Polar Video - nowy plik dla dreamersów

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Jakie formaty dla plików video preferujecie?

Poll ended at Sun Jan 11, 2004 10:30 pm

avi
3
50%
wmv
2
33%
mpg
1
17%
inne
0
No votes
 
Total votes: 6

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Mar 17, 2004 11:56 am

Teraz działa... trzeba było poprawić wpis o wirtualnych serwerach...

Oprócz tego na Polar Attraction ===>>> http://www.polarattraction.com/viewtopi ... &start=130 - strona 14 pojawił się krótki filmik... w dwóch wersjach, z tekstem... albo bez. Sama muzyka - notabene z filmu, sprawia, że inaczej patrzymy na to, co tak doskonale znamy - na najsłynniejsze momenty serialu... Filmik trwa zaledwie minute dziesięć, ale mnie się podoba. Waży 3,6 mega... Aha, i nie jest polarowy...
Image

User avatar
Dzinks
Starszy nowicjusz
Posts: 163
Joined: Fri Jan 16, 2004 1:42 pm
Location: Przemyśl
Contact:

Joj

Post by Dzinks » Wed Mar 17, 2004 1:26 pm

ja to ściągnęłam ale nie działa :(
Mon cher Tu dois attender pour le aveu ...[...]Bo kocham go całym sercem , umieram kiedy nie ma go przy mnie , moja bluzka przykleja się do mojego spoconego ciała, kiedy on mnie dotyka[...]Głowa w lodówce

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Mar 17, 2004 1:40 pm

Jak to nie działa? Nie ma obrazu, dźwięku? Spróbuj w Windows Media Player 9, gwarantuję, że w tym "cudzie Microsoftu" zadziała!
Image

User avatar
Dzinks
Starszy nowicjusz
Posts: 163
Joined: Fri Jan 16, 2004 1:42 pm
Location: Przemyśl
Contact:

Dheh

Post by Dzinks » Wed Mar 17, 2004 3:27 pm

Nio pobrałam i nie działa ale spróbuje , media player 8 dobra
Mon cher Tu dois attender pour le aveu ...[...]Bo kocham go całym sercem , umieram kiedy nie ma go przy mnie , moja bluzka przykleja się do mojego spoconego ciała, kiedy on mnie dotyka[...]Głowa w lodówce

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Mar 19, 2004 8:01 pm

Dopiero dziś sciągnęłam ten twój pierwszy filmik Hotaru i uwarzam ze jest śliczny, prawie sie popłakałam jak go oglądałam :cry: Końcówka jest poprostu boska...z dnia na dzień zaczynam się "polarować"
A resztę zaraz ściągne
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Mar 19, 2004 8:13 pm

Zaraz się popłaczę, ale tym razem z niemocy ściągnięcia Marzeń (również lubie tą piosenkę, ale wole "Pamiętaj o mnie Weroniko") ani White Flag :cry: :cry: :cry: :x :x :( :(
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Mar 19, 2004 8:17 pm

Z reszty jeszcze nie poprawiłam linków. Tylko Te dwa video wspomniane kilka dni temu są dostępne, ale obiecuję, że jutro po południu, ok. 18 poprawię wszystkie linki i sprawdzę, czy działają.

Wy się "polarujecie", a ja powoli zmieniam temat video. Dla uważniejszego oczka w historii Zapomnij o tym Liz była z Maxem, dopóki nie wyszła na jaw historia z Tess i ich dzieckiem.

Zaczynam się zastanawiać, czy nie zrobić jakiegoś video z muzyką bez słów, za to z tekstem na ekranie... Coś właśnie jak ta zapowiedź na Polar Attraction. Nawet znalazłam kilka pięknych kawałków...
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Mar 19, 2004 8:24 pm

Z reszty jeszcze nie poprawiłam linków. Tylko Te dwa video wspomniane kilka dni temu są dostępne, ale obiecuję, że jutro po południu, ok. 18 poprawię wszystkie linki i sprawdzę, czy działają.
Teraz rozumiem :)...doczekam do jutra i...hmm...czekam na coś nowego :] ten pomysł z tymi słowami jest spoxiu.
Może zabierzesz się kiedyś za coś w stylu "Wściekli" z szybka i dynamiczna muzą (to mnie kręci, zwłaszcza jak coś naprawde głosnego) lub coś w stylu "śmieszne" te też lubie :)
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Mar 20, 2004 6:56 pm

Hotaru - jest wielka sprawa!
Oglądałam już z 20 razy ten twój polarkowy filmik (i will love you) i tak mnie ciągnie do napisania ff, że nawet sobie nie wyobrazasz, tylko czy pozwolisz mi wykorzystać temat twojego teledysku do tego opowiadania
oczywiście głównymi bohaterami będą Liz i Michael.
Tylko jak już bede go pisać, to nie teraz, bo mam na głwoie za dużo juz opo.
A więc, zgadzisz się??
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Mar 20, 2004 7:29 pm

Czy się zgodzę? To zależy. Od:
1. czy będziesz ściśle trzymać się akcji z video?
2. jak w ogóle widzisz akcję video?
3. prześlij ewentualną próbkę tego opo do wglądu?
4. jak długo masz zamiar zwlekać z napisaniem opowiadania?
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Mar 20, 2004 7:54 pm

Zdaje mi sie, że raczej ściśle...bo akcja bardzo mi sie podoba...jeżeli oczywiście dobrze ja rozumiem :), a chyba tak.
Dokładnie nie potrafie opisać jak to widze, ale myślę, że...tu jest trochę plontaniny, ale postarałabym się to poukłądać jaknajlepiej.
Wiem, że Liz zachodzi w ciąze z Mikim, a potem zostaje postrzelona...i umiera :cry: (boze jakie to smutne)
Co do przesłania to spox, da sie zrobić
No nie wiem, zależy jak szybko mi pojdzie z innymi...postaram sie jak najszybciej :cheesy:
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Mar 27, 2004 4:06 pm

Hm, wyłamałam sie od reguły i zrobiłam video dla Dreamersów. Jest bardzoi króciutkie - zaledwie minuta trzynaście sekund, bez słów, za to z blond Tess w tle... Powiedzcie, co myślicie... Nie jestem za dobra w tematach Dreamer, ale w każdym badź razie plik jest tutaj:Miłość i zdradaFormat jak zwykle wmv, waga pliku to zaledwie 2,86 mega, więc jest umieszczony na sudetach i możecie zawsze go ściągnąć.
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Mar 27, 2004 4:33 pm

Chwała ci Hotaru o tym, że także o nas pomyślałaś :uklon: Filmiku jeszcze nie widziałam, właśnie się ściąga, więc zaraz będe podziwiać :cheesy:-------------------------------------Bardzo ładne, i nastrojowe chociaż (bez obrazy) widać w nim że nie jesteś Dreamerką. I jeszcze jedno: Co za dużo Tess to nie zdrowo :P
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Mar 27, 2004 4:48 pm

A mi się mimo wszystko podoba :D Gratulacje Hotaru!!!

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Mar 27, 2004 7:17 pm

Hotaru, moze "nakręciwsz" jakiś nowy polarek, zaczynam się poważnie pogrązać w parę "Mike&Liz"A ten nowy zaraz sobie ściągnę :)
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests