MP3

Kto pyta - nie błądzi.

Moderator: _liz

Post Reply
User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

MP3

Post by Nan » Tue Aug 19, 2003 9:35 am

Świetnie. A mnie wysiadły mp3... Mogę sobie ściągać i przegrywać do upojenia, nie można odsłuchać. Jak jest w audio - proszę bardzo, ale mp3 nie. Czy to z płyty, czy z dysku... Co ja mam teraz zrobić, koputerowcy...?
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Aug 19, 2003 11:10 am

Więcej szczegółów proszę :D
Jaki system, jaki odtwarzacz, jakie kodeki, jakie nowo instalowane oprogramowanie, jaka karta muzyczna?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Aug 19, 2003 1:53 pm

Znowu mi cały głos siadł... Szlag mnie trafi.
System - Windows 98.
Kodeki dźwięku - tego to akurat mam dużo. Microsoft IMA ADPCM, ADPCM, GSM 6.10 audio, CCITT G.711 A-Law i u-Law, oprogamowania DSP, audio Indeo, Fraunhofer IIS MPEG, Spiro Lab Teolecom, Windows Media Audio, DivX..
Karta muzyczna - OPTi 82C931
Odtwarzacz - Windows Media Player, Winapm, pozostałe mi wywiało.
Nowo instalowane oprogramowanie - to znaczy co...?
Zdaje się, że drivery mi siadły. Mój komputer ma jescze większą sklerozę niż ja. Dlaczego ja zawsze muszę mieć takie historie, najpierw kodeki, potem głos...
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Tue Aug 19, 2003 4:07 pm

Ja tesh mam problemy z muzą. Nie wiem jak, ale wszystkie piosenki puszczane w Winampie przerobiłam na wavy, i teraz nie moge tego odwrocic... :(
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Sep 22, 2003 8:12 pm

Ostatnio jak sciagam piosenki z kazyy to kazda (od wczoraj 8) - najpierw leci ok, a potem sa takie zgrzyty. Czy to wina piosenki czy kompa??
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Sep 22, 2003 9:28 pm

niestety to wina mp3 :( to są tzw zachęcacze do kupienia płytki 8) Mi zdarzały się takie przerywniki typu tego dźwięku przed nie ma takiego numeru: tididi :lol: blah radzę poszukać innej ... albo powiedz czego szukasz może ja to mam albo ktoś to ma :roll:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Sep 22, 2003 9:46 pm

to tez moze byc wina wirusa, kodeki ot tak same z siebie nie padaja, mozliwe tez ze klepnelas przez przypadek jakis skrot na klawiaturze i wylaczylas gdzies dzwiek w "ustawieniach glosnosci" albo mixerze czy innym programie - jak mialem windoze 98 zdarzaly sie takie cuda, musisz przejrzec wszystkie ustawienia i sprawdzic czy nie masz wylaczonej karty dzwiekowej w ustawienaich systemowych lub samego dzwieku WAV, lub ogolnego.
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Sep 22, 2003 10:13 pm

Kochanie (zakładam, że Hotori tu nie zajrzy), drivery mi padły. Wirusa teoretycznie nie mam, sprawdzane wielokrotnie różnymi cudami. Kodeki teoretycznie są. Wszystko jest teoretycznie włączone i teoretycznie wszystko widzi. Rzecz jasna poza driverami... Powoli zbieramy się z tatą do formatowania, ale nam się nie chce.
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Sep 22, 2003 10:24 pm

jezeli sprawdzilas wszystkie opcje to nie mam pojecia co jeszcze moglo sie stac - jezeli calkowicie nie dziala Tobie dzwiek moze to byc jeszcze przyczyna mechaniczna - kable, styki, karta muzyczna - duzo by wymieniac. A jezeli juz formatowac to nastepnym razem koniecznie zrob sobie "obraz" dysku dzieki czemu mozesz przywrocic caly system do poprzedniej konfiguracji w 15 minut i nie trzeba sie bawic w czasochlonmne formatowanie - pamietasz jak opowiadalem o konfiguracji 30 kmputerow ? :wink: Do tego windows 98 nie polepsza sytuacji.. .
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Sep 23, 2003 6:24 am

Przyczyna mechaniczna też raczej odpada. Tata posprawdzał wszystko u siebie w pracy - i działało. Przynajmniej mam ciekawe życie, najpierw kodeki, teraz głos...
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Sep 23, 2003 3:37 pm

ciesz sie ze nie ytracilas zadnych danych... wiesz jak boli przypadkowe sformatowanie 40gb z mp3 i ponad 30 filmami ? :evil:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 23, 2003 3:40 pm

jak mozna PRZYPADKIEM sformatowac dysk...?? :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Sep 23, 2003 3:57 pm

Wystarczy miec niestabilna wersje Partition Magic, ktora sie czesto zawiesza 8) oczywiscie drugim wymaganym skladnikiem jest dysk twardy :D
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests