Polar Dream

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Wed Jan 28, 2004 9:37 am

Wczoraj znowu miałam kłopoty z zalogowanie. No ale dziś w pracy już bez problemów. Przepiękny rozdział, pełen magii i powabu. Piszesz poprostu czarująco, nie można się oprzeć pokusie czytania raz po raz tych samych fragmentów. Tylko szkoda że już zbliżamy się do końca. Ale każdy wie, że co dobre musi kiedyś się skończyć. Ale nie zapomnisz o nas i napiszesz coś nowego? Na pewno, można na to liczyć. A jak nie .....

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Wed Jan 28, 2004 5:27 pm

O rany! :shock: To był œwietny odcinek. Rzeczywiœcie niezła wizja Liz - obłškana, nie kontaktujšca, nie wie kim jest. A potem ten miły akcencik, że jest piekielnie głodna. I jak ona musiała się bac Zana! Michael się wreszcie przełamał. Renya ma rację - to odcinek pełen magii i takiego czegoœ szczególnego. Brawo! Szkoda, że to przedostatnia częœć. A dzisiaj zamieœcisz kolejnš prawda? Prawda?! :twisted:
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Jan 29, 2004 12:21 pm

To był świetny odcinek, a nowego jak nie było tak nie ma... :cry::cry::cry: _liz, czekamy!

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Jan 29, 2004 10:39 pm

Puk, puk, _Liz, jest tam kto? Tak długo nie ma ostatniego odcinka. Czemu tak się nad nami znęcasz?

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Jan 30, 2004 5:01 pm

Wiem, że troszkę was przetrzymałam, ale w końcu się doczekałyście. Ponieważ dzisiaj zaczynają się ferie, to czas zabrac sie za coś nowego i zakończyć to co trwa. Dzis, już za chwilkę, zamieszczę ostatnią część Polar Dream. Jednoczesnie bardzo wam dziękuję za wierne śledzenie i miłe przyjącie tego ff o Michaelu i Liz. Mam nadzieję, że naprawde się wam podobało i że pozostanie w waszej pamięci. Nie wincie mnie za takie a nie inne zakończenie... W mojej wyobraźni to własnie tak musiało sie skończyć, nie mogło inaczej. Być może niektórym się to nie spodoba... Dzięki jeszcze raz za wsparcie i pomysły. A teraz... Zapraszam na ostatnią część Polar Dream


http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... d=483&p=20
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 4:14 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Fri Jan 30, 2004 5:52 pm

Nieeeeeeeeeee!!!! :cry: Takiego zakończenia sie nie spodziewałam. Jak mogłaś? Niesamowite zakończenie, bardzo wzruszające magiczne i niezwykle piękne, ale.... czemu?! Nie dało sie ich jednak połączyć? Wiem, że to twoja wizja, ale eh... Wogóle zaskakująco to rozegrałaś. Max miał wypadek :wow: Issy jaka furia! I jak objechała Liz. Ale to rzeczywiście pokazało jak bardzo Michaelowi zależy na Liz. No i jak im obojgu na sobie wzajemnie zalezy. Kochają się aż do końca, poza krańce śmierci.
I jeszcze ten wiersz na końcu - czyj to? :?: Ładny, ale nie kojarzę autora.
Szkoda, że to koniec, ale mam nadzieję, że napiszesz inny polar równie piękny :hand:
Image

Guest

Post by Guest » Fri Jan 30, 2004 8:47 pm

:jaw: jejus... :shock: nie tylko ty Issy nie spodziewalas sie takiego zakonczenia.... chyba nikt sie tego nie spodziewal... szkujace ale bardzo pieknie!!! :uklon:

szkoda ze koniec :( ale _liz pewnie nie dlugo zaskoczy nas nowym polarkiem ^_^ tak samo swietnym


pozdrawiam :cheesy:

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Fri Jan 30, 2004 8:50 pm

ehhh... ten gosc wyzej to ja :lol: zapomnialam sie zalogowac

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Fri Jan 30, 2004 9:03 pm

polarkiem albo może dreamerkiem :cheesy: Jak wszyscy wcześniej nie spodziwałam się takiego zakończenia... mimo wszystko chaciałabym zobaczyć minę Is, kiedy się o wszystkim dowie... ale nawet jeśli się o wszystkim dowie to już raczej nie w tym ff - historia Liz i Micheala dobiegła końca. :cry::cry::cry:

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Jan 30, 2004 9:54 pm

Takiego zakończenia sie nie spodziewałam. Jak mogłaś? Niesamowite zakończenie, bardzo wzruszające magiczne i niezwykle piękne, ale....
jejus... nie tylko ty Issy nie spodziewalas sie takiego zakonczenia.... chyba nikt sie tego nie spodziewal... szkujace ale bardzo pieknie!!!
Jak wszyscy wcześniej nie spodziwałam się takiego zakończenia...
Podejrzewałam, że zakończenie wywoła lekki wstrząs. Ale ciesze się, że jednak mimo wszystko uwazacie to za piękne zakończenie. Bardzo mi z tego powodu miło.
I jeszcze ten wiersz na końcu - czyj to? Ładny, ale nie kojarzę autora.
Yy... autorka bardzo mało znana i raczej niezbyt wybitna... niejaka :roll: _liz :roll:
ale _liz pewnie nie dlugo zaskoczy nas nowym polarkiem tak samo swietnym
polarkiem albo może dreamerkiem
Szykuje się i to i to.... ale to w drugiej połowie ferii, bo w pierwszej mnie nie bedzie 8) :mrgreen:
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Jan 30, 2004 10:34 pm

Wyłamię się z szeregu, ale co tam. Ja o takim właśnie końcu myślałam, może nie w tak dramatycznej oprawie ale podobnym. Nie spodziewałam się jednak, że i Ty _Liz możesz mieć taką wizję i że do niej będziesz dążyć. A wiersz bardzo mi się spodobał. Piękne ukoronowanie całego opowiadania.

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Fri Mar 19, 2004 3:32 pm

Komitet Tabasco Award ma zaszczyt zaprezentować Nagrodę jaką to opowiadanie otrzymało w II Edycji Tabasco Award w kategorii UC oraz AU/UC

Image

Image
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
usmiechnieta
Gość
Posts: 35
Joined: Thu Mar 25, 2004 2:39 pm
Location: z 7-go Wymiaru (przedostatnie drzwi na lewo w Tęczowym Korytarzu)...
Contact:

Post by usmiechnieta » Wed Mar 31, 2004 9:56 am

Opowiadanie było... PRZEPIĘKNE, a na zakończenie ryczałam jak bóbr!!!Liz... jesteś niesamowita!!!
Największą sztuką w życiu
Jest umieć śmiać się zawsze i wszędzie,
Nie żałować tego, co było
I nie bać się tego, co będzie.

***
I'm POLAR!!!

User avatar
Psyche
Gość
Posts: 19
Joined: Tue Sep 30, 2003 5:02 pm

Post by Psyche » Sat Apr 03, 2004 5:17 pm

_liz bardzo przepraszam, że piszę o tym ff dopiero teraz, ale od daaawna nie było mnie na forum! Tak bywa - nie miałam kompletnie czasu. Ale teraz przyszedł czas na podsumowania. Pola Dream byłoi jest piękne A to zakończenie! :evil: Właściwie powinnam się obrazić, że ich uśmierciłaś, ale zrobiłaś to tak pięknie, że jednak cię ucałuje :cmok: I gratuluję nagród!
There's a shadow hangin over me...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests