Klub Czerwonego Krzyżyka (zamiast avatarka)...

Kto pyta - nie błądzi.

Moderator: _liz

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon May 03, 2004 10:42 pm

nowa wrote:trzy oddzielnie nie chciały mi wejść właśnie. To połączyłam je w jedno
Nowa...tak się składa, że mam podobny problem - chciałam wstawić do sygnaturki trzy obrazki, a można niestety tylko dwa. I w związku z tym mam prośbę --> powiedz mi, jak je połączyłaś, w jakim programie? Bo ja w obróbce graficznej jestem - co tu dużo mówić - bardzo kiepska... :?

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue May 04, 2004 4:25 pm

Lizzy - tak patrzę... już sobie poradziłaś, czy chodzi o co innego niż to co masz na dole? Bo jeśli tak... poprostu połączyłam to sobie w paincie, wrzuciłam na swoją stronę i wzięłam stamtąd link... nic trudnego :D

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue May 04, 2004 9:11 pm

Nie, nie poradziłam sobie (tzn. nawet nie próbowałam) - mam w tej chwili dwa odrębne obrazki, to tylko wygląda jak jeden :D Chodzi mi o to, by móc trzy, cztery obrazki złączyć w jedno (na forum są ograniczenia tylko do dwóch obrazków w sygnaturce) i wstawić je do podpisu. Mówisz, że w Paincie? Hmm...spytam siostry, ona chyba trochę się na tym zna, bo ciągle kopiuje dollsy ze stronek :wink: W każdym razie - dzięki za zainteresowanie moim pytaniem :)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed May 05, 2004 10:19 am

Janse Lizzy, nie ma sprawy... Jakby siostra robiła problemy, to mów, może bym coś poradziła... Tzn, wiesz, ja mam trochę doświadczenia z pomocą przy obrazkach (oby z nie za skomplikowaną) :wink:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests