A:: Kes_ALF

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Post Reply
User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

A:: Kes_ALF

Post by Kes_ALF » Sat Apr 24, 2004 9:05 pm

Skoro wysiadł mi Word i na razie nie mogę pisać kolejnych części moich opowiadań, pomyślałam żeby zamieścic na forum te które już są na xcomie. Dotarła do mnie straszliwa prawda, że mnóstwo ludzi wogóle nie wchodzi tam w fan-ficki, i czytają tylko to co jest na forum :roll: i że mnóstwo ludzi wogóle nie wie o moim istnieniu, nie mówiąc już o tym czy jestem K czy M :cheesy: (Pozdrowienia dla tej osoby)Jak wielu autorom moje opowiadania przestają mi się podobać jak tylko umieszczę je na stronie, ale cóż zrobić...Podaję tylko linki do pierwszych części wieloczęściowych opowiadań bo w przeciwnym razie miałabym okropnie dużo pracy.Pech w Las Vegas
I want out, because I love you so much Image

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Sat Apr 24, 2004 9:20 pm

Acha, i bardzo przepraszam, że te opowiadanka nie są sformatowane do tego nowego wyglądu działu fan-ficków ale jak już pisałam nie mogę poprawić z powodu nie działającego worda... pozatym nie rozumiem tego, wszystkie ficki zamieszczałam sformatowane w ten sam sposób a teraz nie wszystkie wyglądają tak samo... zastanawiające.[b:b12f220639]Ciężka Noc[/b:b12f220639] [b:b12f220639]Zdrada[/b:b12f220639] [b:b12f220639]Meet the Dupes[/b:b12f220639] - NC-17[b:b12f220639] Disturbing Behavior[/b:b12f220639]Na razie wystarczy, teraz wszyscy będą mieli szansę przeczytać moje opowiadanka... jaśli będą chcieli oczywiście :wink:
Last edited by Kes_ALF on Fri Sep 03, 2004 5:06 pm, edited 2 times in total.
I want out, because I love you so much Image

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Fri May 07, 2004 2:48 pm

Meet The Dupes czIII -NC-17Jeżeli to kogoś interesuje :?
Last edited by Kes_ALF on Mon May 10, 2004 2:17 pm, edited 1 time in total.
I want out, because I love you so much Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri May 07, 2004 3:35 pm

Ekh... odpowiedź na pytanie czy kogoś to w jakimkolwiek stopniu zainteresowało, najczęściej jest zawarta w magicznej liczbie ilości komentarzy albo liczby wyświetleń tematu. Więc nie powiesz chyba, że 43 wyswietlenia były twoim dziełem?
Image

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Fri May 07, 2004 3:49 pm

Hehe, no oczywiście że nie, ale komy do Meet the Dupes dostałam tylko przy pierwszej części daaaawno temu, a jego charakter się nieco zmienił dalej :wink: a wogóle to ten komentarz jest chyba spowodowany moim obecnym nastrojem :( :cry:No to już chyba będzie z 5 wyświetleń będących moim dziełem :cheesy:
I want out, because I love you so much Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun May 09, 2004 5:41 pm

Eh, przy Meet the dupes postaw NC - 17. Słownictwo i nie tylko!{a widzisz... ktoś jednak czyta...}
Image

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Sun May 09, 2004 5:53 pm

{a widzisz... ktoś jednak czyta...}
ja tez ... :!: :!: ja tez... :!: :!: ja tez czytam :!: :!:mam nadzieje ze nie zamierzasz zaprzestac pisania tego opowiadania dalej... (chodzi mi o meet the dupes)bo ono ma cos w sobie... :cheesy:a tak poza tym lubie opowiadania o duplikatach :twisted: a twoje zapowiada sie interesujaco :Dehhh... ale zem sie zamotala w tej swojej wypowiedzi.... :roll: moze ja juz lepiej skoncze... :roll:pozdrawiam :cheesy: i zycze weny :wink:

Guest

Post by Guest » Fri Sep 03, 2004 5:02 pm

Hej wszystkim Wróciłam i wrzucam ficki!! wiem, że obiecałam wrzucić wszystko co mam napisane czyli części 3 ffów ale zmieniłam zdanie :twisted: będę wrzucać jedną część co kilka dni żebyście nie mieli za dóżo na raz do czytania :mrgreen: :twisted:

http://www.roswell.pl/fan-fiction.php?m ... 20cz.%20IV

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Fri Sep 03, 2004 5:09 pm

Kurcze zapomniałam sie zalogować :oops: to wyżej to ja i jak zwykle zrobiłam błąd wpisując link :roll: ... nawet kilka błędów :roll: :oops:

Pech w Las Vegas cz. VI
I want out, because I love you so much Image

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Fri Sep 24, 2004 2:15 pm

Czytałem na razie tylko "Pech w Las Vegas". Jest całkiem ciekawe, pełne wciągającej akcji. Zatrzymałeś je w niezłym momencie i z niecierpiliwością czekam na kolejną część :cheesy:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests