kazaa, iMesh albo inne

Kto pyta - nie błądzi.

Moderator: _liz

User avatar
ujemny
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Feb 22, 2004 12:26 pm
Location: Swiete miasto
Contact:

Post by ujemny » Thu Jun 24, 2004 12:44 pm

maddie wrote:Nareszcie! Wczoraj siedziałam na wszystkich możliwych pomocach do DC++ i teraz już wszystko jasne, wiem o co chodzi! Tylko mam prośbę, mógłby ktoś podać huby z których można ściągać dobre odc. Roswell?
No moj wczesniejszy post podawal huba do "producentow" wydania roswell na DVD rip :D
3 Sezony Roswell w DVD rip dostępne zapraszam do wymiany jeśli ktoś ma słabe łącze a pragnąłby mieć kolekcje na swej półce
A takze dodatki do 1 sezonu :D

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Thu Jun 24, 2004 1:04 pm

Spróbowałam to DC++ i wywałiłam... Wolę Kaze i Emulka. :P:P
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Jun 25, 2004 1:54 pm

piwo dla tej pani (mul rzadzi 8))

chociaz ostatnio ekperymentuje z Bit Torrentem i musze powiedziec, ze o ile czasem jest to stworzenie zawodne i wyjatkowo ciezkie w obsludze (wiem, ze na pozor wyglada banalnie, ale na przyklad dzisiaj musialem szukac po sieci edytora torrentow, bo jakis kretyn zrobil blad przy tworzeniu releasu...), to ma swoje ogromne zalety. jezeli ktos ma szybkie lacze, to nie ma lepszego programu p2p do duzych plikow. Mul sciaga znacznie wolniej.
z drugiej strony, jezeli ktos siedzi na slabym laczu, to moze miec problemy z dociagnieciem mniej popularnych plikow.

ogolnie kazdemu polecam sprobowac i nie zrazac sie pierwszymi porazkami - poczatki z nowymi programami sa zawsze trudne.

http://bittornado.com/download.html i tam juz jest masa mirrorow. ja mam wersje 'eksperymentalna T-0.3.0' i nie narzekam.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
ujemny
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Feb 22, 2004 12:26 pm
Location: Swiete miasto
Contact:

Post by ujemny » Fri Jun 25, 2004 1:55 pm

Na mulku tylko siedzisz i mulisz sobie lacze w przypadku twojeg SDI juz wogule tragedia :P
A na DC++ mozesz zawsze pogadac albo na glownym czacie albo na privie
w mulku czekasz w kolejce i nic nie robisz. W DC++ zawsze mozna poprosic i nie stac w kolejce :D
3 Sezony Roswell w DVD rip dostępne zapraszam do wymiany jeśli ktoś ma słabe łącze a pragnąłby mieć kolekcje na swej półce
A takze dodatki do 1 sezonu :D

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri Jun 25, 2004 4:53 pm

Ja też mam mułka, ale jestem za dowolona, może najszybciej nie ściąga, ale za to w bardzo dobrej jakości. No i przy tym wogóle nie jest skomplikowany :D
Image

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Fri Jun 25, 2004 5:31 pm

piter wrote:piwo dla tej pani (mul rzadzi 8))
Nie, piwa nie lubię! :P Może być jakiś likierek, ostatecznie dobre winko. :P:P:P:P:P:P:P:P :cheesy: :cheesy: :twisted:
A na DC++ mozesz zawsze pogadac albo na glownym czacie albo na privie
w mulku czekasz w kolejce i nic nie robisz.
Dla mnie program p2p jest od ściągania plików nie czatowania. Do tego mam inne programy.... :P:P

No i przy tym wogóle nie jest skomplikowany
Racja, świeta racja!! :P:P
może najszybciej nie ściąga, ale za to w bardzo dobrej jakości
Właśnie ściągnęło mi się CD 2 Something's Gotta Give i dźwięk jest ale obraz to tylko zielone kwadraciki. Chyba brakuje tu jakiegoś kodeka tylko nie wiem jakiego...
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Jun 25, 2004 6:11 pm

Liz zainstaluj AllPlayera 2.1, a sam ci znajdzie kodeka, którego potrzebujeasz.

Mnie tam Emule zawsze denerwował, bo trzeba było straaasznie długo czekać. Na Kaziee przesiedziałam większość czasu i byłam zadowolona. Jednak dopiero na DC zobaczyłam co to znaczy magia szybkości - wczoraj ściągałam film z prędkością 94 kb/s i dzisiaj moge się nim cieszyć :)
Image

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Fri Jun 25, 2004 6:18 pm

Spróbuję tego AllPlayera. Jaki filmik ściągnęłaś?? :cheesy: :mrgreen:
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Jun 26, 2004 6:54 am

kodeki: tylko i wylacznie K-Lite Codec Pack - jeszcze nie bylo filmu ktory by mi z tym nie poszedl, a przy okazji dostaje sie najlepszego playera jaki aktualnie istnieje, czyli BSPlayera

zgadzam sie, ze p2p jest od ssania a nie czatowania i musze powiedziec, ze by mnie to meczylo, gdyby sciagniecie filmu zalezalo od tego czy kogos zagadam... :|

Maddie, jak juz masz lacze typu nowa Neo, to BT jest najlepszy - gwarantuje, ze kazdy film, ktory aktualnie jest na topie poleci w pare godzin. te ktore nie sa na topie roznie - loteria. ale przynajmniej wiesz na czym stoisz - masz jasno powiedziane ilu ludzi ssie ten sam film i jak widzisz, ze jeszcze 20, to jestes pewna, ze go dociagniesz...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
ujemny
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Feb 22, 2004 12:26 pm
Location: Swiete miasto
Contact:

Post by ujemny » Sat Jun 26, 2004 9:06 am

zgadzam sie, ze p2p jest od ssania a nie czatowania i musze powiedziec, ze by mnie to meczylo, gdyby sciagniecie filmu zalezalo od tego czy kogos zagadam...
Chyba mnie nie zrozumiales jak czekasz w kolejce to mozesz zagadac i sie wepchnac a na mulku nie masz do kogo zagadac :P

Co do Torrenta to najlepszy jest Azureus tam przynajmniej widac ze cos sie sciaga albo nie. Jedyny blad to to ze pozera trcohe pamieci bo jest oparty na Javie ale i zabiera cale miejsce na dysku sciaganego materialu i jak np. Sciagasz caly sezon serialu to moze ci szarpnac z miejsca 10GB choc wizycznie opszar ten nei jest zapisany to juz zarezerwowany :(
hmm no chyba wszystko :roll:

PEACE :P
3 Sezony Roswell w DVD rip dostępne zapraszam do wymiany jeśli ktoś ma słabe łącze a pragnąłby mieć kolekcje na swej półce
A takze dodatki do 1 sezonu :D

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Mon Jun 28, 2004 12:43 am

DC++ RULEZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja wolę Kazę i Osiołka! :P:P:P

AllPlyera nie mogę ściągnąć bo nie ma srtony dostępnej... :(
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Jun 28, 2004 3:06 pm

Liz, spróbuj tutaj http://www.nowe.pl/modules.php?op=modlo ... oad&sid=57

Piter - spróbuję, ale narazie nie chce mi się ściągnąć BT.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests