Witamy na forum.roswell.pl

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Tue Feb 10, 2004 12:02 pm

Presea Wysłany: Nie Lut 08, 2004 1:11 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Hejka! Wreszcie coś tu napiszę. [czekam na oklaski] Zalogowałam się jakieś pół roku temu, ale nic nie pisałam. a dziś mnie naszło i musiałam się znów logować
Ja rowniez sie ciesze ze zaczelas pisac :cheesy: Pragne ostrzec ze to forum jest jak narkotyk :haha: A miesieczny odwyk nie wystracza :wink: bynajmniej mi nic nie dal :roll:
Ps.nie jestem pewna czy dobrej opcji uzylam zeby wkleic ten sytat wiec z gory przepraszam jezlei cos pochrzanilam :cheesy:
lizzy_maxia Wysłany: Pon Lut 02, 2004 10:05 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Bardzo Was proszę, nie odchodźcie od tematu, jakim jest w tym wypadku przedstawianie się oraz witanie nowych użytkowników.
A jaki byl ten temacik :roll: nie bylo mnie ni nie iwem w sumie o czym tu rozmawialiscie :roll: mozemy do niego wrocic :mrgreen:

User avatar
Max_oholiczka
Nowicjusz
Posts: 72
Joined: Sat Jan 31, 2004 10:27 pm
Location: Olsztyn

Post by Max_oholiczka » Tue Feb 10, 2004 3:00 pm

ja tesh sie ciesze i jednocześnie obiecuje poprawe bo jakoś mam ostatnio mało czasu na pisanie choć bardzo lubie to robić . :P
jeszcze sie okaże że bede miała najwięcej postów :twisted: z czasem ....
pozdrawiam wszystkich stałych użytkowników tego forum :P
††† <dane mi na nową droge życia

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Feb 10, 2004 6:20 pm

Mirelko, wyraźnie przecież napisałam, o co chodzi w tym temacie, zresztą tytuł też mówi sam za siebie. Nowi użytkownicy, których ostatnio przybywa, powinni zajrzeć do tego pokoiku, powiedzieć o sobie parę słów i przywitać się z innymi.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri Feb 20, 2004 4:31 pm

On wrócił 8)

User avatar
Pogromczyni
Gość
Posts: 2
Joined: Sat Feb 21, 2004 8:07 pm
Contact:

Post by Pogromczyni » Sat Feb 21, 2004 8:22 pm

Jak prześledziłam cały temat to doszłam do wniosku, że tu mogę się przywitać.
Tak więc - WITAM WAS forumowicze... :wink:
Pozdrawiam

User avatar
Max_oholiczka
Nowicjusz
Posts: 72
Joined: Sat Jan 31, 2004 10:27 pm
Location: Olsztyn

Post by Max_oholiczka » Mon Feb 23, 2004 10:26 pm

witaj, bardzo miło że dochodzą nowe osóbki :P
††† <dane mi na nową droge życia

User avatar
ShelL
Gość
Posts: 9
Joined: Sun Mar 07, 2004 4:21 pm
Location: Rzeszów

Post by ShelL » Sun Mar 07, 2004 6:33 pm

no siemka wszystkim:] jestem tu nowa..ale duzo ludnu no moze nie tak duzo zna mnei z czatu ros..:] jak liz , lusia toska, niki i reszta tam :D nie chce mis ie wymieniac..i co tam jescze moge napisac..ze lubie roswell to chyba kazdy tak pisze :D wiec oszcedze sobie tego :] jednym słowem elo:] :D

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sun Mar 07, 2004 6:37 pm

O! Serdecznie witamy nową osóbkę, jak miło, że powiększa sie nam grono. Widze, że znajomi przyciągają swoich znajomych :wink: (jestes chyba kolejną osobą ściągnięta przez _liz :haha:) Witaj!
Image

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Sun Mar 07, 2004 6:38 pm

Shel, Shel, Shel... :twisted:
Kilka porad widze Ci sie tu przyda, wiec postanowilam sie nawet dzisiaj specjalnie dla Ciebie zalogowac :roll: (to takie meczace :twisted: )

Po pierwsze: Zadna Lusia... jezeli zauwaze to jeszcze raz, to podziele sie ze wszystkimi Twoimi ulubionymi przezwiskami :twisted: co ty na to? :mrgreen:

Po drugie: To nie jest ta Niki, ktora znasz... no chyba, ze sie myle, ale to raczej nie mozliwe :twisted:

Po trzecie: Jak chcesz emoty, to masz po lewej calkiem imponujaca kolekcje :mrgreen: Nic tylko emoty wstawiac :twisted:

No a tak poza tym, to witam serdecznie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Sun Mar 21, 2004 11:59 am

Shiri :mrgreen: jak oni Cie w to wciagneli :haha: uwazaj bo to naprawde dziala jak narkotyk :wink: Ja rozwniez serdecznie witam :cheesy: (mimo iz o mnie zapomnialas wymieniajac znajomych :twisted: ). Acha! A Luca to sie nie przejmuj :wink: to taki nasz specik i zawsze robi spore zamieszanie w okol siebie tu 8) 8) 8)

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Mar 25, 2004 1:08 pm

Dobra. To mój pierwszy post, więc chciałam wszystkich serdecznie powitać i powiedzieć CZEŚĆ !! :D

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Mar 25, 2004 6:08 pm

ADkO, witamy serdecznie w naszych skromnych progach :D Niech kosmiczna moc ma Cię w opiece :alien: , bo egzystencja na tym forum do łatwych nie należy :lol: (zwłaszcza w okresach burzy i naporu --> mam na myśli to, co się teraz tutaj wyprawia :wink: ). Jednym słowem: :witaj:

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Mar 26, 2004 4:20 pm

Dziękuję za miłe powitanie. Tak myślę, że jednak wszystko wróci do normy! :lol: Albo już wróciło ! Czyli statek wpływa na spokojne wody ...

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri Apr 16, 2004 10:46 pm

Hej, jestem na forum pierwszy raz, ale na stroncę jestem codziennie. Witam wszystkich serdecznie!!! :D
Last edited by Liz16 on Sat Apr 17, 2004 8:31 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Apr 16, 2004 10:53 pm

I my witamy Cię równie serdecznie :D O używaniu kolorków już dostałaś "pouczenie", a gdybyś jeszcze miała jakieś pytania - wal śmiało, najlepiej oczywiście w "Pomocy"albo do któregoś z moderatorów na PM' (Prywatna Wiadomość). Byłoby świetnie, gdybyś jeszcze zapoznała się z Regulaminem (powinien gdzieś leżeć w Sprawach Organizacyjnych :wink: ). Miło nam, że zamiast tylko biernie obserwować, postanowiłaś zabrać głos na naszym forum. Większość osób, które do nas 'spływają' ze stronki, najpierw tylko właśnie obserwują...Co oczywiście jest czymś zupełnie naturalnym, ale należy przełamywac bariery...No cóż, WITAMY i cieszymy się, że przybył nam nowy użytkownik. Liczymy na konstruktywne wypowiedzi.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri Apr 16, 2004 11:02 pm

Wielki dzięki za miłe powitanie :D Zaraz zajrzę do regulaminu. Mam nadzieję, że się rozkręcę i moje wypowiedzi będą jak najlepsze i najtrafniejsze :)
Image

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sun Apr 18, 2004 5:59 pm

Witam nowych forumowiczów :mrgreen:
ADkA, Pogromczyni, Liz16 mam nadzieję że dobrze się tutaj czujecie :lol: 8) Życzę Wam miłego produkowania postów :cmok:

Shelka :mrgreen: Jak miło Cie widzieć !! HOW DO YOU DO :?: :twisted:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sat Apr 24, 2004 9:56 pm

witam :) jestem na forum ktorys raz z koleji, ale teraz pod nowym stalym nickiem. pozdrawiam lizi16 ktora mnie zachecila do "postowania" papa
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sat Apr 24, 2004 10:02 pm

Oczywiście dzięki za pozdro :D
Tak więc jeszcze raz cię serdecznie witam i mam nadzieję, że będzie coraz więcej twoich postów :)
Image

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sat Apr 24, 2004 10:43 pm

Nom, jak widac powoli się wkręcam w "postowanie" hehe.

To dopiero początek - a będzie mnie tu widać długo jak mnie czasem mobilizować będziesh :P
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests