Zmiana adresu w profilu użytkownika

Kto pyta - nie błądzi.

Moderator: _liz

Post Reply
User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Zmiana adresu w profilu użytkownika

Post by ciekawska_osoba » Tue Aug 24, 2004 6:30 pm

Tym razem ja potrzebuję małej pomocy - otóż chciałam zmienić mój adres mailowy w profilu na inny ale za chiny ludowe nie chce mi tego zmienić - za każdym razem pozostaje wciąż ten co był -czy ja cość źle robię? Czy też nie da się zmienić adresu?
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Tue Aug 24, 2004 6:53 pm

Rzeczywiscie :? Za chiny ludowe ja tez swojego zmienic nie moge. Moze sprobuj przechandlowac jakis inny kraj? No wiesz w koncu w Chinach jest duzo mord do wykarmienia wiec kto by wyswiadczal jakakolwiek przysluge za taki kraj :wink:

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Aug 24, 2004 6:59 pm

Image Kwiatuszku brakowało mi twojego poczucia humoru :wink: To jaki kraj proponujesz? Który by łyknęło to forum?

A tak an poważnie - to ja naprawdę musze wykombinować bo na te konto rzadko ostatnio używam i praktycznie zaglądam tam raz na ruski rok.......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Aug 24, 2004 7:04 pm

Po zmianie adresu powinna ci się ukazać wiadomość, że twoje konto jest zdezaktywowane i że czekaj na aktywację, a potem powinnaś być wylogowana. Masz dwa wyjścia - albo próbować samej po raz n-ty, albo uderzyć w krzyk do naszego o'admina....
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Aug 24, 2004 7:10 pm

Najciekawsze jest to, ze nie ma żadnego komunikatu, ani, że źle zmieniam ani cokolwiek, hmm poczekam jeszcze trochę i zobaczę co się będzie dziać...........
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Aug 26, 2004 10:48 am

Komunikat jest, tyle tylko, że czarną czcionką i go nie widać :) Taka niedoróbka w szablonie...

Jak zaznaczysz to puste miejsce, które się pojawia nad formularzem po nieudanej próbie zmiany adresu, to komunikat zobaczysz. Przeczytasz w nim, że podałaś złe hasło.

Przy zmianie tak ważnego parametru, jak e-mail, trzeba hasło podać...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Teeta
Nowicjusz
Posts: 65
Joined: Sun Jul 13, 2003 6:14 pm
Location: Nibylandia
Contact:

Post by Teeta » Mon Aug 30, 2004 11:53 pm

A mam taki problem... Czemu awatarka nie mogę zmienić? Pisze mi, że mam za duży awatar, a mój awatar ma przecież 80x150... :roll:
edit> sygnaturki też nie mogę zmienić :evil:

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Aug 31, 2004 12:13 am

Próbujesz wstawić zbyt dużą sygnaturę.
Teraz też masz za dużą sygnaturę - wstawioną jeszcze przed wprowadzeniem ograniczeń - i gdy próbujesz zmienić zawartość profilu, nie zmieniając sygnatury - nie możesz, ponieważ skrypt nie akceptuje za dużej sygnatury.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests