odcinki do sciagnięcia z netu

Kto pyta - nie błądzi.

Moderator: _liz

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

odcinki do sciagnięcia z netu

Post by Sadie_Frost » Fri Aug 29, 2003 3:27 pm

słuchajcie, mam do Was prośbe. Mianowicie nienagrały mi się ostatnie jakieś 3-4 minuty "graduation".ostatnią nagraną sceną jaką mam jest to jak Jessie przyjeżdza do nich na pustynię. Kiedyś krążył wśród nas link do strony skad można bło ściągać wszystkie odcinki w kawałkach-to bym ściągnęła ostatnie pare minut 'graduation". Proszę, napiszcie mi tu tamten adres lub jakiś inny gdzie byłoby "graduation" bo z KAAZY mi nie ściąga-nie mam miejsca na dysku,a ponadto mam bardzo słaby komp :( z góry dzięki za pomoc!
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Aug 29, 2003 3:41 pm

Ja tesh sie przyłaczam do proźby bo nie mam kilku scen z Graduation, a nie chce sciagac jakiejs wiekszej wersji Graduation bo mam strasznie maaaaalą szybkosc...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Aug 29, 2003 8:10 pm

Ja mam pełną wersję.... Jak chcecie, to do mnie napiszcie, dajcie adresy, to wam prześlę. To znaczy Maddie, twój adres mam, jak chcesz, to ci wyślę.
Image

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Fri Aug 29, 2003 8:12 pm

Nan, mój adres hipka@op.pl ale nie wiem czy dojdzie (rozmiar) Ale dizęi wielkie!!!!
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Aug 29, 2003 8:16 pm

Zanim Nan obdzieli wszystkich :D podam adres strony z ktorej można ściągnąć Graduation i nie tylko...
http://podchamber.tripod.com/

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Aug 29, 2003 8:17 pm

Hm... To jet raczej duże... Wolałabym Pocztą Polską w naturze (dla zapełnienia płytki mogę jeszcze coś wrzucić), bo moja wiedza informatyczna nie sięga do dzielenia odcinka na części...

Elu, ale z tamtej stronki coś nie bardzo szło, poza tym tam to jest zdaje się podzielone na kawałki, a to dla mnie czarna magia :shock: Zresztą, i tak już tyle osób "poobdzielałam", nie tylko odcinkami, ale i książkami, że już mi to w nawyk weszło :D
Last edited by Nan on Fri Aug 29, 2003 8:23 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Fri Aug 29, 2003 8:22 pm

Tak to dobry pomysł. Ja też mam Graduation i to bardzo dobrej jakości. Jak coś to email. A póki co nie zasypcie Nan mailami :D
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Fri Aug 29, 2003 8:24 pm

o boże,ale ze mnie ćwoczek-z przyzwyczajenia myślałam ze chodzi ci o maila ;) dziękuję Elu,spróbnuje z tej stronki!!! trzymajcie kciuki :>
Image

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Fri Aug 29, 2003 8:43 pm

ech,no niestety póki co się nie da ale mam nadzieje że za pare dni to się zmieni!!!
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Aug 29, 2003 9:08 pm

Jestem zaskoczona :shock: Jeszcze niedawno zaglądałam na tę stronkę i można było z niej ściągać odcinki. To nie do uwierzenia jak szybko się zmieniają :cry: Teraz można je tylko oglądnąć po załadowaniu (przed chwilą to zrobiłam ) załadowanie jednej części trwa ok. 10 min.

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Fri Aug 29, 2003 9:36 pm

hnm,no cóż - jak klikam na "full episodes" -->sezon trzeci --> graduation i dalej na część 5 to otwiera mi sie nowe okienko ale nie widze możliwości żeby chociaż obejrzeć :(
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Aug 29, 2003 11:06 pm

Temu okienku musisz dać czas (ok. 10 min) na zlogowanie się...Potem otworzy się pokazując część odcinka...w całkiem niezłej kopii.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Aug 30, 2003 3:14 pm

Nan, nie fatyguj sie... we wrzesniu jade do ciotki na 2 dni, ktora ma stale lacze i wielka szybkosc, to w kilka godzin bede miala najlepsza wersje Graduation.
Image

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Thu Mar 04, 2004 12:28 am

{o} wrote:Powiem krótko: uwierz... :cheesy:

W eMule funkcjonuje system kredytów. Im więcej danych danemu użytkownikowi prześlesz, tym większe będziesz miała u niego pierwszeństwo w kolejce pobierania.
Faktycznie {o} nic dodać nic ująć... Lizzy po prostu musisz "cierpliwie" czekać... :mrgreen:

BTW. Ja polecam program DC++. Dla mnie the best. A może dlatego, bo właśnie ściągam DVD RIPY całej pierwszej serii. Połowę już mam... Oto link: http://www.dcpp.one.pl/download/klienty ... -0.306.zip.
Jedno Ale Czasem trzeba udostępnić pewną ilość danych ze swojego dysku żeby dostać się na huba... Potem ustawiamy jeszcze sloty (czyli powiedzmy 2 i wtedy wiemy, że 2 osoby mogą od nas ściągać jednocześnie) i gotowe... Lizzy- tobie to szczególnie polecam, bo wiem, że masz neostradę... A tam osiagalabyś legalnie 60 kB/s od jakiegos goscia z szybkim łączem... Skontaktuj się ze mną na priva... Z chęcia cie oprowadzę w procesie instalacji... I podam zaraz huby skąd można ściągać odcinki Roswell. BTW. Dziś widziałem odcinki na dc++ w wersji 750mb :!: :!: . Ale to tak tylko na marginesie... Pozdrawiam bartek
Lizzy- nie wiem tylko kiedy będę mógł ci odpowiedzieć, bo na cały weekend wyjeżdzam do siostry na "DNI OTWARTE" jej uczelni... Ale napisz... Zresztą jutro pewnie będę na gg.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Mar 04, 2004 8:44 pm

Są postępy - 577 KB :lol: A ile pozostało, to wolę nie mówić...

Setka, czekałam, aż się "udzielisz" w tym temacie :cheesy: DC++ już kilka dni temu ściągnęłam, ale jeszcze nie zainstalowałam. Postanowiłam poeksperymentować z eMule. Ale jak tak dalej pójdzie (czyli woooooooolno), to będę musiała "ukatrupić" osiołka :wink: .
Z chęcia cie oprowadzę w procesie instalacji...
Uwielbiam być oprowadzana :D Zwłaszcza, jak nie mam pojęcia czym są huby ani sloty. Nie przejmuj się, jakoś się tam spikniemy. Jak nie teraz, to kiedy indziej. Tak bardzo to mi się nie spieszy.

User avatar
ujemny
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Feb 22, 2004 12:26 pm
Location: Swiete miasto
Contact:

Post by ujemny » Thu Mar 04, 2004 10:32 pm

No prosze i setka sie przekonal ze DC++ rzadzi
poprostu jest super i tyle ja juz mam wszystkie dvd ripy roswella pierwszego sezonu a te wersje 750MB to chyba byly SVCD wiec nic ciekawego i tak rozdzielczosc do bani
jesli nie setka to ja moge lizzy_maxia cie poprowadzic bo nie bede sie chwalil kto kogo wprowadzal w swiat Dc :lol:

PEACE :P
3 Sezony Roswell w DVD rip dostępne zapraszam do wymiany jeśli ktoś ma słabe łącze a pragnąłby mieć kolekcje na swej półce
A takze dodatki do 1 sezonu :D

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Fri Mar 05, 2004 12:22 am

ujemny wrote:No prosze i setka sie przekonal ze DC++ rzadzi
poprostu jest super i tyle ja juz mam wszystkie dvd ripy roswella pierwszego sezonu a te wersje 750MB to chyba byly SVCD wiec nic ciekawego i tak rozdzielczosc do bani
jesli nie setka to ja moge lizzy_maxia cie poprowadzic bo nie bede sie chwalil kto kogo wprowadzal w swiat Dc :lol:

PEACE :P
hehe jakoś zaraz wiedziałem, kto w tym temacie się udzieli... No masz rację ujemny to ty mnie w ten świat wprowadziłeś, ale ja już radzę sobie bardzo dobrze... :cheesy: Bardzo ci dziękuję za to, bo pewnie nie miałbym do tej pory żadnego DVD ripa... Faktycznie te wersje 750 mb to SVCD, ale ja nigdy tak spakowanego idcnka nie widziałem, i w tym był mój zachwyt... Lizzy także jak ci się bardzo śpieszy, to rzeczewiście...
Piter- mnie wkurzają w emule nieustające kolejki!!! Doprowadza mnie to wręcz do szału... A w dc++ jak ładnie pogadasz z gościem to na pewno dostaniesz od niego slota i problem z głowy. Jeżeli gościu jest non stop dostępny to możesz cały czas od niego ściągać....
Pozdrawiam
P.S. Ujemny- faktycznie się przekonałem... :D

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Mon Apr 19, 2004 8:33 pm

maddie - musisz próbować... Po prostu nie podłączaj się sama do serwera, tylko weź u góry "connect". Jeżeli to nie pomoże spróbuj pozmieniać coś w konfiguracji.

Ale ja po raz któryś mówię, że polecam program dc++. Słyszałaś coś o nim??
Pozdrawiam
bartek

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Apr 19, 2004 8:38 pm

No cóż... Po tych dyskusjach powyżej stwierdzam, że musi być strasznie skomplikowane, więc nawet nie próbowałam zściągać...
Image

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Fri Jun 25, 2004 12:04 am

Faktycznie początki są trudne... Tez tak myslalem na poczatku, ale potem zmienilem zdanie. Pan ujemny pomogl mi na poczatku i wytlumaczyl. Takim sposobem sciagnelem sobie caly sezon 1 Roswell DVD rip w niedlugim czasie. Na pewno szybciej niz emulkiem... :D
Last edited by setka on Fri Jun 25, 2004 12:18 pm, edited 1 time in total.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests