Polar Video - nowy plik dla dreamersów

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Jakie formaty dla plików video preferujecie?

Poll ended at Sun Jan 11, 2004 10:30 pm

avi
3
50%
wmv
2
33%
mpg
1
17%
inne
0
No votes
 
Total votes: 6

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Nov 12, 2003 11:56 pm

Hotaru ależ ja mam windows xp i nagrywarkę(i to w sumie nową bo była wymieniana na tą nowszą szybszą itp) oraz wszystkie codeki na bierząco są u mnie dodawane to nie tu jest problem, problem ejst właśnie z plikiem dlatego załuję, ze nie mogłam go obejrzeć, może kiedyś przesłałabyś mi go przez gg, bo chyba w ten sposób jedynie uda się to.

Wiesz ja też mam kilka plików wideo umieszczonych na zagranicznym serwerze, ale one działają, dlatego się zdziwiłam, ze twoje nie chcą mi działaś, heh a szkoda.....:(
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun Nov 16, 2003 7:14 pm

White Flag
Wrzuciłam White Flag. Nie mogłam sie oprzeć. Skompresowałam o połowę; poszło po jakości obrazu i trochę dźwięku... ale przynajmniej mam gdzie zamieścić. Miłego oglądania wszystkim polarkom i nie tylko.

Poprawka - link zmodyfikowany
Last edited by Hotaru on Sat Mar 20, 2004 7:16 pm, edited 2 times in total.
Image

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Tue Nov 18, 2003 10:32 pm

Eh no dobra ja tez zyczę miłego oglądania tym co sie otwiera...Hotaru..mi sie nie otwiera w media playerze...coś tam pisze że coś jest nie obsługiwanie w tym foderze czy cos takiego
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Wed Nov 19, 2003 4:53 pm

Znowu *.ice ehhhhh... to właśnie dlatego Tośka ci się nie otwiera. Zresztą mi też się nie otwiera. Hotaru już podawała jakiś program gdzie da sie go otworzyć czy coś. Ale oczywiście ja nie mam czasu go sciągnąć :?
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Nov 19, 2003 7:26 pm

Linki, skąd można ściągnąć program Iceows, którym kompresowałam i dzieliłam plik:
http://www.iceows.com/
http://www.komputerswiat.pl/include/dow ... p?idp=1960
http://www.itpartner.pl/ftp/program/719 ... 0b_PL.html

Program ma 700 parę kb, więc jest dosyć niewielki....

Tak w ogóle, to mnie nieco dziwi, dlaczego nie posiadacie programu do otwierania archiwów ice. Może to wynik dominacji Winzipa i Winrara, nie wiem. Może nie za często trafiacie na nie w sieci... W każdym bądź razie ice w testach archiwów wypada po prostu rewelacyjnie, kompresja jest naprawdę dobra, a i same archiwa ice w przeciwieństwie do zip i rara prawie nie zawierają błędów. Przynajmniej ice robione za pomocą Iceows (dawniej ArjFolder).
Ogólnie rzecz biorąc przeprowadziłam test doświadczalny, który rodzaj z używanych przeze mnie archiwów jest najwydajniejszy dla plików video i zwyciężył ice. Dlatego to, co kompresuję, jest właśnie w tym formacie. Miejsce na serwerze jest bezcenne, szczególnie, że tak naprawdę to zawsze jest problem przy ostatecznej kompresji filmu - rozmiar czy jakość? I najczęściej wybór jest - zachować jakość, dodać parę mega...
Last edited by Hotaru on Tue Dec 09, 2003 4:47 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Nov 21, 2003 8:21 pm

Właśnie obejrzałam Marzenia! ŚWIETNE! Zaraz ściągam następne filmiki i zabieram sie do ogladania
:D
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Nov 22, 2003 5:42 pm

Cieszę się maddie, że ci sie podobało. Nawet nie wiesz, jak się ucieszyłam, widząc post w temacie nie dotyczący szczegółów technicznych :))
A dzisiaj zaczęłem robić szósty filmik, chociaż jeszcze nie skończyłam I'll be remember you. I chyba założę sobie kolejny serwer.
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Dec 07, 2003 11:26 am

Kiedy coś następnego? Nareszcie mam stałe łącze i mogę sobie pozwolić na szybkie ściągnięcie filmika :D
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Dec 09, 2003 11:06 am

Ja zabieram się do ściągania, mam andzieję, że etraz mi się ściągnie.

Hotaru a byłaby możliwośc byś mi to przesłała np mailem albo przez gg?
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Dec 09, 2003 4:18 pm

W weekend na nowym serwerze znajdą się wszystkie filmiki, a moze też i kolejne z ogromnej mojej kolekcji. Ze wczorajszodzisiejszej walki z komputerem wyszłam zwycięsko (o pierwszej w nocy...) i nareszcie mogłam poprawić "I will love you forever" i wprowadzić kilka scen do nowego. Mam już pomysł na kolejne video - DKA mają absolutnie polarowo inspirujące kawałki. Nie wiem jeszcze dokładnie, czy ten nowy klip będzie dokładnie z tą "źrółową" piosenką, ale z pewnościa będzie. Może zrobię wam prezencik na święta???
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Tue Dec 09, 2003 4:45 pm

Prezencik? Czy ktoś tu wspominał coś o prezenciku? :P JA CHCE PREZENCIK! Kocham pprezenciki! :mrgreen:
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Dec 09, 2003 4:52 pm

Prezenciki tzn. kolejne video, wyszperane gdzieś w sieci. Moja kolekcja filmików liczy ok. 2 gigabajty, nie licząc tych pociętych scen, do tworzenia filmików. Wysłać komuś w formacie ice?
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Tue Dec 09, 2003 5:39 pm

MI!!!! :D
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Dec 09, 2003 7:46 pm

Hotaru otworzyło mi się "I Will Love You"!!!!!!! I chylę czoła, przepiękny clip!!! Naprawdę niesamowicie oddałaś atmosferę tego clipu, powiem ci, ze nie spodziewałam się takiego zakończenia a jak zobaczyłam ostatnie sekundy clipu to aż mi buzia się otworzyła z zaskoczenia, już teraz doskonale rozumiem dlaczego wybrałaś tą piosenkę, z tymi słowami. I te róże, aż jeszcze łezka kręci mi się w oczku.
Niesamowicie zrobiłaś scenę, gdy Liz podchodzi w Crashdown do MIchaela, wyszło to fenomenalnie, oraz scena miłosna, hehe domyślam się jakich fragmentów użyłaś, ale efekt końcowy jest niesamowity.
Wiem, wiem, że się powtarzam, ale ten clip zrobił na mnie niesamowite wrazenie.....
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Dec 09, 2003 8:07 pm

oraz scena miłosna, hehe domyślam się jakich fragmentów użyłaś, ale efekt końcowy jest niesamowity.
Sceny miłosne - no właśnie. Poszukuję jakichs romatycznych, wymownych scen miłosnych do I will love you frorever. Moze mi ktoś podesłać tytuły filmów, gdzie takowe znajdę? Oczywiscie scena musi spełniać okreslone warunki:
1. musi być romantyczna
2. mimo wycięcia twarzy bohaterów ma być wiadomo, o co chodzi :cheesy:
3. bohaterowie musza mieć wyglad zbliżony do wyglądu Mcihaela i Liz...
Na razie niestety znalazłam tylko jedną spełniającą w/w, to jednak zbyt mało, bym mogła w pełni zrealizować oryginalny pomysł na ten klip.
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Dec 09, 2003 8:15 pm

hmm ja niestety takowych nie pamiętam, to mogą być niekoniecznie z Roswell sceny? Na razie nic mi do głowy nie przychodzi...
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Dec 09, 2003 8:32 pm

Bynajmniej, nie chodzi mi o sceny miłosne z Roswell - zapewniam was, że wszystkie, które są zdatne do użytku, mam juz powycinane i umieszczone na dysku D w katalogu Video Roswell ==>> Edycja. Chodzi mi o sceny z innych filmów, waszych ulubionych czy znienawidzonych... Sceny, która chcielibyscie ujrzeć w klipie, innymi słowy!
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Dec 18, 2003 7:18 pm

Marzenia
I will love you
Another Day in Paradise
White Flag
I will love you forever

Taki zestawik przedświąteczny dla Polarków :)). Na razie tylko tyle, ale po świętach będzie więcej filmików. Pliki znajdują się na prywatnym serwerze, więc raczej po nocach ani rano nie da się ich ściągnąć (preferowana pora - popołudnie/wieczór)... ale przynajmniej nie będzie juz więcej kłopotów z szukaniem serwera dla filmików. Tylko proszę, nie :tomato: ...
Last edited by Hotaru on Sat Mar 20, 2004 7:18 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Dec 20, 2003 10:10 pm

Hotaru widzę, że twoje wideo I will love you zrobił neisamowite wrażenie na polarowskim forum - gratulacje - wybacz, ze dopiero teraz tam zajrzałam

Co do plików z poprzedniego posta to nie chce mi się nic ściągnąć :(:( jak chcę zapisać na dysku to zapisuje mi się tylko w formacie html, a jak klikam na nazwę to otwiera mi się okienko html z jakimś kodem.......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Dec 21, 2003 11:17 am

Taki zestawik przedświąteczny dla Polarków
:evil: tylko dla polarków? :evil:

A tak w ogóle to mi tez nic się nie chce ściągnąć :?
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests