T: Objawienie-Revelations [by EmilyluvsRoswell]

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jan 12, 2004 10:03 pm

Eh, Lizziett, hasta la vista i finito Michaelito 8) czyli żegnajcie warsztaty - już się skończyły. Wiadomości - mówią o bardzo wzburzonym morzu i pokazują piękne, spokojne morze... Eh :D To dopiero jest zabawne, szukanie błędów montażowych :) Albo połączenie sejmu ze szpitalem... Komiczne połączenia wychodzą.
Aż się zdziwiłam, że w sumie to na 4 fanarty znam 3... Bardzo miło. Nigdy co prawda tak tego nie zestawiałam :roll: Ale i tak są idealne do treści :D To takie różowo-pomarańczowe to efekt specjalny czy też może "narracja odautorska" :D ?
A teraz zaraz... Po mi się pomiesza. Ta scena z Zanderem była taka urocza... I to "da" vel "ta"... Ojejej... Jeśli ktoś do tej pory nie kochał małego Zandera, to teraz musi się zakochać.
I Nicholas. Co się z nim stało? Żal mi go, bo jakoś trudno mi kogokolwiek nie lubić, ale troszeczkę mam do niego żal o Maxa. Ale z drugiej strony chciałbym, żeby dał spokój Zanderkowi...

Elu - uroczyście oświadczam, że po zakończeniu tej opowieści, usiądę i przeczytam wszystko. Ze łzami w oczach i uśmiechem na ustach.
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jan 12, 2004 11:35 pm

Nan, spadam z krzesła - nie czytałaś wszystkiego ? Nie wierzę. :shock:
Aneczko, dzięki za arty i dołączam jeden ze swoich...to do kolekcji zachwytów nad rodzinką Evansów. :lol:
Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jan 13, 2004 7:55 am

Elu, o co ty mnie podejrzewasz? :wink: Oczywiście, że czytałam, w dwóch wersjach językowych. Ale po zakończeniu wszystkiego zapuszę to sobie tak estetycznie na dysku i przeczytam od deski do deski. Tak w ramach załóżny poprawiania nastroju albo coś takiego :D
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Tue Jan 13, 2004 10:19 am

Ja mam zaległości w czytaniu tego opowiadania, ale wyjątkowo tę historię muszę najpierw wydrukować. A to robię w pracy ( teraz mam urlop). Nie wiem czy znacie, pewnie tak, ale podam na wszelki wypadek nazwę jednej ze stron z fanartami dotyczącymi Maxa i Liz. Oto ona:

http://www.theddd.net/artistindex.html

Gdy je przeglądałam (jest ich naprawdę dużo), niektóre bardzo przypomniały nastrojem właśnie Objawienie.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jan 13, 2004 3:51 pm

ELA!!! Nowa część! Yh, pędzę czytać!!! :D

Och... przeczytałam i... z uwagi na język angielski użyję dwóch słów - concerned i confused...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jan 14, 2004 4:34 pm

Zmartwiona i pogubiona, Nan ? Mówisz o bohaterach czy swoich uczuciach...Ściągając wczoraj 38 część, czytałam w komentarzach fanów o łzach...Dzisiaj przeczytałam sama, byłam poruszona i wzruszona..:D

Wczoraj nie mogłam wejść na forum, coraz częściej zdarzają się wielogodzinne przerwy, które dprowadzają mnie do szewskiej pasji.... :twisted:
Renya, stronę http://www.theddd.net znamy od dawna ale pokoik Dreamer Art od dłuższego czasu jest nieczynny. Nie wiem dlaczego ale tam faktycznie były piękne prace. Było tam też sporo pięknych clipów. Był także dział z którego można było ściągnąć najpiękniejsze momenty Maxa i Liz z poszczególnych odcinków...były wywiady z Jasonem i Shirii i dużo więcej zdjęć niż teraz. :(

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jan 14, 2004 4:53 pm

Chyba raczej mówiłam o sobie, choć o bohaterach również... Szczerze mówiąc to nie zastanawiałam się nad innym punktem widzenia, ale po przeczytaniu wypowiedzi RoswellAnien Lady, jak to musiało wyglądać z ICH strony. Jakoś nie wpadło mi to do głowy. Trochę bałam się, że Emily umieści tam coś kosmicznego albo coś, ale nie. Tak właściwie to pięknie to wplotła w całość. Szczególnie pod koniec.
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Jan 14, 2004 9:36 pm

Do Dreamer Artów można sie dostać poprzez Artist Index. Z lewej strony jest napisane, ze wrócił i wystarczy tam kliknąć.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Wed Jan 14, 2004 11:48 pm

Elu napisałaś, że pokoik Dreamer Art jest niedostępny. Ja bez żadnego problemu bywam tam od czasu do czasu ( ostatnio we wtorek) i nie miałam żadnych problemów. To samo z korzystaniem z forum. Chyba tylko w niedzielę nie mogłam się zalogować. Ale wieczorem wszystko było ok.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 15, 2004 9:45 am

Dzięki dziewczyny, rzeczywiście przez Artist Index weszłam bez problemu, ale i tak z wielu bajerków na tej stronie zrezygnowano. :cry:

Renya, nie masz problemów z logowaniem na forum? - a wczoraj, przedwczoraj ? - i tak po kilka godzin.... Już sama nie wiem czy to tylko moja lokalna sieć ma kłopoty, czy tak mają wszyscy ?

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Jan 15, 2004 12:59 pm

Nie mam żadnych kłopotów z logowaniem na forum, a robię to ładnych parę razy dziennie. Tylko w niedzielę, ale akurat temu się nie dziwiłam, bo grała WOŚP.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 15, 2004 3:33 pm

Nan, Lizziett, pilnie potrzebuję adres na stronę Emily z jej wszystkimi opowiadaniami...Nie chodzi o Boardello... :D

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Jan 15, 2004 5:12 pm

http://www.geocities.com/ntempest

jakieś czary...wchodzę na forum, a ono dostępne!!
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 15, 2004 5:34 pm

Dzięki Kotek, nie chwal dnia przed zachodem słońca. :lol:

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Jan 15, 2004 11:01 pm

Wiec jak Elu? Kiedy tlumaczenie? :twisted: :cheesy: Obecnie jestem, spragniona czytania, gdyz przez 3 dni nie moglam sie ruszyc z lózka (skrecilam sobie na WF kostke), i teraz gdy z "krwiozerczym" zapalem pokonalam 3 schodki które dziela mnie od komputera CHCE CZYTAC!!!!
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jan 16, 2004 6:48 pm

Trzeba troszkę poczekać na kolejny odcinek bo jest sporo dłuższy od poprzedniego. Nie wiem czy zdążę do niedzieli... Dam znać.
Maddie zdrowiej... :D

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Fri Jan 16, 2004 11:07 pm

Uczciwie się przyznam: dopiero dzisiaj przeczytałam wszystkie odcinki. Aż sama się sobie dziwię, że jeszcze nie trafiłam na ten temat wcześniej... W każdym razie Elu: :respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt: Super, extra i najlepsze opo jakie w życiu widziałam... scenarusz można na podstawie tego zrobić... Emily musi pisać naprawdę świetne ff! Na której stronie pojawiają się jej opowiadanka? Mój angielski może nie jest najlepszy, ale ujdzie...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jan 16, 2004 11:56 pm

Cieszę się liz, że sie podobało ale wierzyć mi sie nie chce że uwinęłaś sie z nimi w jeden dzień. :shock: U mnie na dysku tłumaczenie wszystkich odcinków (37) zajmuje 330 stron (maczkiem). To jak niezła książka... :)

A Emily publikuje "Revelations"na stronie:

http://pub44.ezboard.com/fthespoilerslu ... ehousefrm6

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Jan 17, 2004 12:16 am

DZięki Ela za stronke! Ja sama nie mogę uwierzyć, że przeczytałam wszystko w takim tempie... tak szybko (ale dokładnie) to ja nawet ,,Krzyżaków" na lekcje nie czytałam... :cheesy:

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Jan 18, 2004 10:45 am

Ja powiem ci Liz, ze nie tylko ty nie czytalas "krzyzakow" :cheesy:
Elus, czekam na tlumaczenie, jak go dzisiaj nie bedzie - nic nie szkodzi. Poczekam. Jutro moj braciszek wyjezdza na zimowisko i bede miala wolny komputeeeeeeeeeeeeer! :D
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests