Liga Szantażujących Miłośników Fanficków (LSMF)

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

coolinka
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jul 26, 2003 6:29 pm

Post by coolinka » Mon Jul 28, 2003 8:16 pm

Ja jestem. . .

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Jul 28, 2003 9:01 pm

Przepraszam za spóźnienie :oops: :oops: :oops: . Spieszyłem się jak mogłem, ale dopiero teraz udało mi się wrócić do domu. To jak, dużo mnie ominęło?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Jul 28, 2003 9:02 pm

Nic, bo nikogo nie ma :cry:
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Jul 28, 2003 9:04 pm

Hej, wg daty wpisu wysłałem poprzedniego posta o 8:01. Komputer uważa, że się nie spóźniłem (no dobra, o minutę :P ), a kimże jesteśmy by się kłócić z komputerem. :D
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Jul 28, 2003 9:08 pm

Bo tu jest zła godzina :D ...
Ale, jak LSMF to LSMF! Graalion, ja na razie prosze...
Ścieki III i Łaknienie... Bardzo Proszę!!!!!
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Jul 28, 2003 9:18 pm

ja też sie spóźniłam; Wielki Wstyd! Ale już jestem! Idę do profilu grupuy, sprawdzic, kto chce się dołączyć i zaraz wracam!
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Jul 28, 2003 9:20 pm

Łaknienie - ciąg dalszy już wysłany, teraz wszystko zależy od joli 8)
Ścieki III - zobaczymy :wink: :twisted:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Jul 28, 2003 9:23 pm

Jak wszystko zalezy od joli, to nic z tego :cry: . Biedna joli jest odcięta od świata...
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Jul 28, 2003 9:29 pm

Właśnie zapisałam coolinkę.

Jeśli chodzi o bazę opiniową, to sądzę, że do naszych potrzeb wystarczy skrypt forum i konto z php4 - bo przeciez inaczej nie uda się nam gromadzić na bieżaco opini i linków do tekstów. Mam już pomysł jak podzielic działy, zarówno wg rodzajów fanfików, autorów, itd., a także odnośnie innych przewidywanych działań Ligi ( {o} - może Pronowana Lista Ofiar, jako jednego z pierwszych członków grupy moge ustanowic cię adminem :)))))). Nie chodzi mi oczywiście o stworzenie innego forum, ale po prostu o bazę, której chyba inaczej nie da sie zorganizować. Poza tym sądzę, iż rozsądnie byłoby namówić twórców stron do współpracy, a mianowicie namówić ich, by przy każdym opowiadaniu (a przynajmniej na głównej stronie danego działu fanfików) umieścic link do odpowiedniego miejsca w bazie, itd. To by bardzo pomogło rozwinąć opiniotwórczość, a stali członkowie Ligi mogliby zając sie wymyślaniem sposóbów na przekonywanie autorów do pisania. Ja już mam parę.
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Jul 28, 2003 9:31 pm

W sumie mógłbym też wysłać lukiemu, ale on nie wrzucił jeszcze 3 pierwszych części które mu wysłałem :? .
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Jul 28, 2003 9:42 pm

Możesz wysłać mi, Graalion (wrzucę na serwer i umieszczę link bezpośredni na forum), chociaż akurat u mnie na stronie zamieszczałam ostatnio tylko moje "wiekopomne dzieła", których wiekszą aktualizację właśnie przygotowuję. Luki jest chyba dośc zajęty (biedak; ludzie zasypują go materiałami), zreszta nie ty jeden wysłałes do niego swoje fanfiki!

Dziwne, piszemy posty niemal w tym samym czasie.

W sprawie tego, co gdzie i jak organizuje sie Liga, jeszcze napisze. Myślę, że naszym gospodarzem na początek będzie Komrel (pomińmy milczeniem ich system punktacji), a kiedy sie rozwiniemy raczej nie będzie wielkich trudności ze sponsoringiem. Skrypt forum tez sie znajdzie, chociaż jeszcze poszukam w sieci nowszej wersji tego, którego mam. Sądzę, że na poczatku sierpnia wszystko juz będzie wiadomo, zreszta skontaktuję sie poza forum z członkami grupy i ustalę z nimi kilka spraw, łącznie z technicznymi i datą, kiedy Liga zamieni sie w coś więcej niz grupę zainteresowanych Roswell-maniaków.
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jul 28, 2003 9:49 pm

A dlaczego ja nic nie wiem...? Dop tego stopnia przegrzały mi się przewody...? Miałam szantażować Graaliona o Ścieki!!! Z resztą ciebie Hotaru również, o litościwy 4 sezon dla Maxa i Liz :)
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jul 28, 2003 9:53 pm

Dobra, nie na temat, ale rozwdojenie mam jak w banku, bo usiłuję jednoscześnie czytać Premonsters... Dlaczego tego nie nakręcili?! Ja bym sobie pooglądała wyścig Maxa i Kyle'a... A Graalion, jak znam życie, gimnastykę Liz...
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Jul 28, 2003 9:58 pm

Jak ty mnie znasz, Nan :D
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Jul 28, 2003 10:00 pm

Spokojnie, szantażowac zaczniemy w sierpniu, a jak już urośniemy w silę, to nikt nam się nie oprze... będą uciekać przed nami z Polski, ale to i tak nie na wiele sie zda, bo i tak bedziemy mieli swoje macki.... 8)

Sezon Czwarty a'la Hotaru pojawi sie po Graduation! Chyab lepoiej będzie, kiedy go oddam pod krytykę po przyszłej sobocie, kiedy to już wszyscy fani będą w temacie. Na razie... na razie poprawiam to i owo i zbieram sugestię. Do gustu przypadłą mi ta propozycja z mamą Kyle'a, juz ja wtrąciłam w dzisiejszej poprawce...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jul 28, 2003 10:01 pm

Forum zbliża :P Dobra, i tak ci nie odpuszczę, a muszę już iść, komputer mi zaraz padnie, chyba się przerzucę na kafejki, bo w domu mam złom nie komputer. Miłej nocy :)
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Jul 28, 2003 10:07 pm

Ha!Ha!Ha!
Albo zaczna zmieniać adresy maili :lol: ! A ja tym sposobem, nie mogę sie doczekać soboty, tylko szkoda ze wtedy juz nie bede na stalym...
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Jul 28, 2003 10:09 pm

Miłej nocy? Będę męczyc mój komputerek i może nawet zrobie sobie filmową sesję Roswell do drugiej w nocy.... bo niestety, właśnie wykańczam ostatnia godzinkę internetu (modemik i ukochane pakiety internetowe tepsy! wiwat, niech żyją! [bo bez nich bym was nie poznała!]). No cóż, a poza tym idę zająć sie stroną formalną Ligi i napisać pare meili odnośnie spraw technicznych i organizacyjnych....

Graalion - wcale nie trzeba aż tak dobrze cie znać. Wystarczy poczytać, w jaki sposób opisujesz płeć żeńską, by wiedziec, że do niej nie należysz.... To chyba całkiem normalne?

Ale jeśli chodzi o to, jak kto kogo zna, to poczytajcie sobie opowiadanka Gaudicii. Po przeczytaniu kilku opowieści z gatunku Michael/Liz (szczególnie te krótkie, bo po Vegas Wedding zdecydowanie twierdziłam, że to dziewczyna!) zaczełam sie zastanawiać, czy to dziewczyna czy chłopak.... Poważnie. Momentami ma takie "wczucie w rolę"....
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Jul 28, 2003 10:46 pm

Jasne, że normalne. Bo przecież ja jestem całkiem normalny :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Jul 28, 2003 10:59 pm

A co powiecie o umieszczeniu tejże bazy tutaj - na xcom?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests