Wirtualny Sezon a'la Hotaru - EPILOG

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Jan 30, 2004 9:23 am

Hotaru, zbliża się niedziela. Tak cichutko przypominam
Mam cichutką nadzieję, że nic Ci się nie przydarzy ani Twojemu komputerkowi i będziemy mogli się podelektować nowym odcinkiem.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Jan 30, 2004 10:18 pm

Właściwie to juz możecie sie podelektować. Mam nadzieję, że Candy mnie nie zabiją, a Dreamersi będą zadowoleni. Blah!
Image

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Fri Jan 30, 2004 10:28 pm

KOLEJNA CZĘŚĆ ??????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Horaru jesteś wspaniała :cheesy:

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sun Feb 08, 2004 2:38 pm

Jak opowiadania były umieszczane na forum to siłą rzeczy pojawiały się jakieś komentarze. A teraz cisza. Ja czytałam każdy odcinek a nie skomentowałam żadnego. Straszne zaniedbanie.
Bardzo mi się podoba "Nasz" 4 sezon. I nie przeszkadza wcale to, że poza Michaelem i Liz postacie są odstawieni troszkę na boczny tor. Choć w ostatnich odcinkach było więcej o Marii, Maxie i Is. Jedyne co mi przeszkadza to to, że o wydarzeniach na Rawie tylko się wspomina. A ja chciałabym mieć z tego ścisłą i dokładną relację.
Mam nadzieję, że na przyszłą niedzielę (lub wcześniej) będzie następny epizod.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun Feb 08, 2004 2:58 pm

Jedyne co mi przeszkadza to to, że o wydarzeniach na Rawie tylko się wspomina. A ja chciałabym mieć z tego ścisłą i dokładną relację.
Relacja będzie z wydarzeń na Antarze (wszakże uciekli a Rawy na Antar). Zastanawiam się nad tą relacją z Rawy, ale prawdopodobni jej nie bedzie prócz kilku scen ponieważ przedłużyłoby to sezon bardziej niz jest planowane.
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sun Feb 08, 2004 3:25 pm

Aaaaa, szkoda. Ale dobre i te wzmianki. Moja wybrażnia będze musiała sama sie wysilić, żeby sobie resztę dopowiedzić.

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Tue Feb 17, 2004 9:01 pm

mam nadzieję że mówię w imieniu wszystkich zainteresowanych Hotaru kiedy kolejny odcinek :?: :?: już się nie możemy doczekać

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Feb 17, 2004 9:29 pm

Zasadniczo odcinek czekał tylko na to, abym przyszła i wrzuciła na serwer. Nie mogę się jednak zalogować na piwko.pl, a nawet jeśli ta sztuka mi się udaje, to zrywa połączenie. Zmieniam serwer, nie ma co.... w zeszłym tygodniu chciałam wgrać system newsowy i guzik z pętelką z tego wyszedł. Spróbuję jutro, pojutrze wieczorkiem. Na pocieszenie - Broken Souls.
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Feb 17, 2004 9:50 pm

zawsze możesz wrzucić kolejny odcinek na forum
Tak, było. Staram się jednak od tej praktyki odejść, w myśl kilku zasad, które wyłuszczyłam w "Poziomie opowiadań".
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Feb 19, 2004 9:20 am

Poziom poziomem, ale jak opowiadania nie ma tak nie ma.Zresztą przecież sezon 4 pisany przez Ciebie i co. przebija wszystkie inne. Proszę zlituj się nad nami i wklej tutaj.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Feb 19, 2004 4:06 pm

Hotaru, a nie mogłabyś umieścić na swojej stronie, tam gdzie jest 4 sezon, wszystkich swoich opowiadań? Kiedyś były one na stronie friko, ale teraz pojawie się komunikat, że strona nie istnieje. Co prawda, ściągnęłam te opowiadania, ale trochę żal, że nie ma ich dostępnych na Twojej nowej stronie.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Feb 19, 2004 4:51 pm

Ale w końcu kiedy? Hotaru, pomyśl o swoich wręcz usychających z tęsknoty za następnym odcinkiem ( :mrgreen: ) twoich fanach, i zlituj się i jak najszybciej wrzuc następny odc. Tak, wiem, wiem że to nie twoja wina, że nie mogłaś wrzucić, ale naprawdę, my nie możemy się juz doczekać...
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Feb 20, 2004 9:08 pm

Hotaru, a nie mogłabyś umieścić na swojej stronie, tam gdzie jest 4 sezon, wszystkich swoich opowiadań?
Kochani, mam problem z samym zalogowaniem się na ftp, nie mówiąc o transferze różnych plików. Tak więc ostatecznie Zew krwi wyląduje tutaj.
Co do inncych moich opowiadań, to bedą na mojej stronie. Wracam na dniach na http://www.priv.twoje-sudety.pl/~hotaru , a potem będę starać się o sponsoring :roll: ...


Indeks odcinków
Last edited by Hotaru on Thu Apr 01, 2004 6:22 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Feb 20, 2004 9:32 pm

Nareszcie!!!
Maria jest nie do przebicia w tym opowiadaniu. Po prostu wspaniała. Napisaliście krótki fragment , który jednak zawarł całą kwintesencję charkteru Marii. Choć Maria nie należy do moich ulubienic, to trochę żałowałam, że jest o niej tak mało. No i Kyle, jego teksty zawsze wzbudzały we mnie napady śmiechu i w tej części również popisał się elokwencją.
Jedyne zastrzeżenie mam do długości tekstu, czemu tak krótki? !!!

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Feb 20, 2004 9:34 pm

Cofam ostatnie zdanie. Byłam za szybka i przeczytałam tylko 2 posty. A teraz doszły nowe. Hip hip hura.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Feb 20, 2004 9:40 pm

Fragmenty o Marii pisałam ja, o Kylu generalnie Alex. Wprowadziłam tylko trochę poprawek do niektórych jego i Avy tekstów. Jak się wam podobała mała, wesolutka, zielona spineczka?
To już powoli koniec. Radziłabym zwracać uwagę na szczegóły. Co mówią nasi bohaterowie, bo będzie niedługo zamieszanie... a właściwie to w przyszłą sobotę. Zostało jeszcze 50 lat, Powró Tess, Stan Błogosławiony i ostatni finałowy odcinek, którego tytułu nie mogę na razie zdradzić - bo zdradzę fabułę...
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Feb 20, 2004 9:54 pm

Teraz widzę, że jest koniec. Czytałam uważnie, ale i tak wydrukuję na pamiątkę i dalszego czytania. Co tam wymyśleliście dla Liz?
Dobrze chociaż, że następna część będzie tak szybko. Ale z drugiej strony szkoda, że do końca tak blisko.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Feb 21, 2004 2:41 pm

Ohoho! Co za odcinek! Zachowanie Marii bardzo dopasowane do jej charakteru, ale tak jakoś smutno się zrobiło bez niej.... Co do reszty - wiele tajemnic dla innych, i wciąż ta cała niedostępność. Ale może to nawet dobrze. No i żeby w takim momencie skończyć! :evil: Ughkahslkj.... Będzie na co czekać. No to do soboty :D
Zielona spineczka - 8) cool.
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Feb 22, 2004 6:44 pm

Odcinek pięknie napisany, jak zwykle zresztą 8)
Mam jednak pewne wątpliwości co do opisanej sytuacji, a ponieważ zawsze wyrzucałam je z siebie po telewizyjnym odcinku, może i teraz się odważę.
Maria...wszyscy wiemy, kim była...zwariowaną, niespokojną, nieco rozhisteryzowaną i egocentryczną dziewczyną...tak...ale była również wierną, lojalną przyjaciółką Liz i wobec tego nie wyobrażam sobie, żeby zwróciła się do niej per "narzeczona Frankensteina" :shock: - to tak jakby Michael powiedział coś w tym stylu do Maxa w "Antarian Sky"- czy ktoś to sobie wyobraża?
I czy ktoś próbuje postawić się na jej miejscu, zrozumieć co czuje, kiedy jej chłopak poświęca jej tyle uwagi co zeszłorocznemu śniegowi? Ja rozumiem- wypadek i cierpienie Liz, podróż i silne przeżycia na Rawie, wspólne sekrety i ból, nagle odnaleziona "siostra"...to wszystko łączy i dzieli.
Ale jak to powiedział Maria w Graduation- "zawsze istnieją jakieś okoliczności łagodzące"- dla Michaela- przecież mówiąc szczerze, on ZAWSZE był w ciężkiej sytuacji, jego ZAWSZE nikt nie rozumiał, on ZAWSZE przechodził 675 kryzys emocjonalny. Jak traktował Marię przez większość drugiego sezonu? Jak osobistą kucharę na zmianę z osobistym szoferem- kiedy jest niepotrzebna, to się ją grubiańsko zbywa, kiedy jest- wytarczyło żeby gwizdnął, a ona już leciała, żeby przykładowo, wieść go do sąsiedniego stanu przy akompaniamencie nieustających pretensji- przyznam że chwilami patrzyłam na to z zażenowaniem. A kiedy oczekuje dla siebie odrobiny szacunku, o - be Maria, be, jak ona śmie. Dodam, że zawsze byłam przeciwna urabianiu Michaela na drugiego Maxa, ale tu poprostu chodzi szacunek...a tego przyznam- nie widzę.
Dlatego mam mieszane uczucia, co do przedstawionego tu wizerunku Marii.
Czekam niecierpliwie na kolejny odcinek.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sun Feb 22, 2004 7:06 pm

Hotaru, wykorzystując czas, gdy twój wirtualny sezon drukuje się w tajemnicy przed mamą (jak wpadnę, to będzie żle - mam ferie i nadrabiam roswellowskie zaległości w literaturze, a że nie lubię czytać przed komputerem, więc wszystko drukuję) chciałam tylko napisać, że dzisiaj przeczytam wszystkie 15 odcinków i prawdopodonie jutro dołączę do grona osób oczekujących niecierpliwie końca. A propo końca, może gdy już skończysz pisać IV sezon to napisałabyć coś może o M&M. Może być króciutko :D
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests