..:: Sport wsród kosmicznej gromadki ::..

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Sat Aug 23, 2003 2:45 pm

Ja bardzo lubię oglądać mecze piłki, szczególnie Ligę Mistrzów =) Kocham Real Madrit, AC Milan... Za polską piłką nie przepadam, ale kocham mojego rodzimego Lecha Poznań =) Tylko dlatego że w juniorach gra mój sąsiad =) Ale czego się nie robi dla sąsiadów =) co prawda nie znam się na szczegółach, np. wymiary boiska czy szerokość bramki, ale może niedługo się nauczę... aaaa, na żywo byłam tylko na jednym meczu (placze) Polska:Kamerun.... było cudownie, choc wynik był bezbramkowy...

No i tak w ogóle to moim życiem są skoki narciarskie. Dość się znam na technice lotu itp/ poza tym uwielbiam niemieckich skoczków :Martin Schmitt i Sven hannawald =) a Małysza nie lubię :evil:
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Sun Aug 24, 2003 12:04 am

Vilandra! Super! Ja też kocham skoki! Uwielbiam, ale ani razu nie byłam :cry: Kocham Martina Schmitta bardzo :) i Adama Małysza :), ale nie lubię Svena :evil: brrrrrrr, jak był brunetem to jeszcze mi sie podobal, ale teraz ani mi sie nie podoba ani go nie lubie (nigdy go nie lubilam)
Ale ja też kocham Real! i AC Milan bardzo lubię,a z polskich tylko Wisłę jako tako, ale teraz się rozpada . No i jeszcze Bayern lubię! :D
Jeszcze nie ffiem ;)

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Aug 24, 2003 11:44 am

A ja lubie NJ Devils i NY Rangers :) A nie lubie innych zespołów bo ich nie lubie, kiedys je lubiłem a teraz już nie... brrrr :twisted:
Wypowiedź tą sponsorowała: Marija

Na zakonczenie żarcik:
"Japonki to mają fajnie... wstają rano... i od razu z kimono" buahahaha

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sun Aug 24, 2003 12:11 pm

Xander przyznaj się...skąd ty bierzesz te texty :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Aug 24, 2003 12:24 pm

z "Pani Domu"... bo "Życie na gorąco" to brukowiec...

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Sun Aug 24, 2003 1:25 pm

Xander jesteś zabawny conajmniej jak Steffen Moller :twisted:. Gratuluję poczucia humoru, ale uważaj bo cie jeszcze do kabaretu wezmą i będziesz jusiał ograniczyć się do określonych tematów :lol:

Ale jakoś mnie twój sarkastyczny dowcip nie smieszy :P Nie wiem czemu...

A Hannawalda nie lubie bo nie lubię i koniec - pisze tak bo Vilandra go lubi, a może Xanderku mam wymieniać za co?
Jeszcze nie ffiem ;)

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Aug 24, 2003 1:32 pm

Ja kocham skoki narciarskie... i tych aerodynamicznych facetów... wiedziałem, że kobiety najbardziej kreci "opływowy" męzczyzna... a z tym kabartem to nie powiem, myślałem nad tym... ale wtedy kto by Wam dogryzał na forum ??

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sun Aug 24, 2003 1:37 pm

Xander wrote:... wiedziałem, że kobiety najbardziej kreci "opływowy" męzczyzna...
Mowiac oplywowo masz na mysli tych zblizonych ksztaltem do kuli, czy jednak tych skoczkow :?:
Image

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Aug 24, 2003 1:42 pm

Naturalnie, że skoczków...

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Sun Aug 24, 2003 8:27 pm

No, skoczkowie są super ;)
A tak Xanderku oglądalibyśmy Cię w TV , a jak już nad tym myślałeś to może wyślij mi autograf pocztą co? ;):P

Ale i tak dla mnie ideałem faceta jest Ikerek Casillas, zna go ktoś ;) Takie muskuły, że shock ;):kiss:
Jeszcze nie ffiem ;)

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Aug 24, 2003 11:46 pm

Marija: Jestem przybity dzisiejszymi wydarzeniami (Mój przyciale zginął w wypadku samochodowym) ... wiec nie skomentuje tego postu... ale wierz mi, że kiedy doje do siebie... odpowiem Ci bardzo złośliwie i sarkstycznie...

RIP Kuba... i jeszcze jedno... Kuba Gratuluje Skrzydeł...

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sun Aug 24, 2003 11:57 pm

Lacze sie z toba w twym smutku (wczoraj byl pogrzeb mojego znajomego ktory tez zgina w wypadku :( )
Image

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Mon Aug 25, 2003 1:50 pm

Jezuuuuuuu przykre :( :?
Jeszcze nie ffiem ;)

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Mon Aug 25, 2003 2:43 pm

o Boże tak mi przykro....
Image

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Mon Aug 25, 2003 3:06 pm

no , cholera dlaczego takie rzeczy się zdarzają... :cry: :cry: Przykro mi i wogóle :( Nie wiem co w takiej sytuazji powiedzieć :( :cry:
Jeszcze nie ffiem ;)

User avatar
GhoST
Gość
Posts: 61
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:31 pm
Location: Myślenice Camp
Contact:

Post by GhoST » Mon Aug 25, 2003 9:57 pm

Jeśli chodzi o mnie to trenuje Zapasy, Judo, władanie mieczem i siłownia, dużo siłowni :)
Uważasz unikasz dotykasz nie świadoma... Zakochany w twoim Cieniu... Przytulam się w otchłani...

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Aug 25, 2003 10:03 pm

A te władanie mieczem to jakaś konkretna szkoła? Iaido, kendo, czy coś bardziej zachodniego?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
GhoST
Gość
Posts: 61
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:31 pm
Location: Myślenice Camp
Contact:

Post by GhoST » Tue Aug 26, 2003 1:27 am

Katana...
Uważasz unikasz dotykasz nie świadoma... Zakochany w twoim Cieniu... Przytulam się w otchłani...

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Tue Aug 26, 2003 10:36 am

Ja od trzech lat trenuje Krav Mage...
GhoST: Trenujesz w klubie ? Jak wygląda taki trening ?

GhoST i {o} opiszcie na czym polegają wasze style walki i główne założenia jej filozofii... ja postaram sie przybliżyć Krav Mage...

User avatar
GhoST
Gość
Posts: 61
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:31 pm
Location: Myślenice Camp
Contact:

Post by GhoST » Tue Aug 26, 2003 2:03 pm

O ile wiem to Krav-Maga jest zabroniona w Polsce... Jest to sztuka walki, w której nie ma obrony jest tylko atak... No i jeśli się atakuje to żeby zabić... Zapasy no w tym nie ma raczej filozofi... Ktoś kiedyś powiedział "Zapasy to nie mechaniczna praca to sztuka". Tak jest podstawą w tym sporcie jak w wielu innych jest technika i siła oraz wytrzymałość, niektórzy czasem także myślą w czasie walki :) Co do Judo to coś jak zapasy tylko, że we wschodnim stylu tzn. podcięcia, szarpnięcia, uderzenia i takie tam... A co do posługiwania się kataną to trening wyglądatak, że na początku trzba przedewszystkim naczyć się dobrego uchwytu, a później przyswajasz sobie każdy ruch...
Uważasz unikasz dotykasz nie świadoma... Zakochany w twoim Cieniu... Przytulam się w otchłani...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests