Polar Dream

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sun Jan 18, 2004 11:03 pm

Michael chyba tak łatwo nie odstąpi Liz Maxowi? !!! Ja się na to kategorycznie nie zgadzam!!!

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Mon Jan 19, 2004 4:15 pm

Czy odstąpi czy nie? Hmmm... myślę, ze z ty to naprawdę trzeba poczekaż aż do końca. Ale obwieszczam oficjalnie, że własnie wczoraj napisałam ostatnią część Polar Dream. Co się wydarzy? Nie powiem! Teraz następuje część jedenasta, a do końca jeszcze kilka rodziałów jest, więc spokojnie... A teraz grypa mnie rozkłada, wiec daję wam coś do poczytania i miłego czekania.



http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... d=483&p=11
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 4:04 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Mon Jan 19, 2004 4:38 pm

Zaraz zabieram się do czytania. A Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Nie daj się grypie!!! Jesteś większa!!!

baśka
Gość
Posts: 8
Joined: Sat Aug 02, 2003 5:44 pm
Location: katowice

:):):):)

Post by baśka » Mon Jan 19, 2004 5:40 pm

piękne opowiadanie cóż mam nadzieę że kolejne części pojawią się rówie szybko pozdrawiam ( jestem pod wrażeniem weny twórczej i talentu)

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Mon Jan 19, 2004 6:11 pm

Oj widzę, że jest kolejny odcinek :cheesy: Jak fajnie. Zabieram się do czytania.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. I liczę na szybką kontynuację :)

Ps. Wiadomość z ostatniej chwili. Na forum Polar Attraction pojawiła się
11-nasta część Fallen Angel
Image

Guest

Post by Guest » Mon Jan 19, 2004 10:27 pm

:oops: wstyd się przyznać ale możesz podać link ??( tu baśka)

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Jan 19, 2004 10:39 pm

Nigdy nie lubiłam polarków... aż tu nagle przychodzi _liz i wrzuca jedyny polarek, który jestem w stanie przeczytać, a nawet uważam go za dobry! Już myślałam że Liz będzie z Maxem, ale nie z _liz te numery! :haha::haha::haha:

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Mon Jan 19, 2004 11:39 pm

Nie wytrzymałam i przeczytałam w samochodzie, co prawda po kawałku, na światłach, ale z jaką przyjemnością. Widzę te zdziwienie Michaela, gdy otwiera drzwi. Liz powinna mu nieźle nagadać co myśli o jego "wspaniałomyślności".
Ja tu sobie tak marzę o ich pogadance, a Ty Liz, już napisałaś ten odcinek i dręczysz mnie. Czy to co sobie wyobrażam będzie miało miejsce czy też nie. Jak Ty widzisz tą scenę? Same pytania, a na odpowiedź muszę czekać aż się zlitujesz i zamieścisz następny odcinek. No, ale wiem, że znowu tak długo nie będę musiała czekać.

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Tue Jan 20, 2004 6:01 pm

Nigdy nie lubiłam polarków... aż tu nagle przychodzi _liz i wrzuca jedyny polarek, który jestem w stanie przeczytać, a nawet uważam go za dobry! Już myślałam że Liz będzie z Maxem, ale nie z _liz te numery!
No prosze, moja twórczośc zmienia. Schlebia mi niesamowicie, ze tylko mój polarek jest dla ciebie dobry i że tylko jego trawisz - to jak wyróżnienie :D No nie ze mną te numery, o nie! Jak polar to polar! I tak będzie aż do końca (chyba).
Ja tu sobie tak marzę o ich pogadance, a Ty Liz, już napisałaś ten odcinek i dręczysz mnie. Czy to co sobie wyobrażam będzie miało miejsce czy też nie. Jak Ty widzisz tą scenę? Same pytania, a na odpowiedź muszę czekać aż się zlitujesz i zamieścisz następny odcinek. No, ale wiem, że znowu tak długo nie będę musiała czekać.
Renyu nie wiem jak ty to sobie wyobraziłaś, ale moja wyobraźnia szła wyraźnie tylko w jednym kierunku, nie dopuszczałam do siebie innych mozliwości. A choroba osłabia mnie na tyle, że zlitowałam się i zamieszczam kolejną część. Tak wiem, że to nieludzkie, ale cóż... co będzie to ma być. Skoro mam już wszystkie części gotowe, to tą jedną moge wrzucić teraz. Miłego czytania i znów dalszego czekania...[/b]



http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... d=483&p=12
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 4:05 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Tue Jan 20, 2004 6:12 pm

_Liz ty to umiesz człowieka dręczyć. Super odcinek. Wszystko się rozkręca i coraz bardziej mi się podoba. Kiedy kolejny odcinek??
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Tue Jan 20, 2004 7:42 pm

O rany! Galadriela ma rację, potrafisz przyprawić człowieka o zawał. Juz się zaczyna wyjasniac, już ma być dobrze, a tu fik! Liz robi psikusa i sprowadza to winna stronę. To wciąga i staje się uzalezniające. chce dalej! :cry:
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Tue Jan 20, 2004 10:51 pm

Liz, muszę napisać, że pierwszą scenę opisałaś tak jak sobie wyobraziłam. Nic dodać nic ująć. Wniosek - piszesz dokładnie tak jak uwielbiam. A co do reszty, oj, dręczysz biedną Liz i Michaela. Te rozstania i powroty są dla nich nie lada wyzwaniem. I dla mnie też!!

Trzymaj się ciepło i zdrowiej szybciutko.

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Wed Jan 21, 2004 10:57 am

Zgadzam się z opiniami po wyżej
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Jan 21, 2004 6:22 pm

Już powoli zdrowieję. A dla was na przekąskę, kolejna część Polar Dream. Teraz powiecie, że już zupełnie nie wiem co z nimi wyprawiac, ale wierzcie mi, że to ma swój ukryty cel.


http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... d=483&p=13
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 4:07 pm, edited 1 time in total.
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Wed Jan 21, 2004 9:01 pm

Super! Tylko czemu taki krótki???

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Wed Jan 21, 2004 11:46 pm

Krótki bo to tylko przekąska jak napisała _Liz, ale przekąska niezwykle smaczna. Jak czytam to opowiadanie nie widzę słów tylko od razu obrazy, te ciemniejące ściany = dreszczyk. Ale za to jak wyobrażam sobie ogród, naprawdę żałuję, że nie umiem tego narysować. Chciałabym zachować swoje wyobrażenie na papierze i móc się nim zachwycać (!!! co za skromność z mojej strony) kiedy zechcę. Ale niestety antytalencie ze mnie więc pozostaje ćwiczenie pamięci.

A co do ukrytego celu. Nie sądzę żebyś była tak okrutna i rozdzieliła Liz i Michaela (prawda?) więc poczekam cierpliwie na następną część i dowiem się co tam wykombinowałaś.

I cieszę się że już zdrowiejesz.

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Jan 22, 2004 11:32 am

Hmmm

A co do ukrytego celu. Nie sądzę żebyś była tak okrutna i rozdzieliła Liz i Michaela (prawda?) więc poczekam cierpliwie na następną część i dowiem się co tam wykombinowałaś.


Musicie poczekać aż do końca, do ostatniej części, aby dowiedzieć sie co wykombinowałam i kto będzie razem itd. :twisted: A teraz kolejna częśc, którą przed chwilką obiecałam Galadrieli, no i reszcie oczywiście też. To będzie króciutkie, ale ja lubię was dręczyć :twisted:



http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... d=483&p=14
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 4:08 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Jan 22, 2004 12:07 pm

Ten koniec brzmi tak jakbyś miała kogoś uśmiercić. Nie waż się na to!!!
Co ty wymyśliłaś z tym Michaelem? Biedny jest sam, a może nie?

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Jan 22, 2004 3:51 pm

A może z tą panią z samochodu? Tylko nie zabijaj Liz! No i oszczędź trochę Maxa, rozumiem że w tym opo nie jest z Liz, ale nie jedź po nim. Reszta jak zwykle super. _liz - masz talent!

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Jan 22, 2004 6:29 pm

Ekhm... Kto umrze, a kto nie to juz zalezy od mojego "widzi mi się" :twisted: A odpowiedź na to czy ktoś umiera i kto bedzie wam nieznana aż do końca. Jak ja lubię was dręczyć :roll:
No i oszczędź trochę Maxa, rozumiem że w tym opo nie jest z Liz, ale nie jedź po nim.
W tym opo Max jest taki a nie inny i niestety nic z tym już nie zrobię, ale wydaje mi się, że w porównaniu do innych ff, to w tym został on dośc łagodnie potraktowany. Cóż, mogę się mylić.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests