Polar Video - nowy plik dla dreamersów

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Jakie formaty dla plików video preferujecie?

Poll ended at Sun Jan 11, 2004 10:30 pm

avi
3
50%
wmv
2
33%
mpg
1
17%
inne
0
No votes
 
Total votes: 6

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Dec 22, 2003 12:56 pm

Nie dałoby się zamieścić tych klipów w formacie wma albo mpg? Wybaczcie, jestem trochę niezorientowana...Ale w takich formatach było by mi najwygodniej - od wczoraj mam Neostradę i mogę sobie ściągać wreszcie do woli:)))

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Dec 26, 2003 10:24 pm

No cóż, serwer nie zawsze jest dostępny (stąd ten html zamiast wmv) - pliki są na prywatnym komputerze, na którym postawiłam prywatny serwer. Czasem po prostu nie włącza serwera albo komputer jest wyłączony....
Na razie zestawik świąteczny dla polarków. W Sylwestra (bo wtedy wracam do Koszalina i bedę miała fizycznie dostep do serwera...) będzie kilka innych plików do pobrania... wybiorę jakieś z mojego zestawu, potem umieszczę na serwerze i podam tutaj linki.
Co do formatów. Hm, pliki mpg mają tę wadę, że zajmują dużo cennego miejsca. WMV najlepiej sie kompresuje, mają najlepszą jakość przy takich rozmiarach. Przynajmniej ja korzystam z programów, z których akurat kompresja na wmv wychodzi najlepiej. Ale postanowiłam zasięgnąć porady i umieszczę ankietę, a w jakich formatach mają być zamieszczane filmiki.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Dec 30, 2003 6:18 pm

Obejrzałam "white flag" !!! Wreszcie:) Wyrazy szacunku, Hotaru. Nie jestem fanką Polarków, ale nie mam nic przeciwko. Podobało mi się:)

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Jan 02, 2004 5:18 pm

A teraz co nieco for Dreamers mrgreen: :mrgreen: Polecałabym szczególnie Sweet Dreams jako gatunek "happyvids", a Maybe jako romantyczna historia...
Sweet Dreams
Maybe :
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Jan 02, 2004 7:14 pm

Hotaru, szczerze mówiąc, to to będą pierwsze twoje klipy jakie obejrzę. Z całym szacunkiem, ale na parę Polar to ja mam alergię i nic na to nie poradzę. Powiedz tylko, jak ja to mam obejrzeć. Po kliknięciu otwiera się jakaś dzika strona pełna znaczków i guzik. A na dysku zapisuje się nie plik, a strona. I rzecz jasna wyświetla się ta sama strona co w poprzednim wypadku. Co teraz?
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Jan 02, 2004 7:34 pm

Podpisuje się pod postem Nan.
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Jan 03, 2004 4:16 pm

Hm, to nie sa moje klipy, lecz klipy znalezione w sieci. Jeśli chodzi o ściąganie - to teraz, w momencie, kiedy piszę, serwer jest włączony i z całą pewnością żadna strona ze znaczkami wam sie teraz nie ściągnie. Musicie po prostu próbować do skutku!!!
A jesli chodzi o inne moje klipy, nie polarowe - to zastanawiam sie nad zrobieniem jednego, takiego o wszystkich - ale nie wiem, jak mi pójdzie, wiecie doba ma tylko 24 godziny, a tu zaliczenia nad głową. Postaram sie jednak coś wymyślić :wink:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jan 03, 2004 4:28 pm

Czy Sweet Dreams to są tzw. "Flashes"...?
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Jan 03, 2004 6:57 pm

Tak, chociaż tzw. Flashes jest po prostu mnóstwo...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jan 03, 2004 7:07 pm

No to się jeszcze upewniam - to jest ze strony http://www.geocities.com/englishroswell/index1.html...? Jeśli tak, to to niedawno ściągnęłam, ale faktem jest, że trzeba mieć szczęście do tej strony...
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Jan 03, 2004 7:20 pm

Ja do tej strony mam różne szczęście :roll: , ale generalnie ściągnęłam sobie większość interesujacych mnie klipów. Ściągam też z rozmaitych innych stron. Ostatnio z oficjalnej polarowej ściągnęłam Cry me a river - i to będzie jutrzejszy plik. :mrgreen: Wszystkim polecam, bo o Michaelu, Maxie i Liz, czyli to, co tygryski lubią najbardziej :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jan 03, 2004 7:25 pm

Rany, mam nadzieję... to nie jest o trójkąciku, prawda??? :shock: :strach: Ja to znoszę jeszcze gorzej niż Polarki po pewnym ff...
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Jan 03, 2004 7:36 pm

Nie, nie o trójkąciku... zresztą ciężko byłoby złożyć taki klip z materiałów filmowych Roswell. W tle przewija się nawet Tess. Zresztą, przeczytaj sama, co piszą na stronie:
This is basically a video where Liz/Max are together and she cheats on him with Michael and to get her back he goes with Tess. A must see!!!!
Tak w ogóle, to jaki fic czytałaś, że tak tobie Polarki zbrzydły?
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jan 03, 2004 7:45 pm

Nie wiem. Ja z reguły nie pamiętam tytułów, a że to było prawie rok temu... :roll:
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Jan 05, 2004 10:29 am

Hotaru no a co z tymi html'ami? bo mi nadal się to otwiera zamiast clipu, jedyne co udało mi się ściągnać to I Will Love You, a ze był to znakomity clip to aż mi się coś robi, że reszty nie mogę podziwiać :cry:

a co do tej stronki to ja nie mam żadnych problemów ze sciągnięciem czegokolwiek.......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Wed Jan 07, 2004 9:22 pm

Hotaru... Nie miałam co słuchać i zapytałam się znajomych co mi polecają. Koleżanka zaproponowała mi DKA, a ponieważ jestem fanką Hip-Hop'u odrazu pochwyciłam temat i ściągnęłam całą płytę z Kazyy. Pierwszena co trafiłam to właśnie "Marzenia" i zdawało mi się, że skąś tą piosenkę znam. Po chwili namysłu doszłam do tego że z Twojego filmiku. Wcześniej musiałam jej nie zauważyć.... A piosenka? Zauroczyła mnie... Także teraz gdy słucham jej praktycznie non stop i wczułam się w słowa obejrzałam jeszcze raz Marzenia Tojego autorstwa. I w tym momencie musze złożyć Ci jeszcze raz pokłon :uklon:. Świetne dopasowanie muzyki, klimatu, zdjęć... I choć nie jestem fanką Polarów to ten filmik ma takie magiczny nastrój. Magiczny....
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Jan 07, 2004 9:45 pm

Ja "Marzenia" po prostu uwielbiam... Od tej piosenki zaczełam lubic DKA i tak się przestawiłam moje gusta muzyczne. Od dwóch miesięcy na dysku czekają kolejne tego typu piosenki pod klip - tym razem będzie to klip nie tylko o Michaelu i Liz. Tylko muszę kupić kartę graficzną (teraz mam 2 megową... - jakimś cudem odtwarza filmy) i zdać egzaminy :roll: :roll: :roll: .. i znaleźć trochę czasu :mrgreen: :mrgreen: Słowem: vivat koniec semestru!! Dam później znać, którą piosenkę wybrałam jako pierwszą.
Dziękuję za pokłony. Motywują do pracy...
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Wed Jan 07, 2004 9:57 pm

Super. tego typu piosenki :D. No więc życzę zdania egzaminów, zakupu dobrej karty no i zrobienia tego klipu.
("Marzenia" chyba nigdy mi się nie znudzą :D - piosenka leci poraz 150 pewnie w tym dniu)
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Mar 15, 2004 9:08 pm

Niedawno skończyłam w końcu filmik, który leżał od tygodni na dysku, czekając na dokończenie. A ponieważ Marcin przeinstalował system, musiałam stawiać serwer od nowa... Tym razem ma inne IP, więc linki są inne. Pozostałe też niedługo zmienię...

Tak więc na dzień dzisiejszy możecie ściągnąc dwa filmiki w formacie wmv (pamiętajcie, iż potrzebny jest najnowszy Windows Media Player!) i cieszyć się wrażeniami. Pierwszy - traktuje generalnie o Michaelu i Liz, ale są również pozostali bohaterowie... Nawet dzieciątko Zan.

Zapomnij o tym - waga 9,5 mega
Oraz drugi filmik, znany już co niektórym...
I will love you rofever - waga 2 mega

Serwer dzisiaj na pewno będzie włączony... i w innych dniach, kiedy będę w sieci.
Last edited by Hotaru on Wed Mar 17, 2004 11:43 am, edited 2 times in total.
Image

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Mon Mar 15, 2004 9:20 pm

Hmmm coś jednak nie działa nic nie mogę ściągnąć :( może spróbuję później :roll:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests