Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Apr 07, 2004 4:16 pm

Och, cieszę się z wizyty LEO... :lol:
Dzięki Nanuś za info. Nie wiem czy jest z Katherine, pewnie nikt tego nie wie...ale ponieważ oficjalna premiera HEA odbędzie na początku maja w N.Y. to będziemy mogli się przekonać kto będzie na niej obok pana B. Na takich premierach "bywa" się tylko z najbliższymi. :P

Niedawno ściągnęłam filmik zrobiony na imprezce WB "Oh What a Night". Ktoś filmował Kathy i Jasona - króciutko, ale warto na nich popatrzyć, na ich reakcje wobec siebie. Ona siedzi przy stole, mocno zajęta rozmową z kimś obok, on stoi za jej krzesłem, pochylony coś do niej mówi, coś jej tłumaczy czy przekonuje. Ona roześmiana (ten jej słynny głośny śmiech)...kompletnie nie zwraca na niego uwagi, odniosłam wrażenie że go ignoruje czy lekceważy. W końcu zniechęcony odsunął się od niej. Ciekawe, prawda ? Właśnie to mnie uderzyło...Na oficjalnych zdjęciach na bliskich ujęciach uśmiechnięta, przytulona do niego (właśnie, ona do niego), a kiedy są prywatnie zachowaniem zupełnie od tego wizerunku odbiega. Co prawda party odbyło się chyba po 1 sezonie, wiemy że w międzyczasie się rozstawali, być może od tamtej pory się zmieniła ale ten drobny epizod wiele mi o nich powiedział. I nie chodzi i sam incydent ale o wyraz twarzy obojga.

Image
Last edited by Ela on Thu Apr 08, 2004 8:46 am, edited 2 times in total.
Image

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Wed Apr 07, 2004 4:38 pm

Wydaję mi się, że chyba nie są już razem. Świadczyć o tym mogą niedawne zdjęcia Kath z premiery filmu Walking Tall. pojawiła sie tam sama bez Jasona. Choć z drugiej strony Jason mógł być zajęty. Bo przecież już wrócił w ten czas do Stanów z Japonii. I kim jest mężczyzna, który stoi obok Kath?? Powiecie mi, bo trochę jestem nie zorientowany w temacie, a poza tym nie chcę strzelać, bo to mogłoby być śmieszne.
Pozdrawiam
bartek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Apr 07, 2004 5:18 pm

Nie wiem kto to jest bartku, ale Katherine wygląda pięknie i chyba jest tam sama. Faktycznie premiera Walking Tall odbyła się w Hollywood 29 marca, Jason z Japonii wrócił gdzieś koło 17 marca...
Proponuję narazie nie wyciągać żadnych wniosków :lol:

Lizziett, nie wiem czy przebolejesz ale nie będę mogła Ci opowiedzieć wczorajszego odc. Smallville...bo zasnęłam w trakcie :mrgreen: ...taki był interesujący...może Ty widziałaś ?
Image

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Wed Apr 07, 2004 5:48 pm

Masz rację nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Co do Kath to faktycznie wygląda pięknie. Może mi jeszcze ktoś odpowie na temat tego, kim jest tajemniczy mężczyzna...
Druga sprawa- Co do Smallville, to wiecie może czy są powtórki, bo ja zwyczajnie zapomniałem o odcinku, i przypomniałem sobie koło 24.00 :cheesy: . Anyway mam go na kompie, jednak chciałbym obejrzeć w wersji polskiej. Nie to, że mam kłopoty z angielskim, ale po prostu lubie czasem coś obejrzeć po polsku. Za wszelkie info dzięks. Clark znowu pewnie zabije jakiegoś potwora i nie będzie się tym zbytnio przejmował... Albo chyba jednak sie skuszę na obejrzenie tego odcinka wieczorkiem.
Pozdrawiam
bartek

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Apr 07, 2004 5:50 pm

:lol: Nie widziałam, uczyłam się w kuchni (loooserka- wkuwać przed świętami :wink: ) i nie przeboleję? 8) Liczyłam na wszystkie grypsy. Aż tak było źle? Biedna Ela...chyba nie będę już od ciebie wymagać dalszych poświęceń, biedactwo :cheesy:
Słyszałam kiedyś, że były pomysły na nakręcenie odcinka Smallville- crossovera z Roswell, może to tylko żart albo plotka, albo pomysł siadł, bo twórcy stwierdzili że zestawienie bezpłciowego Clarka i różowej Lany prowadzących swoje sztywne jak kij od szczotki dialogi na temat ciężaru egzystencji w kukurydzianym miasteczku z niewątpliwą chemią Maxa&Liz, to chyba nie najlepszy pomysł 8) chociaż widownia i tak by się pewnie nie połapała.

Jakie sliczne zdjęcie...ech te oczy...zbitego szczeniaczka 8) tak sobie myslę, że gdyby ten film JB zdobył jeszcze ze dwa wyróżnienia, to byłyby niejakie szanse na jego obejrzenie.

Co do Katharine...miałam kiedyś (nie) przyjemność czytać mrożące krew w żyłach :wink: wyznania członka ekipy Roswell, który okropnie sobie jeździł po charakterkach naszych idoli 8) Mile wspominał tylko W. Sandlera, Jasona, Nicka, Colina. Krzywił się nad Majandrą i Shiri, suchej nitki nie zostawił na Brendanie i Katharine...nie wiem czy w to wierzyć czy nie i prawde mówiąc- szczególnie mnie to nie ekscytuje, ale wspominał też o zdarzeniu podczas jednego ze spotkań z fanami- zza tyłów wyszli Jason i Katharine dyskutując ( kłócąc) się zażarcie i zmierzali w kierunku rozentuzjazmowanych fanów. To znaczy Jason zmierzał, bo Katharine wybierała się w stronę wręcz przeciwną, ciągnąc Jasona za sobą :lol: i coś tam do niego sycząc. W końcu on sie odłaczył i poszedł porozmawiać z fanami a Katharine, wyraźne obrażona, rzuciła tyłkiem i sobie poszła.
Naoczny świadek był wyraźne usatysfakcjonowany tymi "kłopotami w raju" :roll:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Apr 08, 2004 8:01 am

:lol: he, he gdzieś też o tym czytałam Aniu. Mam na temat ich związku swoją teorię ale nie będę się wymądrzać bo zawsze temu chłopakowi życzyłam jak najlepiej... :P
Za to, niejako jako rekompensatę ma miłość fanów i to nie tylko za urodę, co się przekłada na całkiem wymierne korzyści.
Dziewczyny na f4f przygotowują profesjonalną promocję jego jako aktora i jego filmu na festiwal Tribeca w Nowym Yorku (na początku maja)
I jeszcze coś, co już się sprawdza...HEA zdobyło nagrodę w Sonoma (nie wiem czy nie pomogło dostrzec tego filmu także większe zainteresowanie fanek które tam gremialnie przybyły)

Happily, Even After was the winner of the Audience Award for Best Narrative Feature Film!!!!! The other categories in the Audience Awards were Best Lounge Short, Best Lounge Feature, Best Narrative Short, Best Documentary Short, and Best Documentary Feature.

Podaję oficjalną stronę Festiwalu w Sonoma (LEO o to pytała) są tam także nagrodzodzone filmy:
http://www.cinemaepicuria.org/ff_pages/2004Awards.html

i link do strony Tribeca Film Festival:
http://www.tff.savvis-streaming.com/home.html

Najnowsza fotka J. z HEA (Lizziett dostanie apopleksji, Nan się będzie podobać a ja przypominam że gra postać niepogodzonego z sobą artysty, malarza - ciekawe ! w S.L także gra artystę, tyle że muzycznego :shock: )

Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Apr 08, 2004 9:45 am

... w AS też był artystą (też malarzem... :roll: Lubię malarstwo :P choć zależy jakie). W ogóle nawet i bez ról można go uznać za takowego.

BTW, gdyby fotka była większa, to wylądowałaby na drugim komputerze w ramach tapety. To znaczy wielkość to pestka, później pozostaje już tylko jakość...
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Thu Apr 08, 2004 4:47 pm

Image
Jason ciekawie wyglada z ta brodka. Taki plakat jest do kupienia na http://www.allposters.com Ale przeliczajac to na zlotowki to te plakaty sa niestety drogie :( a szkoda... Bo sa fajne niektore.

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Apr 08, 2004 5:29 pm

Do twarzy Jasonowi w takiej bródce, jak dla mnie wygląda na tym zdjęciu bardzo pociągająco. W długich włosach nie za bardzo go lubie, tysiąc razy bardziej wolego w krótkich włosach
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Apr 08, 2004 6:50 pm

Jak już jesteśmy przy "Happily Even After" podaję świeżutką jak bułeczka stronę do tego filmu i trailer jaki stamtąd można ściągnąć ....polecam!!! :onfire:

http://www.happilyevenafter.com/#
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Apr 08, 2004 7:14 pm

o juz wszystko dziala, dzieki Ela. Jason ladnie wyglada z tylu, ale wole go z przodu :cheesy:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Apr 08, 2004 8:11 pm

Nie chodzi o jego zgrabny tyłek tylko o urywki z filmu które można ściagnąć z tej stronki. :wink:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Apr 08, 2004 8:47 pm

J. gra artystę malarza ale po śmierci rodziców, przed ośmiu laty nie może się pozbierać i odnaleźć...Zajmuje sie nim starsza siostra, jej naopiekuńczość go ogranicza i nie pozwala pojść własną drogą. To komedia romantyczna, trochę rozmyślań nad kolejami ludzkiego życia, akcja umiejscowiona jest w San Francisco w latach siedemdziesiątych. Film jest podobno częściowo oparty na faktach i ma ciekawą ścieżkę dźwiękową Kida Galahada.

:P O muzyce z tego filmu na stronie:
http://www.threesixtyrecords.net/happilycredits.html
Last edited by Ela on Fri Apr 09, 2004 10:37 am, edited 1 time in total.
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Apr 09, 2004 8:04 am

Świetny trailer! :D Dzięki Elu za adres.
Tak, a teraz trzeba czekać na jakieś nieziemskie zawirowania by ten film pojawił sie u nas. Ale ja wierzę w tzw. "nosa" polskich dystrybutorów....
Co do Jasona - jego gra mówi sama za siebie, naprawdę zasługuje na to by być zauważonym przez szerszą publiczność. Trzymam kciuki by dziewczynom z f4f udała się promocja w NY! :D Chętnie bym się sama przyłączyła ... :cheesy:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Apr 09, 2004 8:27 am

Zwróciłam także uwagę na ścieżkę dźwiękową którą króciutko słychać w filmiku. Wiemy że jest to muzyka Kida Galahada (link do tej strony podałam w poście) Czy ktoś zna jego utwory ?

I kilka ujęć z HEA

Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Apr 09, 2004 8:35 am

:shock: :shock: :shock: Jak dla mnie prześliczne zdjęcia... Po prostu cudo. Chyba nawet przebija te najnowsze zdjęcia... W każdym razie wyraźnie widać, że jest tam o wiele szczuplejszy. Może to nawet tak specjalnie, zgodnie z opinią, że malarze zawsze są biedni i nie mają co do garnka włożyć :wink:
Filmiku jeszcze nie obejrzałam... Ale zamierzam. Nie ma to jak braki w oprogramowaniu :wink:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Apr 09, 2004 7:45 pm

Zależy dla kogo. Te fotki znają już chyba wszyscy... Były wklejane wiele razy i znaleźć je można niemal na każdej stronie. Za to najnowsze zdjęcia bądź te pochodzące z ostatnich filmów - no cóż - rarytas :wink:
Anyway - miło zobaczyć "nowe twarze" w temacie Jasona :wink:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Apr 10, 2004 5:19 pm

Najnowsze wiadomości...przyjaciel Jasona przekazał na f4f , że Jason będzie na festiwalu w Tribeca. Zważywszy na chmarę jego fanek, ktore gremialnie potwierdzają swoje uczestnictwo w imprezie miejmy nadzieję, że i nam skapnie kilka jego fotek.:lol:

Gdzie jest Lizziett ? Aniu, nic nie piszesz jak podobają Ci się pierwsze zdjęcia z HEA i wizerunek Jasona? 8)
Niektórzy są zaskoczeni, (te włosy, niechlujny wygląd) ale ja sądzę, że to jest zamierzone po to żeby podkreślić zupełnną odmienność od swojej siostry....
Jest tam scena gdzie jej wyrzuca:

Jake: You don’t have a life! You have a job. And a car.
…And an apartment filled with crappy art and overpriced exotic flowers.

I ten ból, zagubienie i bezsilność aż z niego emanuje.

Nanuś, w dziale Inni znajdziesz kilka ciekawych fotek swojego ulubieńca :D

Image
Image

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Sat Apr 10, 2004 6:22 pm

Sorki, ze wtrące się w wasze rozważania o Jasonie, ale już wiem kim był mężczyzna na zdjęciach z Kathy. Był to jej "kolega z planu" Johnny Knoxville (mogłem jednak strzelić, bo tak myślałem, że jest to on), razem w akcji będziemy mogli ich zobaczyć w filmie "The Ringer", o którym kiedyś pisałem na xcomie. Film ten będzie można obejrzeć w Stanach pod koniec tego roku. Johnny jest tez znany z programu "Jackass", który można często (teraz już nie wiem, bo nie mam MTV) zobaczyć na MTV niemieckim. Hehe, czy to zbieg okoliczności, że on tam byłi ona też?? A może coś między nimi... :cheesy: No ale jak powiedziałaby Ela, powstrzymajmy się od ocen...
Pozdrawiam
bartek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Apr 10, 2004 10:56 pm

Zawsze jesteś tu mile wiedziany, bartku. Dzięki za info...wiem że często masz najnowsze wiadomości i dzięki za podzielenie się nimi.
Pozdrawiam cieplutko :P
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests