Wojna Ras

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Post Reply
User avatar
GhoST
Gość
Posts: 61
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:31 pm
Location: Myślenice Camp
Contact:

Wojna Ras

Post by GhoST » Wed Feb 11, 2004 11:07 am

Za jakiś czas umieszcze tu kilka opowiadań, które będą przedstawaić wojne. Skórowie wysyłają 4 swoje niszczyciele w kierunku Ziemi, aby pojmać królewską trójkę - Maxa, Michaela, Isabell. W tym samym czasie tajemnicza rasa Jovi także rozkazuje kapitaną 6 krążowników znajdujących się najbliżej naszego Układu Słonecznego dotrzec do Planety Ziemi i zapobiec inwazji Oddziałów Szturmowych Skurów na naszą planetę. I USA nie pozostaje bierne bowiem przechwytuje sygnały wysłane z kosmosu na Ziemie i rozszyfrowuje wiadomość - przygotowywuje się do Wojny. Wszystko dzieje się w roku 2015, kiedy to Max zaczyna szukać pomocy wśród różnych galaktycznych państw w celu uwolnienia swojego ludu z niewoli i ciągnącego się konfliktu. Znajduje sprzymierzeńców - Jovich. To decyduje właśnie o rozkazie inwazji Skurów...
Uważasz unikasz dotykasz nie świadoma... Zakochany w twoim Cieniu... Przytulam się w otchłani...

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Wed Jul 14, 2004 1:02 pm

hmmm...
a kiedy to będzię??? to "za jakiś czas????"
zacziekawiłeś mnie i bym już chciała poczytać:)
czekam cierpliwie:)
Pozdro:)
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Jul 14, 2004 2:38 pm

Mam nadzieję że Ci dobrze pójdzie, że wyjdzie z tego naprawdę dobre opowiadanie. Zawsze lubiłam czytać ficki przedstawiające wojnę, ale TYLKO te mające w sobie.. to coś. Tę magię. Mam nadzieję, że Ci się uda :)
Powodzenia.
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jul 14, 2004 10:50 pm

Już zacieram ręce na samą myśl! Bardzo lubię "walki kosmiczne". A poza tym to wreszcie jakaś miła odmiana po wszystkich ff pełnych uczuć. Pytanie tylko, czy tenże projekt będzie twojego autorstwa, czy też tłumaczeniem, jakiegoś zagranicznego "produktu"? :D Czekam z niecierpliwością!

User avatar
GhoST
Gość
Posts: 61
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:31 pm
Location: Myślenice Camp
Contact:

Post by GhoST » Sat Jul 17, 2004 6:36 pm

Jestem w trakcie pracy, zbierania informacji i tworzenia zarysu calej historii. Już miałem pare pomysłów, ale to ciągle mnie nie satysfakcjonowało więc pracuje dalej. To będzie wyłącznie mój projekt, żadne tłumaczenie itp... Czekajcie, a nie będziecie żałować! :)
Uważasz unikasz dotykasz nie świadoma... Zakochany w twoim Cieniu... Przytulam się w otchłani...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests