Brendan Fehr

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Feb 22, 2004 12:35 am

hymm... tak sie zastanawiam kiedy brendan i majandra ostatecznie zerwali? i dlaczego? jestem ciekawa... :) no nic tak tylko mysle...

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sun Feb 22, 2004 11:29 am

Slyszalam ze jakos zerwali pod koniec krecenia 3 sezonu
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Feb 22, 2004 7:01 pm

Podobno w nowym arkanium jest jakis wywiad z Brendanem a to okladka:Image

;-) thx za informacje :D pewnie zerwali z koncem odcinka Behind the music na ktorym byla z deka zla na Marie :evil: [/img]

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Feb 24, 2004 9:16 pm

Brendan i Maja zerwali ze sobą już pod koniec 3 sezonu i jak na arzie nic sie eni zanosi by wrócili do siebie

sysiu z tej reklamy jeansów mnie róznież przypadł najbardziej do gustu, świetnie wychodzi na takich czarno-białych fotkach

znalazłam też parę jego fotek w sieci, nie są nowe, niestety na arzie nic nie słychać co sie z nim dzieje:(

Na tej fotce jest z ulubieńcem Nan:))
Image

na tej fotce również słodziutko wyszedł:)
Image

i kilka takich innych:)

Image
Image
Image
Image
Image
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Fri Feb 27, 2004 11:19 pm

naprawde na nic sie nie zanosi?? Szkoda bo jakos tak mi do siebie pasowali a Brendan do swojej nowej dziewczyny mi wogle nie pasuje (ani Majandra do swojego chlopaka :D ) No ale nic na to nie poradze :( Szkoda...

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Sat Mar 06, 2004 9:53 pm

Janet niestety nie widzę tych fotek.... :(:(:(
Jaki jest adres tej stronki z której ściągamy fotki z Brendanem i tą jego dziewczyną???
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Mar 07, 2004 8:50 pm

najlepiej z http://www.brendan-fehr.com ale widze ze stronka jakos nie dzisla... to poszperaj w archwum na http://www.roswell.xcom.pl tam znajdziesz linki do stron z premier imprez z Brendanem Jacobem Joelem Fehrem :) i tam sa tez inne zdjecia... m in z jego dziewczyna

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Mar 27, 2004 9:15 pm

AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! JAk teraz brendan pieknie wyglada a oto link do jego pieknego wygladu :)
http://andeven.com/albums/contest/100_0 ... .sized.jpg

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Tue Apr 06, 2004 1:51 pm

a ja obejrzałam sobie The Forsaken (Opuszczony) i to dzięki mojemu mężowi, zobaczył Brena na okładce płyty więc mi ją kupił i dał mi ją ze słowami "masz tu swojego Michaela" :D nawet ze mną obejrzał (dobrze że za dużo nie krytykował :wink: ) ale co do filmu to całkiem przyjemny horrorek, Bren jest podobny do siebie z Roswell, z tym że tym razem to on poluje :wink: warto obejrzeć dla Miśka :wink:
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Thu Apr 08, 2004 5:02 pm

Image Image
Straceni czyli The Forsaken albo mi sie zdaje albo ten film lecial tez na HBO. Albo mi sie zdaje albo ten film byl rowniez w Maratonie... Ale ja go jeszcze nie ogladalam ale zamierzam. :)

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Apr 08, 2004 5:22 pm

Ao czym jest ten film? Z okładki wygląda na ciekawe. Spróbuje sobie go śćiągnąć z kazy. W polsce ten film lecial w kinach?
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Thu Apr 08, 2004 9:57 pm

kiedys byla o tym notka na roswell.xcom i byla notka tez na oficialnej polskiej stronie HBO
to link do notki z xcomu http://www.roswell.xcom.pl/?cat=news&id=266 a dalej to jest kierunek na HBO :) chociaz zbytnio nie moge sie dostac na ta strone a szkoda. Ale z mojej pamieci wynika ze jest to o jakis wampirach i ze Brendan gra tam Nicka ktory jest pogromca?? Nie wiem nie pamietam. Bo na HBO nie moge sie dostac :(

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Thu Apr 08, 2004 10:17 pm

Ach, tak wiem Forsaken, cudowny film gdzie Bren jest pogromcą wampirów... i podobno wszyscy tam zostają pogryzieni i muszą te wampiry dopaść żeby przeżyć??? czy coś takiego???
3 słownie: trzy miesiące już ściągam i mam CAŁE 40 % :? ciekawe czy za rok obejżę... jak ja ci zazdroszczę sysia...
I want out, because I love you so much Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Thu Apr 08, 2004 10:42 pm

Kes_ALF ten film znajdziesz w kazdej dobrej wyporzyczalni, ja chcialam wyporzyczyc tylko akurat bylo wyporzyczone i musze czekac :( A jesli nie masz jak wypozyczyc to mozesz sobie kupic wyszukaj tylko w google "Straceni" a tam juz beda prawie same oferty... A co sciagania filmow z netu to raczej... niektorych sie nie oplaca sciagac....

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Thu Apr 08, 2004 10:47 pm

No wiesz... problem powstaje jak się nie ma videa.... wiem, że w dzisiejszych czasach to może dziwne, ale prawdziwe, nigdy nie miałam i raczej w najbliższej przyszłości nie będę miała. Ściągnięcie z netu jest moją jedyną możliwością.
I want out, because I love you so much Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Fri Apr 09, 2004 12:34 pm

Znalazlam na kazie tylko jedno i to ma powyzej 700mb wiec nie bede mogla pozniej nagrac na plyte. Kes_ALF mi się piraci z karaibów ściągały od listopada do marca. Właśnie znalazłam the forsaken na imeshu ale pisze tylko "forsaken" mam nadzieję że to jest to no i ma 695 MB czyli zmieści się na płyte
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Fri Apr 09, 2004 12:48 pm

Proponuję program dc++. Nie zawidolem sie poki co na nim. Trzeba by tylko poszukac... A to nie zawsze sie wszystkim chce. A na programach p2p innego typu trzeba być nieraz bardzo "cierpliwym"... :cheesy:
Pozdrawiam
bartek

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Fri Apr 09, 2004 12:58 pm

Dzięki Setka :D Idę teraz poszukać tego programu :D
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Apr 09, 2004 3:21 pm

heh rozpędziłam się, teraz coś wrzócę tutaj...z Brenem
Pierwsze Fehr i Maja
Image
Maja, Ktoś i Bren :)
Image
Jestem taki przystojny!!!!!
Image
KONIEC!!
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Apr 10, 2004 2:52 pm

To ja proponuje takie cos. Jakby mi sie sciagnelo... to moglabym wam przyslac to na plytkach przez poczte polska :) Ale pod jednym warunkiem JESLI MI SIE TO SCIAGNIE

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests