Wirtualny Sezon a'la Hotaru - EPILOG

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Jan 04, 2004 10:41 am

Chcesz być ostrzeżona czy będą tam wątki polarowe ^^?
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jan 04, 2004 11:18 am

Ostatnie części zbyt miłe nie były.
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun Jan 04, 2004 5:45 pm

Nan wrote:A ja mam tylko nadzieję, że komputer Hotaru się nie zbuntuje...
Oj, chyba posłuchał Twoich modłów/próśb/błagań. Od dwóch dni chodzi i jak na razie nie sprawia zbytnich poroblemów, poza oglądaniem filmów. Nadrabiam przepisywanie w przerwach od kucia.
Nan wrote:Ostatnie części zbyt miłe nie były.
Ciekawe, co powiesz po dzisiejszym, i co powiesz za tydzień w piątek, kiedy będize kolejny odcinek. :roll:
Nan wrote: Tylko jedno - Hotaru, czy mogę to przeczytać bez duszy na ramieniu?
Hm, czy ja wiem? Czy moje fici są aż tak straszne, ze boisz się ich czytać?
No dobrze, nie będę juz przynudzała... Zapraszam do czytania...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jan 04, 2004 8:26 pm

Owszem, ja już jestem przewrażliwiona na punkcie fanfików. Owszem, są straszne. Zależy jak na nie spojrzeć.
Image

User avatar
Liz15
Gość
Posts: 21
Joined: Sat Aug 02, 2003 9:25 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Post by Liz15 » Sun Jan 04, 2004 8:50 pm

Odcinek przeczytałam . Jak zawsze nie mogę się doczekać następnego. Tylko, że w przecieiństwie do poprzednich prawie wzystko wynika wprost bez żadnego owijania w bawełnę, plątania i mieszania. A mi się to akurat podobało. Hotaru oby twój sezon nigdy się nie kończył, bo co ja będe czytać ?! :uklon: :hand:
=) LiZ =)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jan 04, 2004 8:54 pm

Inne fanfiki Hotaru.
Image

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Sun Jan 04, 2004 9:22 pm

jejciu dzisiaj to chyba jakies swieto.. :D zagladam na forum a tu kolejne czesci moich ulubionych fanfikow :o (objawienie,4vs :) )
dzieki hotaru :cmok:

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Mon Jan 05, 2004 9:38 pm

Nie wiem, czy z wirtualnym sezonem mozna polemizować tak, jak z telewizyjnym, ale zaryzykuję :roll:
Końcowa scena. Liz do Maxa: "Jak Michael miał ci to powiedzieć? Jak ja miałam ci to powiedzieć, kiedy pogardzałeś Tess, bo broniła waszego syna. Jak ja miałam ci to powiedzieć?"

"Ilu ludzi zabiłaś?"
"Pietnastu moze dwudziestu, nie miałam czasu policzyć"
"Nie mogę uwierzyć, że kiedykolwiek byłaś mi bliska"

Nie wiem, ale według mnie on nie pogardzał Tess dlatego, ze ratując swój tyłek i zycie Zana, zamordowała wielu ludzi...chodziło raczej o wyraz jej twarzy, ten ton, lekki i obojętny, tak jakby stwierdzała "zabiłam pietnaście może dwadzieścia komarów. Nie miałam czasu policzyć". :?
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Luna_14

!!!

Post by Luna_14 » Mon Jan 05, 2004 11:48 pm

...nadal nie mogę uwierzyć, choć już przeczytałam... (jest!!!).
Starałam się dokładnie czytać by mi nic nie uciekło... podobało mi się strasznie!!!... a na końcu zaczęło się nieźle rozkręcać... ciekawi mnie co będzie dalej, ale spokojnie poczekam do 9.01.2004.(dzięki za podanie daty!!! :D )

Zaskoczyłaś mnie trochę, nie spodziewałam się takiego rozwoju wypadków i bardzo dobrze!!! Bo było jeszcze lepiej! Pozdrówka :tabasco:

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Fri Jan 09, 2004 9:32 pm

hm już piątek a kolejnego odcinka nie ma :( mam nadzieję że Hotaru o nas nie zapomniała :scep:

Luna_14

?

Post by Luna_14 » Sat Jan 10, 2004 12:41 am

:cry: hmm jeszcze nie widać dalszego ciągu 4 sezonu... a ja mam nadzieję, że kompik Hotaru [oraz ona sama] dobrze się czuje ;) ... i oczywiście że Hotaru o nas nie zapomniała, prawda? :tabasco:

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Jan 10, 2004 11:02 am

Ciąg dalszy byłby wczoraj, gdyby nie fakt, ze do komputera dorwałam sie dopiero po jedenastej... Ksiadz wyszedł co prawda przed dziesiąta, ale potem miałam problemy z logowaniem na serwer... więc znowu opóźnienie :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Ale juz mozna przeczytać, jak zwykle na http://www.hotaru.piwko.pl.
Od poniedziałku będa wszystkie odcinki i nie tylko. Sami sprawdźcie w poniedziałek...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jan 10, 2004 5:25 pm

Hotaru, z całym szacunkiem dla twojego talentu i dla twojej osoby, ale ja już tego więcej czytać nie będę. Oczywiście Max musi być głupim idiotą który wszystko zepsuł i ją odtrącił. Pewnie. Wybaczcie, ale nie dla mnie takie przyjemności.
Image

Luna_14

!!!!!!!!!

Post by Luna_14 » Sat Jan 10, 2004 5:27 pm

Super dalszy ciąg!!!!!!!!!! dzięki Hotaru, jesteś świetna!!!!!!!
Takie małe opóźnienie to nic, w porównaniu że możemy czytać superowy fan fick.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Jan 10, 2004 8:07 pm

Nie mów hop, póki nie przeskoczysz.... W Enigmie MAx bedzie zrehabilitowany...
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Jan 10, 2004 8:13 pm

Stwierdzam, że... moja dreamerska dusza dostaa zawalu na pocztku odcinka, i naprawde byBo z nia zle. Bardzo zle... Przy zyciu utrzymywalo ja jedynie to, ze Hotaru, bedziesz jeszcze mogla odkupic kiedys swoje "grzechy" :roll: . No i w miare odkupilas. Ale moja dusza jeszcze nie jest w pelni sil. Tak wiec czekam na nastepny odcinek i uprzedzam ze moja dusza drugiego zawalu nie przezyje...
Sorry za brak polskich znakow, ale cos mi sie z klawiatura rozpieprzylo...
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sat Jan 10, 2004 11:39 pm

Tak, podczas czytania tego odcinka duszę miałam na ramieniu. Max oddtrącił Liz? Szok totalny. Dobrze, że nie kazałaś nam czekać do nasępnego dcinka z wyjaśnieniem jego zachowania. Bo moja fantazja co do niego byłaby przeciążona.

assw
Gość
Posts: 1
Joined: Thu Jan 08, 2004 10:08 am

Post by assw » Mon Jan 12, 2004 5:13 pm

Hotaru mam prośbę.Zlituj się nad Marią...Daj jej trochę pobyć z tym Michealem.A nie tylko Liz, Liz, Liz......Pozdrawiam.I czekam na ciąg dalszy

Guest

Post by Guest » Mon Jan 12, 2004 9:49 pm

Zgadzam się z assw.Może troche więcej M&M?(Twój IV bardzo mi się podoba Hotaru,jedyne co mnie wnim razi to mała rola M&M)

Luna_

hm

Post by Luna_ » Fri Jan 16, 2004 10:43 pm

"Boże Narodzenie" , "Usłysz mnie" są super. Co prawda trochę szkoda mi maxa, ale Hotaru nie zaniedbaj wątku Liz i Micheala, strasznie mi się podoba;) Hm ciekawi mnie czy może na to miało wpływ moje usposobienie do brata :serce: ? M&M, hm zastanawiam się jak zareaguje maria (i max) na wieść o Liz jako siostrze Micheala, wtedy to będzie konwersacja(?)-choć nic nie wiadomo... . Enigma- hm brzmi znajomo ;) - będzie ciekawie...... .
Czemu nikt mnie nie zauważa?!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests