Polar Video - nowy plik dla dreamersów

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Jakie formaty dla plików video preferujecie?

Poll ended at Sun Jan 11, 2004 10:30 pm

avi
3
50%
wmv
2
33%
mpg
1
17%
inne
0
No votes
 
Total votes: 6

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Polar Video - nowy plik dla dreamersów

Post by Hotaru » Wed Oct 29, 2003 11:31 pm

Hejka wszystkim, którzy zwrócili uwagę na słówko "polar" w temacie! Pozostałym też, chociaż zapewne niewiele będą mieli pociechy z czytania tegoż tematu...
Tak więc po sporych kłopotach, umieściłam mój debiutancki polarowy film na serwerze. Moja kolekcja polarowych video od tamtego czasu (tzn. od kiedy wspomniałam, że je składam...) powiększyła się. Jeśli się wam spodoba, to napiszcie. Może pozostałe równiez umieszczę :roll: ...

http://www.angelfire.com/film/hotaru/da ... oveyou.wmv

Przesunełam filmik do innego katalogi. Zobaczymy, może zadziała...
Last edited by Hotaru on Sat Mar 27, 2004 4:24 pm, edited 7 times in total.
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Oct 30, 2003 11:15 am

Hotaru hehe mnie zawsze ciekawi wszystko co ma w tytule "polar" słówko;) Ale twój link nie działa :(:(:(

"The page you requested is taking a coffee break." <- tak pisze...... :cry:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Oct 30, 2003 10:19 pm

Już działa, wystarczyło zmienić katalog ( :roll: )... Nie wiem, dlaczego, serwer zwracał, że nie ma takiego pliku, skoro był. No, ale to juz nie ważne, bo działa. No i zaznaczam, że do obejrzenia filmiku potrzeba nowych kodeków WMP, takich jak przy "30 minut"!
Ciekawska wrote:Hotaru hehe mnie zawsze ciekawi wszystko co ma w tytule "polar" słówko;)
Ściągnij sobie szybko, bo ten filmik długo na serwerze nie pożyje... Zastąpią go "Marzenia". Ten, kto słyszał piosenkę DKA, wie, w jakim klimacie to będzie klip.

Na razie z polarowych filmików zrobiłam I Will Love You (Fisher), Marzenia (DKA), White Flag (Dido) i Another Day In Paradise (Phill Collins). Będę je zamiesczać naprzemiennie, bo serwer ma tylko 20 mega pojemności....
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Nov 01, 2003 8:59 pm

Hotaru nadal mi nie działa :cry: :cry: Szukam i szukam, i kombinuje i kombinuje ale pliku jak nie umie znalezc tak nie znalazlo :roll:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Sat Nov 01, 2003 9:55 pm

ohh żałujcie...mi chodzi i muszę powiedzieć, że jest miodzio 8) Bardzo podobały mi się nietypowe "sklecenia" scen. W innych filmikach polar powtarza się sekwencja kilku-kilkunastu scen z nimi a u Ciebie Hoatru coś nowego :D
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Sat Nov 01, 2003 10:05 pm

ja bardzo żałuję :cry: filmik jest z całą pewnością świetny ale nie łączy z tą stronką :(

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun Nov 02, 2003 12:13 pm

Ech, sprawdziłam. Skasowali konto.
Ale na pocieszenie mam "Marzenia". Jest spakowany w dwa połaczone archiwa, aby otworzyć, trzeba ściągnąć oba.
http://priv.twoje-sudety.pl/~hotaru/dan ... ia-000.ice
http://priv.twoje-sudety.pl/~hotaru/dan ... ia-001.ice

Potrzymam archiwa z tydzień lub dwa, a potem wrzucę White Flag. Miłego ściagania (sprawdziłam, działa!!!).
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Sun Nov 02, 2003 2:51 pm

ok no to cieszczie się i radujecie oto "I Will love You" autorstwa Hotaru :D
I Will love You.wmv
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Nov 02, 2003 3:32 pm

Dzięki Zulu, buziaczki :*
Ściągnęłam marzenia, i mam pytanie... w jakim programie można je otworzyć?????
Image

Hotaru nie zal

Post by Hotaru nie zal » Sun Nov 02, 2003 3:52 pm

Mam kodeki WMP wersji 8 i 9 + zestaw Windows MEdia Tools. Filmik był kompresowany Movie Makerem dla XP (tylko do tego się nadaje ten program...).
Twój program musi obsługiwać archiwa *. ice, nie tylko najpopularniejsze rar i zip.

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Sun Nov 02, 2003 6:34 pm

Muszę sobie oba filmiki ściągnąć dzięki Hotaru i Zulu :D

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Tue Nov 04, 2003 9:08 pm

zawsze do usług :D
Hotaru pomocy. W tym programie UVS 7.0 mam zrobiony filmik i podkład muzyczny no i przez ten podkład przebijają się dialogi ze scen :cry: jak to wyciąć :roll:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Tue Nov 04, 2003 9:18 pm

Hotaru sciagnolem sobie "I will love you " naprawde fajny bardzo mi sie podoba ... :wink: i te czerwone róze bardzo pasuja ... :P
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Nov 04, 2003 10:45 pm

A mnie szlag trafi. Buforuje mi to "I Will Love You" i buforuje, na róże mogę sobie do upojenia patrzeć (nic do niech nie mam). Może to jakieś ostrzeżenie :wink: , żebym nie pchała nosa w nie swoje sprawy, w końcu ja i Polarki... brrr :?
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Nov 05, 2003 12:00 pm

Nan nie tylko ty masz taki problem, ja też mam ochote wypruś osbie a raczej kompowi żyły, naprawdę mam wszystkie codeki, ale nie mogę za chiny ludowe tego otworzyć, tzn głos jest, piosenka śliczna ale nie ma obrazu :(
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Nov 05, 2003 12:09 pm

Wiesz, Nan, zauważyłam dziwną zależność. Kiedy skompresowałam na nowo plik WMM, spróbowałam otworzyć go w 98, a potem w xp. Oba systemy miały te same kodeki (na jednym kompie, żeby bylo lepiej! te same pliki instalacyjne kodeków, więc nie ma mowy o różnych wersjach!). W 98 nie mogłam otworzyć, zamiast obrazu pojawiały sie dziwne barwne okienka. W xp wszystko grało bez problemu!!
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Nov 10, 2003 6:11 pm

Hotaru a mogłabyś powiedzieć czyją piosenkę użyłaś do tego clipu bo jest bardzo ładna
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Nov 10, 2003 6:43 pm

Fisher - I Will Love You. To zreszta piosenka z Roswell. Pozostałe - MArzenia (DKA), Another Day in Paradise (p. Collins) i White Flag wybrałam ot tak sobie, bo mi sie podobały.
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Nov 10, 2003 6:58 pm

Fisher? Ekhmm to ja w takim razie musiałam ściągnąc coś zupełnie innego, zreszta nadal mam tylko głos a obrazu jak nie było tak nie widzę :(
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Nov 12, 2003 10:07 pm

Ciekawska, spróbuj po prostu otworzyc ten filmik u kogoś, kto ma windows xp i ogląda na nim filmy. W dzisiejszej erze nagrywarek nie powinno to chyba nastręczać wielkich trudności, chociaż jeśli człowiek nie ma u siebie nagrywarki, to zawsze napotyka kłopoty przy przenoszeniu większych plików :cry:

Tak w ogóle to mam nauczkę na przyszłość, żeby kompresowac w czyms ogólnie dostepnym. Tylko, że wtedy nie bedzie to taki mały plik.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests