Katherine Heigl

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Post Reply
User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat May 01, 2004 1:20 pm

From The Tempest
[Fotki usunięte, ponieważ linki wygasły - dop. Xander]
Prince Valiant...
Image
Inne
fotoweb1
fotoweb2
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat May 01, 2004 11:30 pm

Gosiek, jestem pod wrażeniem :D Większości photek z serii "kilka w jednym" :wink: do tej pory nie widziałam. Ciekawe, czy są gdzieś na necie więsze i osobne? Szczególnie te z .. hmm... bilarda :roll:

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sun May 02, 2004 11:24 pm

Czytałam gdzies, że Katie bedzie grała, czy już nawet gra, w nowym serialu o lekarzach z LA

Widzieliście film z jej udziałem na Hallmark? zapomnialam tytułu. Ale bardzo jej włosy urosły
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Mon May 03, 2004 9:11 am

Na Hallmarku jeśli dobrze pamiętam to leciał jej tylko dość stary film o jakiejś rodzinie żyjącej na farmie... itd. Zaraz znajde tytuł to go napisze... LEKARZE W L.A? Nie wiem ale też coś poszukam.

[później] To o farmerach (ja przynajmniej to tak nazywam :P) Ma tytuł "Love Comes Softly" zdjecia z filmu tutaj ===> http://www.kheigl.com/images/film/lovecomessoftlyset/ A o lekarzach z L.A jakoś nic nie widziałam. Patrzyłam na jej nowe filmy i jakoś nic nie widziałam. Na lekarzy nie natrafiłam...

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun May 09, 2004 8:33 pm

Ostatnio dostałam Bridge of Chucky. Film jak dla mnie denny do kwadratu, ale za to Katherine Heigl * 8) Więc zrobiłam kilka screenów :cheesy: i właśnie szykuję z nich tapetę.

Niestety, nie trafiłam ostatnio na nowe zdjęcia Kat. Ma ktoś źródło? Jakieś nowości poza listą filmów?

* jeśli ktokolwiek potrafił w tym filmie grać, to właśnie ona!!!!
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon May 10, 2004 8:29 am

Z pewnością znajdziesz nowe zdjęcia (tj. z premier) na stonce Kathy --> Katherine Heigl Online. Jeszcze nowszych niż te z premiery Walking Tall nie widziałam, ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Z niecierpliwością oczekuję na tapetę - uwielbiam Kathy :cheesy:

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Mon May 17, 2004 7:08 pm

Zanalazłam co takiego:

[Fotki usunięte, ponieważ linki wygasły - dop. Xander]
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue May 18, 2004 2:11 pm


User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed May 19, 2004 7:00 pm

Przedstawiam wam młodą Kath...i za nic w świecie nie powiem z jakiego filmu bo ...hmmm nie wiem
Image
Image
Image
A już wiem to z "That Night" :)z 1992 r


Image
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed May 19, 2004 8:20 pm

Tak, powyższe zdjęcia pochodzą z filmu "That night" (1992). To filmowy debiut Kath, która miała wówczas 12 lat. Zagrała tam takze Eliza Dushku (to ta czarnulka, jak sądzę :wink: ).

Info o filmie:

In 1961 Long Island, adolescent Alice Bloom worships Sheryl, the teenager from across the street, who always has a succession of boyfriends. Alice even tries copying Sheryl’s perfume and her taste in music, but her idol is unaware, since Alice has never spoken to her. It is only when Sheryl’s father dies suddenly, and she embarks on a romance with sensitive bad-boy Rick, that Sheryl and Alice become friends. Rick is considered bad news by the adults in the community, but Alice helps Sheryl by protecting the couple, and nurturing their relationship.

In her first film role, Katherine plays the similarly named - Kathryn.

(źródło: Katherine Heigl Online)

Osobne zdjęcia z "bilarda" jak ja to nazywam (niestety małe) znajdziecie na wyżej podanej stronie, albo wprost tutaj.

UWAGA :: Z OSTATNIEJ CHWILI :!:
Najnowsze zdjęcia Kath z 18 maja na: http://www.wireimage.com

Jaka szkoda, że takie malutkie...Próbowałam się tam zarejestrować, ale się pogubiłam :lol:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu May 20, 2004 12:31 am

nie wiem kto wykasowal moj post, ale niech bedzie swiadom, ze ma u mnie przesrane... trzeba kretyna, zeby kasowac absolutnie kazdy przeklety przejaw indywidualizmu...

co to ma niby byc??? to jest temat o Heigl, wiec nie wolno napisac tu posta bez jej imienia otoczonego slowami "wspaniala, piekna, boska"? masz narobione w glowie :evil:

przeciez mozna sie porzygac od slodyczy lejacej sie w kazdym temacie na tym forum - nie ma miejsca, zeby ktos kogos nie chwalil, albo nie dziekowal (i to zawsze jest to samo! "o boze! jak Shiri pieknie wyglada! jaka szkoda, ze jest o pare lat starsza, tej samej plci, i zyje pare tysiecy kilometrow stad...", "ojej Taka_Owaka, jaki piekny fanart znalazlas - masz za duzo czasu, bo nie masz zycia, ktorym moglabys sie zajac..", "jejusku! jakze piekna tysiac-czterysta-piedziesiata-szosta czesc Twojego fanfika O NICZYM!"). a teraz okazuje sie tez, ze nie wolno miec wlasnego zdania... zeby was popieprzylo... :evil:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu May 20, 2004 7:24 am

Piter, to może po prostu napisz drugi raz... Podobno to temat o Katherine, nie jej kółko różańcowe.
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu May 20, 2004 3:22 pm

Na stronie Kathy znalazły się już jej najnowsze zdjęcia, w nieco większym formacie niż te na WireImage. Podaję bezpośredni link. Z tego co wyczytałam (a z moim angielskim nie jest najlepiej, więc gdyby co, poprawcie mnie) 18 maja br. Kath pojawiła się w Nowym Jorku, by promować serial, w którym zagrała rolę Isobel "Izzie" Stevens, młodej lekarki.

Welcome to Grace Hospital. The toughest surgical residency program west of Harvard. It’s a brutal training ground for the newest medical recruits.
Meet Meredith, Izzie and Christina. Yesterday they were students. Today they’re doctors. And if they can make it through seven years of the finest hell Grace has to offer, they’ll be surgeons. But the rest of life doesn’t stop just because their residency is tough, so this trio will also have to deal with jealous boyfriends and sick parents, one night stands and housing crises, with only each other to rely on.
From Shonda Rhimes, the writer of “Introducing Dorothy Dandridge,” comes a series about young women who are doctors; and doctors who are still young women.


Więcej informacji o serialu "Grey's Anatomy" (obsada itp.) znajdziecie tutaj.

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Thu May 20, 2004 4:54 pm

piter nie będę ci się tłumaczyl, bo nie jestem od tego, tylko od porządku na forum. Forum nie jest też po to, żeby każdy wpadał i pisał posty jaka to Katherine jest cudowna, bo to wiadomo. Szanujmy tych, którzy wchodzą na to forum i nie mają zamiaru czytać, takich pierdół. Szanowane posty to takie, które posiadają zdjęcia(najlepiej które jeszcze nie były) i takie, które mówią o jej nowych filmach, ewentualnie konstruktywne komentarze, a nie(i powiem to jeszcze raz) PIERDOŁY!!!
nie będziesz stosował się do zasad, to więcej twoich postów zniknie....

PS: A na temat o Shiri też przyjdzie czas, że wykasuje wszystkie pierdoły... jak bede miał moment wolny(no wiekszy moment)


PITER: jeśli coś ci dalej nie pasuje, zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum twojej uwadze szczególnie polecam punkty 5 i 8...
Last edited by Pedros on Fri May 21, 2004 5:55 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu May 20, 2004 6:10 pm

no wiec przyjmij do wiadomosci, ze to jest forum rozrywkowe!!! czy nikt tego nie potrafi pojac?? tu nie chodzi o to, zeby "obejrzec najnowsze fotki", tylko "obejrzec najnowsze fotki i przy okazji pogadac, posmiac sie".. to, ze Ciebie nie interesuje to co mam do powiedzenia, to Twoja sprawa - moze ktos inny chcialby to wiedziec.
uznaje wladze moderatora - wiecej, popieram ja - jednak istnieja granice - moj post ani nie obrazal nikogo, ani nie byl zupelnie off-topicowy.. ja mam szanowac tych, ktorzy nie chca mnie czytac? moze Ty zacznij szanowac reszte - w tym mnie.
zastanow sie chlopcze nad granica pomiedzy postem na temat a offtopicowym.. bo chyba tego jeszcze nie przemyslales... ta formulka, ktora wyszczekales jest smieszna.. brzmi jak instrukcja odkurzacza.. nie zyjemy w swiecie zer i jedynek... (zaloze sie ze na "konstruktywne komentarze" tez masz jakas genialana definicje...)

ps: nawet nie masz pojecia jak cierpie, gdy kasuje te wszystkie bluzgi czytajac ten post drugi raz...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu May 20, 2004 7:05 pm

Na http://www.wireimage.com pojawiły się - coś nieprawdopodobnego! - jeszcze nowsze, bo z 19 maja zdjęcia Kath (thx Lizie16 za info). Podpis pod nimi głosi: "The Lucky/Cargo Club - Ap Upfront Week Hospitality Suite Portrait Studio - Day 2". Wnioskować można z tego, że mają one coś wspólnego z promocją "Grey's Anatomy". Jak na razie, na oficjalnej stronie Kathy nie ma o nich wzmianki.

Zdjęcia z 19.05. (na WireImage jest ich o wiele więcej)

Zdjęcie z 18.05.

[Fotki usunięte, ponieważ linki wygasły - dop. Xander]

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri May 21, 2004 10:20 am

Na oficjalnej stronie Katherine --> http://www.kheigl.com pojawiły się:

po pierwsze - fotki z 19 maja, niestety wielkość taka sama jak na WireImage. :: TUTAJ ::

Moje przypuszczenia się potwierdziły:

A number of photos of Katherine at the Lucky/Cargo Club, a three-day hospitality suite during network upfront week, taken at the Le Parker Meridien Hotel in New York City on May 19th. She was promoting her new ABC pilot "Grey's Anatomy".

po drugie - fotki z 18 maja (niektóre) mamy :: TUTAJ ::

------------------------

O nowym serialu Kath możecie poczytać na f4f :: TUTAJ ::

Katherine jako Isobel, czyli pani doktor w pełnej krasie :cheesy:

------------------------

Duże zdjęcia z 18 maja:
http://people.freenet.de/ninasnetz/kh_0 ... 051904.jpg
http://people.freenet.de/ninasnetz/kh_0 ... 051904.jpg
http://people.freenet.de/ninasnetz/kh_0 ... 051904.jpg
http://people.freenet.de/ninasnetz/kh_0 ... 051904.jpg
http://people.freenet.de/ninasnetz/kh_0 ... 051904.jpg
http://people.freenet.de/ninasnetz/kh_0 ... 051904.jpg

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon May 24, 2004 12:23 pm

Najnowsze zdjęcia Katherine zainspirowały już jej fanów i powstała taka oto urocza tapetka: http://members.the-bronze.me.uk/cirinde/greenish.jpg :cheesy:

The Lucky/Cargo Club:
Image
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Mon May 24, 2004 2:49 pm

KAth ślicznie wygląda jako lekarka, już się nie moge doczekac aby ten serial/ film znalazł się u nas :} nie opuszczę ani jednego odninka :]
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue May 25, 2004 12:04 pm

Teraz pozostaje tylko czekać, aż "Grey's Anatomy" pojawi się w Polsce. Jestem dobrej myśli - był już "Ostry dyżur" i ten drugi serial o lekarzach, którego tytułu nie pamiętam...(i nie chodzi mi tu o "Na dobre i na złe" :lol: ). Nevermind. W każdym razie wydaje się, że Polacy lubią takie produkcje...hmm..o danej społeczności, zwłaszcza o służbie zdrowia, która jak wiadomo u nas szwankuje :P Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo w Stanach dopiero chyba rozpoczęto emisję, więc dużo wody w rzece upłynie zanim Kath w roli pięknej lekarki :wink: dotrze i do nas (o ile dotrze). Tymczasem pozostaje Katherine w Liberatorze 2 ze Stevenem Seagalem (poniedziałek, 31 maja br, Polsat, godz. 20.45). Nie wiem, ile już razy oglądałam ten film...3 albo 4...Ponownie go nie obejrzę, bo nazajutrz mam egzamin z historii (choć nawet bym chciała sobie popatrzeć na Kath z młodzieńczych lat :wink: ). A jeszcze wcześniej, bo 28 maja na TVP2 o późnej porze, ale warto wytrwać (23.50) "100 dziewczyn i ja", również z Kath:D I to obejrzę na bank, choć kiedyś wypożyczyłam na kasecie i nawet mam na płytce... Warto wspomnieć, że oprócz Katherine w tym filmie zagrała Larisa Oleynik (zdjęcia ich obu powinny być gdzieś wcześniej), która wystąpiła też wraz z Shiri w filmie "A Time For Dancing".
Last edited by lizzy_maxia on Mon Jun 07, 2004 12:12 pm, edited 1 time in total.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests