbytnio" :D
Bo został zasmiecony i ktoś(zgodnie z tradycją) zamknął temat, aby ludzie przekonali się że popełnili błąd. Temat zapewne zgodnie z założeniem miał być uprzątnięty i utworzony... a wy tymczasem zaczeliście nowy temat też od śmieci....
Bo my jesteśmy sprytni :D

Ej Misio pytanie: Co to za film w którym Shiri tak sie śmiesznie przevrała - perułka okulary...tak bekowo :D :P

PS: wiem, że cieplutko z tego avatarka...mnie też :D
MOja słodka i piekna :mrgreen: :cheesy:

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Thu Jan 27, 2005 5:32 pm

gosiek wrote:
Bo został zasmiecony i ktoś(zgodnie z tradycją) zamknął temat, aby ludzie przekonali się że popełnili błąd. Temat zapewne zgodnie z założeniem miał być uprzątnięty i utworzony... a wy tymczasem zaczeliście nowy temat też od śmieci....
Bo my jesteśmy sprytni :D
bardzo sprytni... jezeli spryt przejawia sie w postaci urzadzania czatu na forum to jest to bardzo interesujace... moze jakby poszly bany na miesiac to by wreszcie zaczelo to wygladac jak forum...

ps. za czat uwazam tez pisanie pod kazdym postem, w ktorym opublikowane sa jakies zdjecia, ze fotki sa bardzo ladne... nie wiem czy wszyscy to zauwazyli ale jedna osoba bardzo wytrwale to praktykuje :shock:
Collect some stars to shine for you.

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Thu Jan 27, 2005 5:41 pm

Eh...szczerze powiem zero uśmiechu na waszej twrazy... wszystko bierzecie tak na poważnie i wogóle jak ja nie lubie takich ludzi...Ale co ja zrobie ja nie jestem tutaj nikim właściwie.
Ale kasujcie co chcecie... :?
ps. za czat uwazam tez pisanie pod kazdym postem, w ktorym opublikowane sa jakies zdjecia, ze fotki sa bardzo ladne... nie wiem czy wszyscy to zauwazyli ale jedna osoba bardzo wytrwale to praktykuje
Zapewne chodzi ci tutaj o mnie... :P

A teraz dodam fotki i pytanie, bo pewnie bedzie to skasowane:

Image
Image
cholernie mnie rozbawiły te foty...chciałabym zobaczyc ich lepsza wersje :)
Image

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Fri Jan 28, 2005 2:12 pm

nie gosiek, nie chodzilo mi o Ciebie - jezeli robisz tak jak napisalem wyzej to moze mniej, dyskretniej albo do postow dorzucasz jeszcze cos oprocz zachwycania sie fotkami...
Collect some stars to shine for you.

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Jan 28, 2005 2:29 pm

Ale sie ciesze pierwszy raz nie ejstem winna :twisted: :mrgreen:

Aż mi milej :P

Ej czy ktos mi może załatwić dobrą wersje zdjęcia tego z Proposu grupowego S3?? Potrzebne na gwałt :)
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Fri Jan 28, 2005 7:04 pm

Eh przepraszam że otworzyłem ten temat.
Każde forum ma inne zasady i serio sie można pogubić. Zwykle po zamknięciu jednego pokoju otwiera sie drugi...
No cóż będe pamiętał na przyszłość.

Gosiek wysłałem Ci maila

Wkleje moze te zdjątka bo ładne i duże. Moze kilku osobom poprawią troszke humor :)

Na początek Swimfan
ImageImage
ImageImage
ImageImage

I zdjątko rodziny Roswell
Image

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie :(

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Jan 28, 2005 8:43 pm

O wilku mowa wczoraj 1 raz (nie śmiać sie) oglądałam SwimFana i tak sobie mówie moze zrobie jakieś capsiki, ale nie dziś...albo może sie zobaczy

Misio dzięki, zaraz lookne sobie :]

Po chwli:
Potrzebuje większego duzo większego, aby dobrze było widać Shiri :cheesy:

Jeszcze później (aby mnie potem nie zabili zatyle postów)

Mały foromontarzyk :)
Image
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Jan 28, 2005 10:06 pm

SwimFana- nazwa tego filmu to chyba trochę inaczej brzmiala :twisted: Wiem że Shiri grała w tym filmie gosiek jakbyś mogła napisać mi o czym on bo jeśli chciała bym go obejrzec to raczej wolałabym przeczytać zdanie kogoś z forum niż czytać od razu czytac recenzje ... :D
:)

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Jan 30, 2005 5:47 pm

SwimFan (pl. Wielbicielka) - typowa historia 2+1. Liz jest szczęśliwie (na początku przynajmniej) związana z chłopakiem (imienia nie pamiętam) trenującym zawodowo pływanie. Wszystko jest OK, dopóki nie pojawia się ta trzecia, która za cel swojej obsesji wybrała sobie właśnie tego nieszczęsnego pływaka... Dalej nie będę pisał, bo to już podchodzi po spoiler.

Ogólnie: film niezły, acz nie rewelacyjny - gra aktorów dobra, natomiast fabuła standardowa i liniowa. Na Swimfana poszłem do kina ze względu na Shiri i nie załowałem, choć nie wyszłem też jakoś specjalnie poruszony. Moja ocena - 7/10.

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Mon Jan 31, 2005 7:27 pm

luki wrote:SwimFan (pl. Wielbicielka) - typowa historia 2+1. Liz jest szczęśliwie .
Hehe luki coś ci sie z Roswell pomieszało nie lis tylko Shiri ( a w filmie Amy chyba)
Mnie sie film podobał, ale wole troche inne wątki...Był na w miarę wciągający. Ale w horrorze (thrillerze) w którym jest troche dużo całusków i sexiku nie jest dla mnie :P

Jednak w gruncie rzeczy nie wyjaśniona jest jedna sprawa...co w końcu z byłym chłopakiem tamtej złej...eh no ale spox
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed Feb 09, 2005 12:31 pm

znalazlam cos takiego :)

KLIKNIJ TUTAJ
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Feb 19, 2005 9:07 pm

hmm .... Dawno tu niech nie zaglądał .. :( wrzucę parę fotek ..
Image
http://home.comcast.net/~aftab32/untitled58.bmp
Image
Tych nigdy nie widziałam ..
http://www.angelfire.com/scifi2/iboojum/SA/sakl001.jpg
Image
Gosiek a tu parę fotek podobnych do tych które ty wrzuciłaś ..
Image
Image
Image
hmm ... Czemu mi to jakoś ptrójnie wyszło ... ?? :?
:)

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Wed Feb 23, 2005 2:40 pm

Powiem tylko trzy słowa

Shiri-Source.com

Niesamowita strona. Polecam ;)

Coś na zachętę...
Image

User avatar
Lizka*
Gość
Posts: 33
Joined: Sat Jan 08, 2005 6:53 pm

Post by Lizka* » Thu Feb 24, 2005 1:06 pm

Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Thu Mar 10, 2005 1:04 pm

Wkrótce...
Image
Image
Wkrótce...

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Mar 10, 2005 1:32 pm

O matko! Zatkały mnie te zdjęcia...To przy kominku żywcem wyjęte z jakiegoś filmu o pięknej-niebezpiecznej femme fatale 8)
To na chodniku słodkie jak rzadko, uwielbiam taką naturalność. Maxim...Hmm, czy mi się zdaje, czy znalazły się tam wszystkie aktorki z Roswell? Shiri w stosunkowo grzecznej wersji :twisted:
To pierwsze, czarno-białe nasuwa myśl, że makijaż robi cuda. Mimo mojej całej sympatii musze zauważyć, że Shiri absolutnie nie ma takich ładnych ust w rzeczywistości. W ogóle to wygląda na jakiś ostry retusz. Ale za to na najwyższym poziomie- ładne to to :cheesy:
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Mar 10, 2005 5:10 pm

no fakt caroolen dopiero teraz sie przyjarzałm temu biało-czrnemu zdjęciu masz racje .. teraz to zdjęcie dla mnie jakoś nie naturalnie wygląda ..
a to zdjęcie o którym piszesz .. [ to przy kominku] ich jest więcej zajrzyj do temaciku Shiri Appleby 2 i patrz na jakies 2-3 ostatnie strony w tym temacie .. i znajdziesz .. ich wiecej ... :D
:)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests