Klub Czerwonego Krzyżyka (zamiast avatarka)...

Kto pyta - nie błądzi.

Moderator: _liz

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Klub Czerwonego Krzyżyka (zamiast avatarka)...

Post by lizzy_maxia » Wed Apr 14, 2004 1:01 pm

Poruszałam już ten problem jakiś czas temu w Sprawach Organizacyjnych, ale do tej pory nie został rozwiązany. Zresztą, nie tylko ja nie mogę zmienić emblematu, do grona takich osób zaliczają się jeszcze Freja i _liz. Luki obiecał pomoc, ale do tej pory niczego nie zdziałał. {o}, może Ty coś na to poradzisz :?: Możliwe, że chodzi o jakiś błąd w skrypcie. Dodam jeszcze tylko, że kwestia nie tyczy się jedynie avataru, w profilu nie mogę zmienić NIC :!: Obojętnie, co bym brała (np. zawód czy miasto), wyskakuje mi ukryty tekst w polu Informacja (gdzie powinno być jak mniemam coś w rodzaju "Profil został zmieniony") : "Dodałeś zbyt duży obrazek. Obrazek może być szeroki najwyżej na 512 pikseli i wysoki najwyżej na 128 pikseli. "Tymczasem mogę Was zapewnić że wielokrotnie sprawdzałam, czy rozmiary są prawidłowe i takie są! Tu nie o to chodzi, zwłaszcza, że np. przy zawodzie żadnego obrazka nie wstawiam. Proszę, pomóżcie! Ten czerwony krzyżyk już mi działa na nerwy :? Apeluję o pomoc również w imieniu _liz, Frei oraz wszystkich, mających ten sam problem.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Apr 14, 2004 1:19 pm

na Twoim miejscu przyjrzalbym sie obrazkowi w sygnaturce... :roll:
mozilla twierdzi, ze ma 150 pixeli wysokosci, a ja jej wierze...
byl tam pewnie jeszcze przed zmiana skryptu, a {o} takiej sytuacji nie przewidzial, wiec skrypt nie wylapuje istniejacych juz bledow...
(tak przypuszczam)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Apr 14, 2004 1:38 pm

Dzięki Piter, jak widać udało się :) Tak właściwie to powinnam podziękować także mojemu Słonku, bo to on pierwszy tak mi poradził, ale nie chciałam go słuchać :wink: Cieszę się, że wreszcie pozbyłam się tego krzyżyka.

Tak więc, dziewczyny (zwracam się do Frei i _liz): najpierw wykasujcie podpis - profil powinien zostać wtedy zaktualizowany, a następnie zmieńcie avatar.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Apr 14, 2004 7:57 pm

Ja chcialam zmienic moj nick :D Na Bren-danferhfanKA ale nie chce mi zmienic :(

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Apr 15, 2004 5:20 pm

:shock: zmienić nick? A czy to już nie przesada? Poza tym bardzo wątpliwe, by było to możliwe do wykonania. A jeżeli już, to wymaga grzebania w skrypcie, a admini nie mają - tak sądzę - ani czasu ani ochoty na spełnianie tego rodzaju zachcianek :?

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Apr 15, 2004 6:35 pm

Hmm... no ale podpisu dalej nie mogę zmienić :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Apr 15, 2004 6:37 pm

yyyyyy że tak powiem... d...a i widaomo o co chodzi, bo nic mi to nie daje no tylko udało mi się opis wywalić i wywalić krzyżyk, ale avatarka nowego wtrynić nie mogę... tylko wychodzi mi coś takiego...
Could not write avatar file to local storage. Please contact the board administrator with this message

DEBUG MODE

Line : 157
File : /home/httpd/www.roswell.xcom.pl/forum/includes/usercp_avatar.php

Czy ktoś mi może pomóc bo mnie zaraz coś trafi...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Apr 15, 2004 6:56 pm

Freja, mnie też coś takiego wyskakiwało, jak próbowałam zapisać avatar prosto ze stronki. Moja rada jest taka: najpierw zapisz go na dysku, a potem zmień. Nowa, a na co chcesz zmienić ten podpis? Na jakiś banner czy sam tekst? Jeśli na obrazek, to sprawdź dokładnie jakie ma wymiary. A potem - wiadomo: [img]adres%20obrazka[/img]

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Fri Apr 16, 2004 2:29 pm

No chciałam właściwie ostatecznie zmienić obrazek, ale mi nie wchodził... to bardzo możliwe, ze przez wymiary, nie sprawdzałam... (zaraz lece to zrobić)... Ale podpisu też nie da się zmienić :roll:
Doszłam jednak do wniosku, ze sobie to odpuszczę...
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Fri Apr 16, 2004 2:34 pm

[po paru minutach] Hmm.... chyba za wcześnie rzuciłam się na narzekanie :wink: Właśnie ponownie spróbowałam wrzucić obrazek pod zdjęcie... wszedł, jak widać :cheesy:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Apr 16, 2004 2:48 pm

Owszem, widać, a ja to nawet widze 3 obrazki połączone w jedno :D ...Próbowałam do tego dorobić jakąś ideologię, ale nic z tego. Nie wiem, cóż takiego moze je łączyć...Chyba tylko Roswell.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Fri Apr 16, 2004 2:58 pm

No trzy oddzielnie nie chciały mi wejść właśnie :? :P To połączyłam je w jedno :wink:
No a po za tym, łączy jeszcze moich ulubionych bohaterów, dlatego akrat te. Tess, Liz, Miachael i do niego oczywiście Maria :)
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Apr 16, 2004 8:45 pm

No ja już wszystkiego próbowałam z dysku ze strony nic a nic nie wiem co jest grane!!!
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Apr 16, 2004 9:08 pm

zmienić nick? A czy to już nie przesada? Poza tym bardzo wątpliwe, by było to możliwe do wykonania. A jeżeli już, to wymaga grzebania w skrypcie, a admini nie mają - tak sądzę - ani czasu ani ochoty na spełnianie tego rodzaju zachcianek
A jednak się mylisz - admini mogą to zrobić i nawet czasami mają na to czas, a ja jestem tego przykładem - nie wiem czy ktoś pamięta ale ja nie zawsze byłem inti... (i nie mówię tu o tym Szkocie... )

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Apr 16, 2004 9:26 pm

Przykro mi, Freja :( Próbowałaś wszystkich możliwych sposobów? Próbowałaś usunąć w ogóle sygnaturkę? Nic nie daje? Mnie pomogło jej całkowite usunięcie...Nie wiem...Może napisz PM'a do Lukiego...To mi wygląda na jakiś inny problem niż ten mój i _liz :?

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Apr 17, 2004 9:02 am

udało się!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spróbowałam jeszcze raz, tylko najpierw wzięłam jakiś z dostępnych na forum, a potem dopiero swój... yessssssssssssssssss :cheesy:
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon May 03, 2004 8:52 pm

Może tak trochę nie do tematu - bo nie w zupełności o czerwonym krzyżyku, ale ... Krzyżyk pojawia mi się co jakiś czas, ale jak zaaktualizuję ten sam avatar... tzn wstawię go jeszcze raz i jest w porządku... Ale nie mogę zmienić na ŻADEN inny. Wchodzi tylko ten jedyny... Ja nie wiem, tamte też są dobre wymiarowo.... buu... :?

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon May 03, 2004 10:13 pm

nowa wrote:Może tak trochę nie do tematu - bo nie w zupełności o czerwonym krzyżyku, ale ... Krzyżyk pojawia mi się co jakiś czas, ale jak zaaktualizuję ten sam avatar... tzn wstawię go jeszcze raz i jest w porządku... Ale nie mogę zmienić na ŻADEN inny. Wchodzi tylko ten jedyny... Ja nie wiem, tamte też są dobre wymiarowo.... buu... :?
Są dobre wymiarowo - a czy uwzględniłaś w tym słowie również wielkośc pliku? Bo jeśli nie to nie może byc on wiekszy niż 16 kb.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon May 03, 2004 10:18 pm

Nie jest. Jest nawet mniejszy niż mojego obecnego avatarka... Sprawdzałam... :?

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon May 03, 2004 10:27 pm

To kolejna dziwna sprawa - spróbuj np. usunąć wszystko co masz w profilu, odświeżyć i ponownie spróbować - a jak to nie pomoże to napisz do admina.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests