!! ..::Euro 2004 Portugalia::.. !!

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

!! ..::Euro 2004 Portugalia::.. !!

Post by lyson666 » Thu Jun 10, 2004 7:45 pm

Już w Sobotę rozpoczynaja się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej czy macie zamiar je oglądać i kibicowac jakiejś drużynie lub ze względu na brak tam polskiej reprezentacji zamierzacie nie fascynowac się tym wydarzeniem sportowym?????
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Thu Jun 10, 2004 10:19 pm

Chciałbym aby Portugalia wygrała i jej będę kibicował. Ale z Portugalią różnie bywa dlatego jeśli miałbym coś tu przewidywać to powiedziałbym, że do finału dojdzie Francja i Włochy (ewentualnie Anglia).

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sun Jun 13, 2004 8:11 pm

Ja też byłam za Portugalią, ale we wczorajszym meczu przegrała z Grecją 2:1, więc może być cięzko :( :( Natomiast dzisiaj warto oglądać mecz Anglii - Francja, to może być bardzo zacięty i wciągający mecz :D Tylko sama nie wiem po czyjej jestem stronie :P
Image

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sun Jun 13, 2004 9:48 pm

Tak się składa, że własnie ogladam mecz Francja - Anglia (zgadnijcie dlaczego 8) ), juz jest po pierwszej połowie i jest 1:0 dla Anglii, ciekawe czy coś sie zmieni :roll: (oby nie :mrgreen: )

po meczu

wynik 1:1 , może być, nie jest źle :mrgreen: .
Czytaj między wierszami...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Jun 14, 2004 2:10 pm

A nie przypadkiem 2:1 dla Francji? :wink:

Fanom piłki nożnej polecam serwis na onecie: http://sport.onet.pl/euro2004.html?1. O meczu Francja - Anglia przeczytacie <<tutaj>>.

"Boże chroń Zidane'a" :P

Co do meczu Portugalia - Grecja - obstawiałam 2:1 dla Portugalii, tymczasem...organizatrozy mistrzostw przegrali :? Głównego faworyta nie mam (jeszcze się nad tym nie zastanawiałam), bo też nie jestem zagorzałym kibicem, ale meczyk czasem sobie oglądnąć' lubię, zwłaszcza jak jest widowiskowy :wink:

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Jun 14, 2004 3:24 pm

Ja jestem za Francją, a wczoraj do prawie ostatniej minuty obgryzałam paznokcie, żeby tylko wyrównali. I co? WYGRANA! A nawet gdybym nie obstawiała, że Francja obroni tytuł mistrza, to i tak byłabym za nimi w tym meczu, bo nie rozumiem co ludzie widzą w tym Beckhamie i jego grze. A moja wrogość do Beckhama = wrogość do reprezentacji Anglii :wink: Zobaczymy jeszcze dzisiaj jak pójdzie Włochom, powinno być dobrze, ale poczekamy, zobaczymy...
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon Jun 14, 2004 4:15 pm

Mecz Anglia-Francja był super i to mało powiedziane, zwłaszcza te ostatnie minuty......ach ten Zidane....... :wink: On to potrafi :D A tak przy okazji to myślałam, że wczoraj ogłuchnę od tych krzyków....moi rodzice omal nie oszaleli przy bramkach Francji, ale co tu się dziwić. Zidane załatwił Anglię w 2 minuty :D

Co do dzisiejszych meczy to jestem za Szwecją i raczej Włochami :mrgreen:
Image

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Mon Jun 14, 2004 5:17 pm

Mecz był wspaniały mimo że przegrała Anglia .Była dramaturgia piękne bramki , 1000%sytuacje , które nie zostały wykorzystane(Bekham juz nie poraz pierwszy walnie przyczynił się do przegranej swojej druzyny)Gratulacje należą się Francji za wiarę do końca , ale ja i tak sądze że Anglia zdobędzie mistrzostwo
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Jun 14, 2004 8:11 pm

Heh ! Francja nie dorasta Anglii do pięt. Powiedzmy sobie szczerze, ten fart w wykonaniu pana Z jak Łysina dowodzi tylko i wyłacznie niesprawiedliwości na tym świecie. Ja Wam mówie: Owen i Beckham jeszcze wszystkim dołożą !

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon Jun 14, 2004 9:32 pm

Ja osobiście bardzo lubię Beckhama i cenię u niego precyzję z jaką potrafii przekazać piłkę oraz ją dośrodkować. Ale uważam, że Zidane jest lepszy, jego gra jest taka płynna, gra z finezją i to mi się podoba zarówno u niego jak i u reszty zespołu.

No a przy okazji Dania - Włochy 0:0
Moim zdaniem za dużo akcji zepsuli, a mieli szanse na gole.

Po meczu Szwecja - Bułgaria

Co tu dużo mówić Szwecja rozgromiła Bułgarów 5:0, no ale ja się cieszę, byłam za Szwedami GOOL!!!!!!!
Image

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Tue Jun 15, 2004 7:44 am

Bługaria dotrzymywała kroku szwedom gdzies tak do 25min pózniej Szwecja była już poza ich zasięgiem .Zasłużone zwyciestwo szkoda tylko że Ibrahimowic zmarnował kilka niezłch okazji gdyby nie to , wynik mógłby byc jeszcze wyższy
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

Guest

Post by Guest » Wed Jun 16, 2004 3:16 pm

a moim faworytem jest Hiszpania. Świetna drużyna... mam nadzieje, że dojdą conajmniej do półfinału.... :twisted:

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Fri Jun 18, 2004 7:05 pm

Hiszpania to niezły zespól maja kilka gwiazd np. Raula czy Morientesa myślę że moga zajść daleko ale po wczorajszym meczu Anglia-Szwajcaria utwierdziłem sie w przekonaniu że Anglia jest na tych mistrzostwach w najlepszej formie od lat i chyba siegnął po tytuł
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Fri Jun 18, 2004 11:53 pm

A nie przypadkiem 2:1 dla Francji?
no własnie okazało się , że tak, to nie wiem czy ja tego meczu do końca nie oglądałam, ale to niemozliwe... może okularów zapomniałam założyć :wink:
Francja nie dorasta Anglii do pięt.
jak ja lubię takie stwierdzenia :D
Owen i Beckham jeszcze wszystkim dołożą !
też na to liczę :lol:
Czytaj między wierszami...

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Sat Jun 19, 2004 8:41 pm

Dzisiejszy pojedynek miedzy Holandia a Czechami zapowiada się bardzo interesująco ja osbiście wole żeby wygrali pomarańczowi.Dzisiejszy pojedynek Niemców z Łotwa był nawet ciekawy ale brakowało najwazniejszego bramek:)
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sat Jun 19, 2004 9:43 pm

Mecz jak narazie jest bardzo interesujący :D Ja jestem także za Holendrami. Tylko sędzia w tym meczu jest do niczego. Powinny być dwa karne dla Holendrów, a tu nic, nawet faulu sędzia nie podyktował :evil:

Po pierwszej połowie jest 2:1 dla Holendrów.

Niestety po drugiej połowie jest 3:2 dla Czechów :( Jak dla mnie katastrofa.
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Jun 20, 2004 12:04 am

A mi w końcu udało się obejrzeć pierwszy meczyk na tych mistrzostwach i jest zadowolony z wyniku.

Czesi już parę razy pokazali, że potrafią grac w nogę i to na wysokim poziomie (niemniejszym niż w hokeja). Chociażby piękny wicemistrzostwo z 1996 - kto by wtedy pomyślał, że mogą zajść tak wysoko. Nie zdziwcie się jak teraz znów nas zaskoczą - a właściwie kolejny raz pokażą na co ich stać. Jednak następny ich mecz z aktualnymi wicemistrzami świata może być ciężki - ale co by się nie stał z grupy i tak juz wyszli.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Jun 20, 2004 5:36 pm

inti wrote:
Czesi już parę razy pokazali, że potrafią grac w nogę i to na wysokim poziomie (niemniejszym niż w hokeja).

Buahahaha... Czesi i hokej ? buahahaha

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Jun 20, 2004 6:51 pm

Czesi mają sporo dobrych zawodników i to nawet w NHL nie zaprzeczysz. Poza tym Ok nie znam się za bardzo na hokeju a oni nie wiem czemu bardzo mi się z nim kojarzą.
Z resztą do czego ty tu zmierzasz? Chciałeś mi coś tym udowodnić? . Mam gdzieś te twoją gadaninę, daruj sobie to wszystko.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Jun 20, 2004 9:54 pm

Chciałem Ci udowodnić, ze nie znasz sie na hokeju.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests