Ulubiona stacja radiowa

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Którą stację radiową słuchasz najczęściej?

RMF.FM
8
31%
ESKA
5
19%
ZET
3
12%
PLUS
0
No votes
RADIOWA JEDYNKA
0
No votes
Inne
10
38%
 
Total votes: 26

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Dec 09, 2003 11:37 am

ja najczęściej słuchałam RockRadio FM, ale już je zamknęli, czy jakoś tak, w każdym razie ostatnio najczęściej słucham RMF FM, a na wiadomościach przełączam na radio z muzyką gospel (nie pytajcie czemu :P )

A słyszałam ostatnio w tv, że Eska toczy boje z RMF FM... :roll:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Schwarze Sonne
Gość
Posts: 8
Joined: Mon Nov 17, 2003 3:04 pm

Post by Schwarze Sonne » Wed Dec 10, 2003 6:24 pm

zaznaczyłem w tej ankiecie opcjęinne ... a czemu bo słucham tam jakiejśregionalnej stacji ... 8)
...Schwarze Sonne...Legro Sol...Polilion Soleli...Black Sun...

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Wed Dec 10, 2003 9:31 pm

Eska rlz 8)

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Jan 12, 2004 4:16 pm

Ja tam jeśli już, to odsłuchuję tylko RMF FM, wg mnie to jedno z najfajniejszych stacji.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Mon Jan 12, 2004 4:42 pm

W pracy z musu RMF FM. Po pół roku 8 godzin nonstop miałam go dosyć, a męczę się z nim już 3 lata. Lubię słuchać Pogody, ale nie bez przerw. Tak naprawdę to żadnego radia nie lubię słuchać więcej niż przez 2, 3 godziny. Po tym okresie wszystkie stacje zaczynają powtarzać utwory, szczególnie te na topie. Koszmarek

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Thu Mar 25, 2004 12:30 pm

Jak jush mialam wybierac z tych podanych to wzielam zet :mrgreen: aczkoleik wole kolor :roll:

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sat Apr 24, 2004 10:40 pm

Ja zawsze lubiłem RMF.FM ale jakoś w zimę jak słuchałem radia cały czas to zauważyłem pewną systematyczność, bo godzina podawali te same informację i wciągu dnia potrafiły bardzo często lecieć te same piosenki.

Teraz słucham Zet'ki jest spoko. Na Zet'ce mieszają mocno gatunki i roczniki. Każdy znajdzie coś dla siebie :) Polecam starym babciom i dziadkom, którzy chcą się poczuć znów młodzi :) heh

Sija 8)
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sat Apr 24, 2004 10:57 pm

Ja prawie non stop słucham radia, teraz też :) I słucham przeróżnych stacji, ale chyba najczęściej eski, radia kolor, lubię także posłuchać radia pogody. Ale również zauważyłam, że w radiu panuje pewna systematyczność. Co jakiś czas powtarzają te same kawałki.
Jeszcze jedno co można zarzucić radiu to to, że puszczają często tylko te piosenki, które są obecnie na czasie.
Ale nie każde radio tak robi, i dobrze, bo ja lubię słuchać zarówno nowych przebojów jak i tych starszych. :)
Image

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sat Apr 24, 2004 11:04 pm

Tak, ciągle powtarzają hity na czasie. Czasem to dobrze, ale bez przesady..... ludzię mają różne wymagania i potrzeby dla "uchów"

Sija 8)
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sun Apr 25, 2004 8:48 pm

Ja słucham bardzo różnych stacji, był czas że słuchałam tylko RockRadio, ale jak wspomniała ciekawska_ , radio przestało nadawać.
Na Śląsku jest specjalne radio dla techniomaniaków - Planeta.fm. Z tego co wiem, tylko te radio zna i słucha większość śląskiej młodzieży. Ileż można...
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
Mari
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Jan 26, 2004 6:25 pm
Contact:

Post by Mari » Sun May 02, 2004 8:44 pm

Nyu ktos wyrzej napisal she zet i ja sie z tym kims zgodze... Nie ma jak skleroza co do nickoof ><" Starosc nie radosc ;)

:hand: Mari :hand:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests