A :: Olka: "Song of Amergin"

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Post Reply
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

A :: Olka: "Song of Amergin"

Post by Olka » Thu Feb 19, 2004 12:07 am

Pierwszy ff mojego autorstwa, który umieszczam na forum. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

link :arrow: Song of Amergin
Last edited by Olka on Mon May 10, 2004 12:35 pm, edited 8 times in total.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Feb 19, 2004 12:59 pm

Bardzo ciekawa i orginalna forma narracji. Szalenie poetyckie. Jeśli reszta będzie utrzymana w podobnym stylu i klimacie to opowiadanie będzie wyróżniać się (pozytywnie!) wsród innych.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Feb 19, 2004 5:24 pm

WIęc tak... Niegdy wcześniej żadne twoje opowiadania nie wpadły mi w ręce. Sama nie wiem czemu. Ale teraz widzę ile straciłam. To ff jest takie... inne. Wyróżnia się. Swoimi słowami, swoim stylem, swoim... sama już nie wiem czym. Chyba wszystkim. Po tym wstępie czułam się jakbym była na jakiejś pięknej łące i z boku oglądała całe piękno natury. Byłam wśród tego. A potem... Krzyk. Rozpaczliwy. Z daleka. Piękne. Poprostu piękne. Idę z xcomu wygrzebać inne twoje ff. Bo widzę że warto. :D
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Feb 19, 2004 11:18 pm

Miło mi! Tyle, że nie przewiduję kolejnych części. W sumie, to wiadomo, co było potem - przegrali i odrodzili się na Ziemi, ale tą historię już znamy :) A jeśli chodzi o styl, to jeszczę w nim raczkuję. Chciałam zobaczyć, jak mi to wyjdzie. Ale skoro się podoba, to prawdopodobnie użyję go w kolejnym opowiadaniu.

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Thu Feb 19, 2004 11:36 pm

ladne opowiadanko szkoda ze dalszych czesci nie bedzie :)
ale milo bylo sie zrelaksowac ;)

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sat Feb 21, 2004 11:15 pm

żeby zrozumieć to opowiadanie musiałam uważnie czytać kazde słowo, ale warto było bo przepadam za orginałami :wink:
jak tylko zaczęłam czytać przypomniał mi się wiersz poswięcony czasom II Wojny światowej, tylko że, nie pamiętam jego tytułu ani autora :(
dla mnie to wcale nie było takie relaksujące, musiałam się nieźle skupić żeby wiedzieć o co chodzi, a to wcale nie jest odprężające :roll:
Czytaj między wierszami...

User avatar
Max_oholiczka
Nowicjusz
Posts: 72
Joined: Sat Jan 31, 2004 10:27 pm
Location: Olsztyn

Post by Max_oholiczka » Mon Feb 23, 2004 12:35 pm

w swej nowatorskości śmie powiedzieć że forma ta jest genialna
nie miałam problemu z szybkim przeczytaniem tego i prosze o częstsze takie kąski :twisted:
pozdrawiam :P
††† <dane mi na nową droge życia

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Fri Mar 19, 2004 3:25 pm

Komitet Tabasco Award ma przyjemność zaprezentować Nagrodę jaką to opowiadanie odtrzymało w II Edycji Tabasco Award w kategorii Przeszłość

Image
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests