One Trzy

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Post Reply
User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

One Trzy

Post by maddie » Sun Jul 13, 2003 4:47 pm

Jest to moje najnowsze opowiadanie, opowiadające o przyjaźni Tess, Liz i Isabel. Łączy ono sympatyków wszystkich.Nie będę go tu umieszczać, bo jest dosyć długie - dostępne na http://www.swiatroswell.prv.pl. Chce wiedzieć co o nim myślicie i czy powinnam pisać dalsze części.Czekam na szczerość :!: :!: :!:
Image

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Sun Jul 13, 2003 5:12 pm

maddie szczerze muszę ci przyznać, ze pomimo zwykłej nieprzychylności osobie Tess opowiadanko jest naprawdę cool. Moze jakos nie do końca wszystko zrozumiałem, ale jest git. Moze nutka wyjaśnienia?? Liz, Tess są siostrami, kosmitkami(mowty maxa i isabel z roswell) i zgubiona isabel(niby taki michael), i co?? tylko one sa kosmitkami, nikogo wiecej nie ma???Nie wiem czy odpowiedzi tam są, jeśli nie to proszę o cd :) a jak jest to tymbardziej proszę o ciąg dalszy :)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jul 13, 2003 5:15 pm

No, powiedziałaś, że będzie ciąg dalszy!
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Jul 13, 2003 5:27 pm

No więc taK Pedros:Nikt nie jest nikgo odpowiednikiem. Opo jest zrobione tak, żeby nie wszystko było dokładnie jasne, ale:Max i Michael też sa kosmitami, zresztą scena z wizji Tess - krzyczącej Zan!- i uzdrowienie...O tym jak to było z zagubieniem i z kokonami w następnych częściach.Nan, trzecia część jest już prawie napisana. Jednak chcę się zapoznać z opiniami, żeby wiedzieć czy jak już napiszę resztę, ktoś będzie chciał to czytać 8)
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jul 13, 2003 5:39 pm

Ja z pewnością 8) I mam nadzieję, że komuś uda się doczytać do końca Zmienić Przeznaczenie... Przyznam, że na końcu fantazja mi oklapła i dałam takie więcej normalne :roll: Z księżycem :roll:
Image

coolinka
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jul 26, 2003 6:29 pm

Post by coolinka » Fri Aug 01, 2003 10:04 am

Magda :!: Przecież Twoje opowiadanie jest świetne :!: Miałaś świetny pomysł i jeszcze ładnie to opisałaś :!: Opowiadanie jest coolowe :!: I ty się jeszcze zastanawiasz czy pisać następną część :?: :!: Jasne, że tak :!:

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Sun Aug 17, 2003 10:44 am

Bardzo fajne opowiadanko...Maddie kiedy napiszesz nastepna czesc..? :?:

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Aug 17, 2003 1:40 pm

Kiedy napiszę następną częśc... Hmmm... Napewno nie teraz, chyba ze cos mnie najdzie. Po 1, najpierw muszę mieć wenę, Po 2, najpierw musze skonczyc Odmiennosc i Nieproszonego goscia, przepisac na kompa 2 cz Od Przeznaczenia... Ech, zebrało się tego troszkę, więc najprawdopodobniej, 3 czesc bedzie we wrzesniu
Image

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Sun Aug 17, 2003 1:46 pm

szkoda ze tak późno... :cry:

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Thu Aug 21, 2003 5:12 pm

szkoda że dopiero we wrześniu ale będę czekać z niecierpliwością:) opowiadanie jest świetne

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Aug 30, 2003 3:13 pm

No więc dla wszystkich zniecierpliwionych miła (mam nadzieje :wink: ) wiadomosc. 3 część jest jush napisana, ale musze jeszcze przepisac na kompa, i najprawdopodobniej za kilka dni trafi do Joli. A narazie kawałek jush przepisanego na moim blogu :)
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests