kazaa, iMesh albo inne

Kto pyta - nie błądzi.

Moderator: _liz

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

kazaa, iMesh albo inne

Post by natalii » Tue Dec 30, 2003 12:32 am

Hej wszystkim mam pewien problem niedawno zepsuł mi się komputer i musiałam mieć wymienieny cały twardy dysk z tego powodu straciłam programy do ściągania plików z netu :( gdy w wyszukiwarce wpisuję kazaa to wyświetlają mi się praktycznie same strony erotyczne :evil: czy ktoś zna może adresy stron z których mogłabym ściągnąć kazaa iMesh albo inne programy tego typu ??

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Post by Justynka » Tue Dec 30, 2003 12:57 am

Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Dec 30, 2003 1:11 am

Tradycyjnie już polecam Muła (myśl o mule... :wink: ). Nadaje się w szczególności do pobierania dużych plików, takich jak odcinki Roswell w wysokiej jakości :)

http://www.emule-project.net
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Dec 30, 2003 1:55 am

Emule jest ok ale czasami trzeba długo czekać a imesh --> http://www.imesh.com/ jest wsumie taki jak kaaza ale ostatnio chyba troche lepszy. Ja jeszcze mógłby dodać overnet http://www.edonkey2000.com/downloads.php ( jak ci sie spodoba to sciągnij edonkey-crack'a z imesha albo kaazy - bo bezpłatna dostepna wersja jest kilkudniowa ) czasami szybciej załapuje pliki - ale prędkość ściągania jest standardowa jak w emule umnie nigdy nei przekraczała 10 kb/s - łącze 4mb rozdzielone na 100 komp :( (ale podobno u niektórych to i kilkaset idzie - ale to juz raczej od łącza zalezy)

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Tue Dec 30, 2003 6:19 pm

dziękiwszystkim za pomoc programiki już się ściągają :)

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Jan 01, 2004 2:58 pm

imesh jest gorszy od kazy ostatnio jak sciagam z tamtad jakierz filmy albo programy to natykam sie na wirusy, i musze sie pozniej z nimi meczyc zeby je usunac z kompa :(
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Thu Jan 01, 2004 4:11 pm

Wirusy mozna pościągac nawet ze stron na które wchodzimy

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Jan 01, 2004 9:19 pm

wiem inti, niedawno szukalam cracka i akurat trafilam na taka strone
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Mar 02, 2004 10:13 pm

Mam pytanko dotyczące eMule. Wczoraj zainstalowałam sobie ten program, ledwo udało mi się połączyć z serwerami (właściwie przez przypadek, metodą "naciskaj co się da" :wink: ), a już pojawił się następny problem. Chciałam ściągnąć "Leaving normal". Klikam zwyczajowo dwa razy, plik przenosi mi się do "transferu". A tu buum. Ciągle w stanie "czeka". Niby wszystko podłączone, ale nie idzie. Wiem, że i w Kaazie czasami trafi się na "oczekiwanie", ale tutaj jest troszkę inaczej. Niemożliwe, żeby wszystkie pliki, które wybieram, były w stanie "czeka"! W takie zbiegi okoliczności to ja nie wierzę :wink: . Kto pomoże? :cry:

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Mar 02, 2004 10:24 pm

Powiem krótko: uwierz... :cheesy:

W eMule funkcjonuje system kredytów. Im więcej danych danemu użytkownikowi prześlesz, tym większe będziesz miała u niego pierwszeństwo w kolejce pobierania.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Mar 04, 2004 11:14 pm

DC jest niezly, ale:
1. tak naprawde, zeby dostac sie na dobrego huba trzeba miec ponad 20 giga filmow - to nie dla kazdego jest problem, ale jak ja zaczynalem przygode z p2p, to mialem dysk 10gigowy...
2. emule ma cos takiego jak bazy linkow - genialny wynalazek - dzieki temu nie ma czegos takiego jak fake - a to, badzmy szczerzy, zdarza sie na DC dosc czesto - przeciez nie jest wielka filozofia ten sam film nazwac 4 razy zupelnie inaczej i juz masz udostepnione 2,8 gb, zamiast 700 mega...
3. emule jest znacznie bardziej zautomatyzowany - to jest gigantyczna zaleta dla komputerowych analfabetow - w DC nie pozyjecie dlugo nie wiedzac nic o slotach i hubach... :lol:

szczerze mowiac nie bardzo potrafie znalezc jakas zalete DC, ktorej by emule nie przebijal...
to fakt, ze "jak znajdziesz dobrego usera...", ale najpierw trzeba znalez tego usera...
a w osle user sie sam znajduje..

emule rzadzi 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
ujemny
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Feb 22, 2004 12:26 pm
Location: Swiete miasto
Contact:

Post by ujemny » Fri Mar 05, 2004 12:51 am

piter wrote:DC jest niezly, ale:
1. tak naprawde, zeby dostac sie na dobrego huba trzeba miec ponad 20 giga filmow - to nie dla kazdego jest problem, ale jak ja zaczynalem przygode z p2p, to mialem dysk 10gigowy...
2. emule ma cos takiego jak bazy linkow - genialny wynalazek - dzieki temu nie ma czegos takiego jak fake - a to, badzmy szczerzy, zdarza sie na DC dosc czesto - przeciez nie jest wielka filozofia ten sam film nazwac 4 razy zupelnie inaczej i juz masz udostepnione 2,8 gb, zamiast 700 mega...
3. emule jest znacznie bardziej zautomatyzowany - to jest gigantyczna zaleta dla komputerowych analfabetow - w DC nie pozyjecie dlugo nie wiedzac nic o slotach i hubach... :lol:

szczerze mowiac nie bardzo potrafie znalezc jakas zalete DC, ktorej by emule nie przebijal...
to fakt, ze "jak znajdziesz dobrego usera...", ale najpierw trzeba znalez tego usera...
a w osle user sie sam znajduje..

emule rzadzi 8)
wiesz generlanie skrypty do obslugi hubow sa juz tak rozwiniete ze nie ma czegos takiego jak fake share zreszta po to sa opy zeby to kontrolowac

zauwaz ze jak ponazywasz roznie pliki to nadal beda mialy ten sam rozmiar co do bajta i jak ktos nawet znajdzie nazwe pliku ktora jest fake
to i tak jej nie zlinkuje to zaczetego juz pliku bo ma inny rozmiar wystarczy posiedziec w tym 3 dni i sie wszystko rozumie dokladnie

Zreszta wymuszanie udostepniania ma dobra stone bo zawsze ktos cos znajdzie dla siebie a tak jakby bylo np 200 juzerow a udostepnialo tylko 50 to byla by kiszka straszna. A taka wlasnie jest kazaa nie musisz nic udostepniac by sciagac lub udostepniac jakis fake lub syf

DC RULEZZZ
3 Sezony Roswell w DVD rip dostępne zapraszam do wymiany jeśli ktoś ma słabe łącze a pragnąłby mieć kolekcje na swej półce
A takze dodatki do 1 sezonu :D

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Mar 05, 2004 7:32 pm

Lizzy także jak ci się bardzo śpieszy, to rzeczewiście...
Powtarzam, mnie się NIE śpieszy i zaczekam aż wrócisz i będziesz miał wolną chwilę. Jakoś się zgadamy na gg.
jesli nie setka to ja moge lizzy_maxia cie poprowadzic
Dzięki serdeczne, ujemny, za dobre chęci, ale dwóch przewodników to aż zanadto! Jeden w postaci Bartka w zupełnosci mi wystarczy (niech się wykaże umiejętnością tłumaczenia :wink: ).
skrypty do obslugi hubow sa juz tak rozwiniete ze nie ma czegos takiego jak fake share zreszta po to sa opy zeby to kontrolowac
Ekhem..Zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że jeszcze długa droga przede mną, jeśli chodzi o zgłębienie tajników internetu :roll: Ale od czego ma się przyjaciół - expertów od komputerów? Inna sprawa, że pewnie zaczynają ich już męczyć moje wieczne pytania: co, jak i dlaczego. A tam, trudno, niech się męczą :cheesy:

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Apr 19, 2004 5:12 pm

A ja mam problem bo nie mogę się w EMule podłączyć do żadnego serwera... Co robić? :cry:
Image

User avatar
ujemny
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Feb 22, 2004 12:26 pm
Location: Swiete miasto
Contact:

Post by ujemny » Mon Apr 19, 2004 10:48 pm

Skąplikowane jest to prawda ale warto. Jeszcze nie bylo czegos takiego czegobym nie znalazl. Zreszta jako pierwszy w Polsce (na 99% :P) mialem DVD ripa Roswell wiec tam znajdziesz wszystko. Obsluga troche przeraza ale zglos sie do kogos to ci pomoze :o
3 Sezony Roswell w DVD rip dostępne zapraszam do wymiany jeśli ktoś ma słabe łącze a pragnąłby mieć kolekcje na swej półce
A takze dodatki do 1 sezonu :D

Dancan
Gość
Posts: 3
Joined: Mon Dec 22, 2003 6:20 pm
Contact:

Post by Dancan » Tue Apr 27, 2004 10:12 pm

Hej !!!
Mozesz podac jakiegos Hub z jakiego targales pod DC bo mnie idzie 2-3 kb bo znalazlem tylko 1 usera . Z torenta stargalem od 1-12 w ciagu 3 dni ale reszty pod torrentem nie ma , a na emule jest jeszcze malo zrodel .

User avatar
ujemny
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Feb 22, 2004 12:26 pm
Location: Swiete miasto
Contact:

Post by ujemny » Tue Apr 27, 2004 10:24 pm

Hej hej wąchaj klej :evil: :twisted: nie nawidze tego zwrotu

a adres Fleabag.sytes.net:2626 jest taki ale do slotow sie dlugo trzeba pchac oj dlugo :roll:
3 Sezony Roswell w DVD rip dostępne zapraszam do wymiany jeśli ktoś ma słabe łącze a pragnąłby mieć kolekcje na swej półce
A takze dodatki do 1 sezonu :D

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Jun 17, 2004 4:43 pm

Nareszcie! Wczoraj siedziałam na wszystkich możliwych pomocach do DC++ i teraz już wszystko jasne, wiem o co chodzi! Tylko mam prośbę, mógłby ktoś podać huby z których można ściągać dobre odc. Roswell?
Image

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Thu Jun 17, 2004 10:35 pm

Cały czas byłam wierna Kaazie iMeshowi, ale widzę, że te huby mają powodzenie. Chyba spróbuję.:D:D
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Jun 18, 2004 10:25 am

Dobry pomysł z tym DC++

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests