Miłość...

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sun Dec 21, 2003 6:51 pm

Lyss wrote:powiem wam ze coz milosc to poprostu uczucie do drugiej osoby milo jest jesli ona odwzajemnia to a jesli nie to cierpimy i taka jest filozofia
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Hehe, jednak jeszcze zabiore głos w tej dyskusji :twisted:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sun Dec 21, 2003 7:00 pm

Cieszy nas to, ze zabieresz głos w dyskusji.

"Miłość jest niespokojną i niecierpliwą namiętnością, kapryśną i zmienną, powstająca nagle z niczego, na widok czyjejś piękności i postaci, gasnąca nagle w ten sam sposób..."
Image

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sun Dec 21, 2003 8:03 pm

"Gdy zapraszamy przyzwyczajenie miłość wychodzi."

"Idealnego męża poznaje się zwykle po tym, że jest on żonaty z inną kobietą."

"Jaka to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia." :lol:

"Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku."

"Małżeństwo - główna przyczyna wszystkich rozwodów." :lol:

"Miłość : chwilowe obłąkanie, na które lekarstwem jest małżeństwo."

"Miłość często nie jest niczym innym jak korzystną wymianą pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy otrzymują maksimum tego, czego mogli się spodziewać, wziąwszy pod uwagę ich wartość na rynku osobowości."

"Miłość jest czymś najmocniejszym na świecie, a jednak nie można wyobrazić sobie nic bardziej skromnego."
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sun Dec 21, 2003 9:42 pm

a wy tu cytatami walicie :D coz to moze ja sie teraz nie odezwe bo nic madrego mi na mysl nie przychodzi oprocz tego ze.. "Milosc to uczucie odkrywajace nasza dusze : i tyle D:

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Mon Dec 22, 2003 5:17 pm

"Miłość platoniczna jest to udawanie przed samym sobą, że rewolwer jest nie nabity"
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Dec 26, 2003 7:04 pm

Miłość platoniczna... w dzisiejszychh czasach nie wiem czy coś takiego jeszcze istanieje ( ale czy wogóle to kiedykolwiek istaniało.. chyba tylko w rozumowaniu Platona ). Powiem więc że to byłoby zbyt piękne jak na ten spaczony swiat. Ale dobrze jakbym sie mylił

User avatar
Bastian
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jan 10, 2004 5:45 pm

Post by Bastian » Sat Jan 10, 2004 6:55 pm

W moim mniemaniu nie istnieje coś takiego jak platoniczna miłość. Liz ma rację, że to udawanie, wciskanie kitu samemu sobie. Wizja platonicznej miłości jest piekna, ale mało realna.
Nawet najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie. Bo aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Jan 10, 2004 10:14 pm

miłość platoniczna może istnieje może nie niewiem nigdy nie byłem w podobny sposób zakochany (wsumie czy ja wogule byłem zakochany :roll: ) ale wydaje mi się że platonicznie mogą być zakochane osoby które nie mogą sobie w realnym świecie znaleść tej drógiej osoby ... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sat Jan 10, 2004 10:46 pm

hmm ramzes nigdy zakochany? dziwne :twisted:
co do milsoci platnicznej to bardziej powiedzialabym nie maja czasu szukac w realnym swiecie partnerow :D

"Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie Miłości - ona zawsze wyjdzie nam naprzeciw. I nas wybawi."
Paulo Coelho

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Jan 10, 2004 10:55 pm

Miłość przypomina chodzenie w bardzo drobnym deszczu. Człowiek idzie, idzie ... i nawet nie zauważa jak jest przemoczony do suchej nitki.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sat Jan 10, 2004 10:57 pm

hehe graalion calkowicie trafne porownanie ;)
ale milosc mozna tez nazwac "pozeraczem" nie zauwazasz kiedy wchlaniasz ja w siebie duza iloscia ;)

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Mon Jan 12, 2004 10:01 pm

"Życie jest doprawdy zabawne: jedno słowo wypowiedziane przed ołtarzem i już jesteś żonaty, jedno słówko wypowiedziane we śnie i już jesteś rozwiedziony."

"Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość jest tą, która trwa najkrócej."

"Większość ludzi potrzebuje więcej miłości, niż na nią zasługuje"

"Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym szczęściem jest kochać."

"Tylko człowiek, który kochał, umiera jak człowiek." ( ten aforyzm podoba mi sie najbardziej :roll: )
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
Bastian
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jan 10, 2004 5:45 pm

Post by Bastian » Thu Jan 15, 2004 4:47 pm

To chyba już tendencyjna wypowiedź z tego co tu przeczytałem, ale potwierdzę: miłość nie istnieje.
Nawet najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie. Bo aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Jan 16, 2004 10:07 am

istnieje pociąg seksualny który jest głónym składnikiem miłości ... :mrgreen: :twisted:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Jan 16, 2004 9:06 pm

Wow :roll: ....
Ale wy romantyczni jesteście :roll:....
Już marzę o randce z którymś z Was :roll: ....
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Jan 16, 2004 9:28 pm

a czy seknie jest głównym składnikiem miłości pona połowa małużeństw opiera się na udanym wspułżyciu ... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Jan 16, 2004 9:51 pm

Wiec dla Ciebie uczucie nie ma znaczenia :shock: ??? Interesuje Cie tylko łóżko :shock: ???
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Jan 16, 2004 9:58 pm

a czy ja tak napisałem ? :shock:
miłość składa się z wielu czynników zaufanie ... seks ... 8)
ja chcę udowodnić tylko że seks w miłości jest równie ważny jak inne czynniki ( o ilne nie najważniejszy) a innych żeczy nie umniejszam ... :wink:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Jan 16, 2004 9:59 pm

Bezwstydne, okrutne, zatrute to szczęście posiąść kobietę, której serca się nie zdobyło, miec kobietę i widzieć w jej oczach jedynie żal i lęk. Mieć dla swych żądz tylko niewolnicę pełną bojaźni i wstrętu
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Fri Jan 16, 2004 10:01 pm

Ramzes w seksie najwazniejsza jest milosc bo seks bez milosci nie daje satysfakcji...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 13 guests