4 sezon vs. The Lost City

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Hexe
Gość
Posts: 1
Joined: Sat Jul 26, 2003 6:30 pm
Location: Gdynia

4 sezon vs. The Lost City

Post by Hexe » Sat Jul 26, 2003 8:48 pm

Mam pytanko. Czy jest coś może wiadomo na temat 4. sezonu Roswell :?:Czy w ogóle jest wplanach :?:Za tydzień ostatni odcinek 3. sezonu :cry:Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Z pozdrowionkamiHexe :)

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Jul 26, 2003 8:59 pm

Niestety - czwartego sezonu w TV nie będzie. Powstał tylko "wirtualny" czwarty sezon, w całości napisany przez fanów. W Polsce rusza projekt przetłumaczenia go. Ponadto - ponieważ nie wszystkim się podobał - powstał pomysł stworzenia naszego polskiego. Wszystko to jednak jest raczej specyficznym rodzajem fan-fictionów. Kolejna seria Roswell nie powstanie.Ale - są pewne nadzieje na film.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

coolinka
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jul 26, 2003 6:29 pm

Post by coolinka » Sun Jul 27, 2003 11:47 am

Czwarty sezon moje największe marzenie. To jest smutne, że go nie będzie. A co do wirtualnego 4 sezonu to podobno jest do niczego. Może my byśmy spróbowali napisać 4 sezon??

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jul 27, 2003 5:26 pm

Coolinko, poczytaj dział "Twórczość" - Hotaru się za to zabiera, i chwała jej za to!
Image

User avatar
uQuad
Gość
Posts: 1
Joined: Sat Aug 02, 2003 8:08 pm
Location: ... i po co?

Post by uQuad » Sat Aug 02, 2003 8:12 pm

No właśnie to jest zbrodnia że nie zrobili 4 sezonu :x Tyle wątków jest jeszcze do wyjaśnienia qrdebele ze by wystarczyło jeszcze no wohohoho i jeszcze więcej :evil:
Unreal & Dragonball FOREVER

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Sat Aug 02, 2003 10:45 pm

Fajnie że będzie tłumaczenie 4 sezonu! 8)

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Sat Aug 02, 2003 11:06 pm

Wiecie może lepiej, że nie będzie 4 sezonu, a gdyby był tak bardzo naciągany, że nie chcielibyśmy dłużej oglądac Roswell, a tak przynajmniej rostajemy się z nim, że tak powiem w przyjaźni. jak myślicie?
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Aug 03, 2003 10:01 am

Niki, też dochodzę do takiego wniosku... Po takim zakończeniu można albo zrobić przewspaniałe i niezapomniane dzieło, albo doszczętnie skopać. Lepiej, żeby dalsze losy naszych bohaterów zostały w sferze naszej wyobraźni...
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Aug 03, 2003 8:45 pm

Dzięki ładnemu zakończeniu Roswell tworzy pewną zamkniętą całość. 4 sezon byłby dokręcony w sumie na siłę. Lepiej żeby ciąg dalszy pozostał w kręgu ff (i sezonu wirtualnego). Za to film ...
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Aug 03, 2003 9:51 pm

... to zupełnie inna historia, i to dosłownie. W końcu się doczytałam, Majandra odmówiła 4 serii nie filmu... Więc już chyba lepiej film z Majandrą niż 4 sezon bez Marii albo co gorsza z inną Marią... brrr, co, kosmita zdeformował jej twarzyczkę...?
Image

Fozi
Gość
Posts: 6
Joined: Sun Aug 03, 2003 9:44 pm
Location: okolice Warszawy

Roswell na MPeg

Post by Fozi » Sun Aug 03, 2003 10:02 pm

Pilnie poszukuje odcinkow Roswell w formacie MPEG (byle nie DivX czy QuickTime) za rozsadną cenę, oczywiście... A tak przy okazji - chcecie ujżeć niedługo pierwszy polski serial S-F w stylu Roswell + Smallville?? Przygotujcie się na wielką pomoc dla mnie, poprzez głośnie domaganie się wyprodukowania serialu. Szczegóły wktórce!!!!!!

mg95
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Aug 03, 2003 3:35 pm
Location: Kraków

Post by mg95 » Mon Aug 04, 2003 1:45 am

Witam,

Pisze tu poraz pierwszy więc chciałem się serdecznie ze wszystkimi przywitać.
Pilnie poszukuje odcinkow Roswell w formacie MPEG (byle nie DivX czy QuickTime) za rozsadną cenę, oczywiście
Dołanczam się do tego i też poszukuje.
A tak przy okazji - chcecie ujżeć niedługo pierwszy polski serial S-F w stylu Roswell + Smallville??
Głupie pytanie :wink: , proste, że TAK :D
Przygotujcie się na wielką pomoc dla mnie, poprzez głośnie domaganie się wyprodukowania serialu
No to się DOMAGAM :!: :!: :!:
Szczegóły wktórce!!!!!!
Nie moge sie już doczekać :?
PozdrawiamMateusz "mg95"

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Aug 04, 2003 8:12 am

Polska produkcja... Smallville+Roswell... O mamo... Powątpiewam w rodzimy przemysł filmowy.
Image

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Tue Aug 05, 2003 3:05 pm

Hmm, znając umiejętności Polskich reżyserów będzie jedna wielka klapa =) a przy efektach specjalnych będzie się można kulać ze śmiechu =))
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Tue Aug 05, 2003 7:03 pm

też się cieszę, ale z powodu dwóch kuzynów bliźniaków jestem lekko ograniczony czasowo :(( postaram się podoczytywać forum i zacząć pisać, ale wpierw muszę jeszcze dokończyć Graduation(Crash i 4AAAB już obejżałem :)) ).
Nan nie zawiele promocji byś chciała?? :wink: 1zł na płycie to chyba ostro nie :lol: poza tym narazie nie mam materiałów, zeby zrobić taką promocyjną płytę(np. z dodatkami) to może wkrótce... :)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Aug 05, 2003 7:52 pm

A ja przypominam, że często roswellomaniacy pomagają sobie nieodpłatnie...no może po kosztach własnych :)

Fozi
Gość
Posts: 6
Joined: Sun Aug 03, 2003 9:44 pm
Location: okolice Warszawy

Post by Fozi » Tue Aug 05, 2003 9:15 pm

Co do serialu, to sprawa jest taka - znam odpowiednia osobe, z ktora juz rozmawialem. Ale tvn nie jest pewien, co do potencjalnego sukcesu takiego serialu. Kiedy zloze pomysl na serial na biurku tvn, do potrzebne bedzie, zebyscie wy WSZYSCY CO DO JEDNEGO wyrazili swoja aprobate!!!!!! Kiedy dam wam "znac", prosze, abyscie WSZYSCY lacznie z RODZICAMI, DZIADKAMI, WOJKAMI, CIOCIAMI, KOLEGAMI, wysylali pocztowki na adres tvn z napisem CHCEMY WYPRODUKOWANIA SERIALU "THE LOST CITY" !!! Albo e-mail'e z takimi tekstami na adres e-mail tvn. ALE zrobicie to DOPIERO KIEDY DAM ZNAC !!!! Ponadto powinien pojawic sie na stronie roswell.xcom.pl news o moim planie + streszczenia 3 odcinkow The Lost City. Mozecie mi nie wierzyc, ale sprawa jest BARDZO POWAZNA. APELUJE O WASZA POMOC. tvn nie da sie przekonac, poki w recepcji nie wyladuje przynajmniej 100 tys. pocztowek, lub 100 tys. e-maili!!!!!! Tylko czekajcie na moj znak do "ataku".

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Aug 05, 2003 10:23 pm

Dobra, Fozi, czekamy. Ja na pewno się przyłączę. Hmm, tylko dlaczego polski serial ma mieć tytuł "The Lost City" :shock: ?
Hej, Vilandra, do dobrego serialu S-F wcale nie potrzeba dużo efeków specjalnych. Ile ich było w 1 sezonie Roswell?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Ewa
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Aug 03, 2003 12:35 pm
Location: Brzeg opolski

Post by Ewa » Wed Aug 06, 2003 6:50 pm

Ciekawa jestem jakby wygladal Polski Roswell-pewnie fajowo.
A jasli chodzi o czwarty sezon to chcialabym,zeby niebyl tak załosny jak trzeci,moze kiedys bedzie na TV. :lol:
evi

lizzy3

Post by lizzy3 » Thu Aug 07, 2003 2:37 pm

Racja! Jak wtedy fani zasypali studio butelkami po Tabasco, to puścili dalej! Teraz też nam się uda! Tylko jaki jest mail tv??? :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests