Wirtualny Sezon a'la Hotaru - EPILOG

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Miranda
Gość
Posts: 1
Joined: Fri Mar 26, 2004 9:36 am

Post by Miranda » Fri Mar 26, 2004 2:37 pm

Ja tez pierwszy raz na forum, a glownym powodem to twoj sezon Hotaru. Po prostu jest swietny, swietny i jeszcze raz swietny!!! To cale zamotanie nadaje taki Roswellianski styl, w dodatku potrafisz super pisac, gdy po raz pierwszy czytalm sezon 4 czulam sie jakbym ogladala Roswell, A Liz jest poprostu idaelna, a Michaela dopiero teraz polubilam, nie mowiac o Tess. Jestes CUDOWNA !!!! :cheesy: :D :)

niewidzialna

Dawno mnie nie było...

Post by niewidzialna » Sat Mar 27, 2004 7:10 pm

Hotaru wrote:
ech, no może fakt to dość dobry moment na 'cut', choć nie mogę wiedzieć... jeszcze nie znam następnego odcinka.
Nie rozumiem, dlaczego nie może to być dobry moment na koniec odcinka. Maxa - uzdrowiciela porwali, Liz została postrzelona, a Michael z rozpaczy przestaje ukrywać łączące ich więzi, zapomina o tajemnicy i przyrzeczeniu na balkonie Liz (i dorze :wink: )... Kto to wie, może grupa zareaguje zupełnie inaczej niz wyobrażali sobie Michael, Liz i Max.
No masz rację, był to dobry moment. Ale sama rozumiesz, zawsze mam nadzieję, że to jeszcze nie będzie koniec odcinka. Nie można uwierzyć, że się skończyło na dzisiaj czytać tego ff. Tak, jak przy odcinkach Roswell w TV.
Hotaru wrote:
Odcinek, jak zresztą zawsze, wspaniały, kiedy następny???
Za dwa tygodnie - zwyczajowo, opublikujemy nowy odcinek "Stan błogosławiony". Natomiast ostatni będzie za około 5 tygodni. I obiecuję, że bedą zakręcone jak ruski termos, a jednocześnie logiczne....
Zakręcony? Proszę bardzo!Czyli "Stan błogosławiony" w tą niedzielę???A ostatni za 3 tygodnie??

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Mar 27, 2004 7:48 pm

Odcinek powinien być już jutro, o ile Alex się nad nami zmiłuje i wyśle swoją część, bo ani widu ani słychu jego części... Ale to będzie przedostatni odcinek.
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Mar 27, 2004 8:13 pm

Eh... czyli powoli kończymy... :cry: Będzie mi tego później brakowało. Muszę na końcu przeczytać wszystko od początku. A narazie czekam na jutrzejszy odcinek. Alex tylko spróbuj nie przysłać! :twisted: (członkini LSMF się kładnia)
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Mar 27, 2004 10:30 pm

Alex właśnie przysłał mi meila, że musimy jeszcze trochę poczekać (sorry za komórkę, ale jak zwykle bateria...), aby przeczytać w całości odcinek. Ale obiecał, że się szybko zabierze, a jak twierdzi, że szybko, to będzie szybko.
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon Mar 29, 2004 4:04 pm

Hotaru, gdzie mogę teraz znaleźć wszystkie części WS4? :lol: Pomyślałam że przed końcem wydrukuję sobie wszystkie części, tak się lepiej czyta...
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Mar 30, 2004 8:06 pm

Panie i panowie... Odcinek przedostatni pod jakże wdzięcznym tytułem:STAN BŁOGOSŁAWIONY==>> Indeks odcinków
Last edited by Hotaru on Thu Apr 01, 2004 6:28 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
remi
Gość
Posts: 8
Joined: Mon Mar 29, 2004 12:39 pm
Location: Mieroszów
Contact:

Post by remi » Tue Mar 30, 2004 9:05 pm

Z niecierpliwością czekałam na ten odcinek. Zabieram się do czytania. Dzięki że umieśliliście go już dziś,to balsam na moje skołatane nerwy :uklon:

User avatar
usmiechnieta
Gość
Posts: 35
Joined: Thu Mar 25, 2004 2:39 pm
Location: z 7-go Wymiaru (przedostatnie drzwi na lewo w Tęczowym Korytarzu)...
Contact:

Post by usmiechnieta » Wed Mar 31, 2004 9:30 am

No cóż... muszę przyznać, że zaczynam się trochę gubić... tzn. czytam każdą część, ale w niektórych momentach nie wiem, co skąd się wzięło, co z czego wynika... Bardzo zamotana fabuła, taka... Roswellowska... :wink: Chyba po zakończeniu, będę musiała przeczytać wszystko od początku...W "Stanie błogosławionym" nie spodobał mi się powrót Marii. Jestem zatwardziałym polarkiem i chyba nic już tego nie zmieni...
Największą sztuką w życiu
Jest umieć śmiać się zawsze i wszędzie,
Nie żałować tego, co było
I nie bać się tego, co będzie.

***
I'm POLAR!!!

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Mar 31, 2004 12:25 pm

Uuh, w końcu...Cóż, wszystko zaczyna robić się coraz bardziej logiczne. Ta część rzeczywiście na parę spraw rzuciła inne światło...Zastanawiam się tylko, czy w następnej części, zdaje się ostatniej, wszystko ostatecznie się wyjaśni, czy sami będziemy musieli główkować i zastanawiać się co skąd się tak naprawdę wzięło. I coś mi mówi, że jednak autorzy nie dadzą nam tak logicznego zakończenia jakiego się spodziewamy...Odwrotnie do mojej poprzedniczki - mnie bardzo ucieszył powrót Marii :D Tylko trochę inaczej je sobie wyobrażałam...
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Mar 31, 2004 6:48 pm

Odnośnie wszystkich odcinków - po prostu niedługo zamieszczę linki do skompresowanych plików worda... wiecie, takich z wszystkimi formatowaniami i tak, by się dobrze czytało/drukowało. Potem tekst z Forum poleci sobie... w siną dal....
Image

User avatar
ALEX_WHITMAN
Redaktor
Posts: 92
Joined: Thu Aug 14, 2003 7:31 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by ALEX_WHITMAN » Wed Mar 31, 2004 7:20 pm

Hello. Dobrze, że odcinek juz jest. sorry, że takie opóxnienie było, ale jakoś tak wyszło. Mi odcnek się podobał :) (nigdy nie znam tesktów Hotaru - mam tylko wytyczne co mam pisac).
ALEX WHITMAN autor fan-ficków oraz jeden z redaktorów strony http://www.roswell.pl

User avatar
remi
Gość
Posts: 8
Joined: Mon Mar 29, 2004 12:39 pm
Location: Mieroszów
Contact:

Post by remi » Wed Mar 31, 2004 9:23 pm

Odcinek świetny, choć mógłby być dłuższy i więcej wyjaśnić. Jeśli wszystko ma się wyklarować w ostatnim odciknu to będzie baardzoo długi ( :wink: ) Nie mogę się doczekać.Prośba do Hotaru: Czy możesz wrzucić na swoją stronę tapety które były kiedyś dostępne na Roswell-art? :oops: :?:

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Apr 01, 2004 4:52 pm

Tapety z sezonu czy ogólnie tapety z Roswell?
Image

User avatar
remi
Gość
Posts: 8
Joined: Mon Mar 29, 2004 12:39 pm
Location: Mieroszów
Contact:

Post by remi » Thu Apr 01, 2004 5:15 pm

Ogólnie z Roswell. Z sezonu mam wszystkie fan-arty jakie są na twojej stronie http://www.hotaru.piwko.pl :) Pozdrawiam

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Apr 01, 2004 6:00 pm

Dla wszystkich, którzy lubią czytać, w pierwszym poście dodałam linki do zipów odcinków oraz do jednego archiwum, które pomieściło wszystkie dotychczas opublikowane.
Image

enka
Gość
Posts: 9
Joined: Fri Jan 30, 2004 8:13 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by enka » Thu Apr 01, 2004 11:40 pm

Hotaru czy możesz sprawdzić ostatni zip tzn.418 bo ma zupełnie inny początek niż ten z forum.:) :?:I pytanko kiedy dokładnie można się spodziewać finału??????????????????????

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Apr 02, 2004 12:58 pm

Ściągnęłam ten zip i wychodzi kompletna chińszczyzna. Nie wiem, dlaczego. Wrzuciłam od nowa, poprawiając plik 418. Przypadkiem zaplątała się jedna z wersji roboczych.Finał najprawdopodobniej będzie za dwa i pół tygodnia... Odcinek będzie naprawdę dłuższy i mam nadzieję, że zdążymy ze wszystkim. Jeśli chodzi o wyjaśnienia... nie wszystkie wątki zostaną wyjaśnione, ale obiecuję wam, że większość tak.
Image

User avatar
ALEX_WHITMAN
Redaktor
Posts: 92
Joined: Thu Aug 14, 2003 7:31 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by ALEX_WHITMAN » Sat Apr 03, 2004 12:13 pm

A później z Hotrau będziemy się pjawaić raz na rok w odcinakch specjalnych :) i Będziemy dostawac za to dwa miliony dolarów :)
ALEX WHITMAN autor fan-ficków oraz jeden z redaktorów strony http://www.roswell.pl

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Apr 03, 2004 1:07 pm

Trzy miliony za dwa razy na rok - co wy na to? :wink:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests