Music videos

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Post Reply
User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Music videos

Post by nowa » Wed Jun 01, 2005 5:28 pm

Mam nadzieję, że nic nie przeoczyłam i nie ma jeszcze takiego tematu :)

No więc w końcu znalazłam stronkę, dzięki której będę mogła pokazać komuś moje videa. Na stronkę wysyłam plik i dostaję link, który będzie działał przez tydzień. Mam nadzieję, że wszystko wypali :)

Tylko teraz takie pytanie - czy ktoś jest zainteresowany? Tzn. może o takie rzeczy się tu nie pyta, ale nie widzę sensu zamieszczania tu filmików, jeśli nikt nie chce ich oglądać :P Także... jeśli lubicie oglądać takie muzyczne videa i chcecie zobaczyć moje, to dajcie mi tu znać :)

Oczywiście zakładając taki temat mam nadzieję, że znajdą się jeszcze inni autorzy, którzy wrzucą tu linki do swoich klipów :D Ja na pewno chętnie je zobaczę :)
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Wed Jun 01, 2005 7:43 pm

w prawdzie wydaje mi sie ze taki temat juz istnieje.. ale tak czy siak bardzo chetnie obejrze twoje video :D

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Jun 01, 2005 9:02 pm

No jasne wklejaj :lol: Je tutaj chętnie zobacze :)
:)

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Thu Jun 02, 2005 1:17 pm

pewnie ze tak zwłaszcza jeżeli one naprawde beda ciekawe a nie taka zlepka np scenek z Liz i Maxem :P przereklamoane :]

Ja tez coś tam kiedys sklejałam...ale kurde miałam dwa problemy -> całkowite skasowanie pierwotnego dziwęku i wrzócenie tego na jakis serwerek :P

Jeden teledysk nawet mam: tylko ze nie z roswell a z Dirty Dancing 2 :]
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Jun 02, 2005 8:20 pm

nowa- dawaj , dawaj ! :wink: Dawno nie oglądałam żadnego video, więc... :P mam chrapkę.

P.S. Twój podpisik :mrgreen: Cytat , którego użyłam w Perłach. :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Jun 02, 2005 8:35 pm

Widzę, że jest paru chętnych :D Także z chęcią Wam je pokażę, ale od jutra, dobrze? dziś już późno, mało osób ostatnio zagląda na Forum, więc nie ma co traciś czasu, skoro link będzie dostępny tylko 7 dni :roll: (Właściwie nie wiem, czy z dokładnością co do godziny czy jak, no ale...)

Hotori, Pereł nie czytałam, niestety :oops: Jakoś ostatnio mam coraz mniej czasu na opowiadania. Ale cytacik uwielbiam, taki mądry... 8) :wink:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Jun 02, 2005 9:03 pm

Jasne, że są chętni.

Co do godziny to chyba nie musisz być aż tak dokładna, 7 dni każdemu zainteresownemu wystarczy.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Jun 04, 2005 9:15 pm

Eh, no i mam złe wieści. Głupio wyszło :oops: :? Mam jakieś problemy z tą stronką, na które miałam wysłać klipy. Załamka. Prezpraszam wszystkich, nie myślałam, że tak wyjdzie :? Powinnam była najpierw sprawdzić, czy ysi prześle mi moje videa (swoją drogą, nie mam pojęcia, dlaczego nie chce przesłać :roll: :( ).

Wybaczcie mi to całe zamieszanie, jak tylko znajdę sposób, żeby zamieścić filmiki, to je zamieszczę. Tymczasem może ktoś jeszcze zechce tu zaprezentować jakieś swoje klipy? Temat w każdym razie jest, róbcie z nim co chcecie :wink:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests