M:: FF i ich wpływ na ludzi oglądających serial Roswell

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

M:: FF i ich wpływ na ludzi oglądających serial Roswell

Post by Olka » Wed Mar 24, 2004 11:49 pm

Luki - niech ziemia lekką ci będzie :D Kompromis jaki wypracowałeś jest chyba najlepszy w świetle lekcji przedsiębiorczości :wink:
Last edited by Olka on Tue Apr 06, 2004 8:45 pm, edited 1 time in total.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Mar 25, 2004 12:02 am

ja mam pytanie w kwestii formalnej: kiedy ten temat trafi do Miodzio, zebym sie go mogl pozbyc..?teraz punkt drugi: pewnie juz to wiecie, ale nudzicie. ile mozna o jednym i tym samym..? moze i zmienienie wszystkich mozliwych opowiadan na linki do nich, nie nalezy do przyjemnosci, ale badzmy szczerzy - to jest pol godziny pracy dla kazdego autora... o co Wy sie bijecie??czytanie opowiadania w osobnych okienach?? nie przeczytalem *ani jednego* sensownego argumentu, przemawiajacego za teza "opowiadania na forum"... poprostu kurczowo trzymacie sie tego co znane.. to sie leczy.. pozniej bedziecie mieli problemy z zalozeniem rodziny.. przeciez trzeba bedzie zostawic mame i tate...Agresja dla odmiany dobrze Wam zrobi.. moze oczyscicie atmosfere z tego lukru, ktorym sie tu oddycha...i wreszcie najwazniejsze: co to znaczy 'gozaimashita'...?ps: {o} przeklal.. przykro mi ex-adminie (?).. juz nie bedziesz swietym...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Guest

Post by Guest » Thu Mar 25, 2004 9:37 am

{o} odchodzi??!! Hurra!!!A teraz ostrzej.Opowiadania to jest cos co lubie czytac. i mylicie się sądząc, że tutaj nie wchodzę. Jestem tu bardzo często i widzę jak się zachowujecie i jacy jesteście, więc nie krzńcie mi, że nic nie wiem!Po pierwsze {o} jesteś zbyt bezczelny i całkowicie nie nadajesz sie na admina!Luki przy tobie to baranek.Po drugie uważam, że wszystko powinno być tak jak było bo większość się do tego przywyczaiła.Po trzecie luz i pokora to moje zalety ale wy niestety tacy nie jesteście.Jako gość ktory nie często tu coś pisze tylko obserwuje uważam, żę powinniście coś z tym zrobić!Jeszcze tu wróce!

Guest

Post by Guest » Thu Mar 25, 2004 9:40 am

i czytam bardzo duzo opowiadań i doskonale je rozumiem.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Mar 25, 2004 10:32 am

:haha: wybaczcie, ale mnie te wasze spory bawią. Z tego co czytałam w regulaminie, to przyjęta została (ekhm... przynajmniej MIAŁA zostać, gdyby nie te kłótnie) taka zasada: ficki wrzucamy na xcom i linkujemy na forum. Lepsi, zasłużeni i wybitni autorzy mogą dostać zezwolenie na zamieszczanie ff bezpośrednio na forum. (dobrze zrozumiałam? :roll: )Więc o co tu się kłócić?Nie jestem tu od dawna, nie mam na 'koncie' wielu postów, nie jestem jakimś wybitnym autorem, więc się nie kłócę. I myślę, że tak powinna zrobić większość. Rozumiem, że Nan, _liz czy Hotaru mogą protestować, i popieram. Takie historie jak ich zasługują na pokazanie w całości, zresztą jak przeczytałam, zdaje się w nowym regulaminie, stanowią wraz z komentarzami i dyskusjami nieodłączną jedność. zgadzam się.I po co się kłócić o inne ff? skoro będą linki, to, na Boga, co za różnica? (przecież forum służy do dyskusji a nie prezentowania swoich "niesamowitych" talentów pisarskich. Jeżeli przyjmiemy taką zasadę, to w końcu będzie tak jak powinno być)Osobiście jestem za pozostawieniem wszystkiego tak jak jest, więc niech nie zmyli was to, co mówię. zdecydowanie popieram waszą większość, mnie też lepiej się czyta w tym samym okienku. Ale te kłótnie poprostu psują atmosferę, z tego co zrozumiałam to Hypatia się z nami pożegnała :shock: Czy to wszystko jest tego warte? odejścia takich osób?{o}, wg mnie, postępujesz niewłaściwie tak się kłócąc, nie wiadomo właściwie po co, ale weź takiemu cos zrób...
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Mar 25, 2004 1:46 pm

Ja tak nieśmiało się wypowiem bo jetem tutaj "nowiutka". Odwiedzam forum już chyba od paru miesięcy i fakt - tylko czytam, nie komentuje, nie zabieram głosu - więc czas chyba to zmienić. Ściągnęła mnie tu właśnie Twórczość i przez tych parę miesięcy codzieniie otwierałam to okienko z wyczekiwaniem na coś naprawdę pięknego. I nigdy się nie zawiodłam! Z prawdziwą przyjemnością odkrywałam kolejne opowiadania pisane i tłumaczone przez Wspaniałych Autorów (nie wymieniam - bo każdy wie o kogo chodzi :) ). Razem z komentarzami forumowiczów opowiadanie tworzyło (i tworzy) rzeczywiście spójną całość. I zawsze odczuwałam tu tą magiczną wspólnotę tworzoną przez WAS wszystkich. No i ostatnio wchodzę i co widzę?! Kłótnie! Nie mówcie tylko, że to mała wymiana zdań! Nie chce mi się do końca wierzyć, że {o} sam sobie wymyślił ten Regulamin. Chociaż... :roll: Może temat ktoś wreszcie uzna za zakończony? Są już chyba poprawki do nieszczęsnej "kości niezgody" i chyba nie są takie złe, prawda? I nie najeżdżajcie więcej na biednego {o} bo coś się nam szybko zestarzał i emerytura go zbyt wcześnie chwyciła w swe szpony! :D A byłoby żal!I tak na koniec całego tego nieszczęsnego wywodu powiem, że zdaje sobie sprawę, że jestem tu nowa i dobrze by było aby w temacie tym wypowiadli się forumowicze "ze stażem", ale jakoś to mną "ruszyło" więc napisałam! Pozdrawiam! :D

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Mar 25, 2004 4:14 pm

Rany... :shock: Czy jeden głupi moduł czytania wart jest takich kłótni? Czy przez to ma zamiar odejść Hypatia, a {o} zrywa połączenia? Rozumiem, że ten temat jest drażliwy - {o} chce jak najlepiej, a my chcemy swoje, ale to staje się gorsze niż pozostałe kłótnie (np. w temacie o panach bądź pomiędzy niektórymi użytkownikami). Tym razem jednak po jednej stronie stoi {o}, który, co tu dużo mówić, wybacz Luki, rozkręcił forum. Spory z władzą nie zawsze wychodzą ogółowi na zdrowie i bardzo proszę, żeby ton dyskusji nieco zelżał i żeby mimo wszystko postarać się zachować spokój... Nie jechać na innych, tylko usiąść w ciszy i zastanowić się, o co tak właściwie tutaj chodzi...
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Mar 25, 2004 5:43 pm

Na Boga, skończcie już tę kłótnię, bo aż głowa mnie od tego rozbolała! Przychodzę sobie skonana po próbnej z polaka do domu, chcę się odprężyć i co widzę? {o} się wściekł i odchodzi na emeryturę, Piter popiera agresję, Hypatia ma zamiar nas opuścić, Gośc znowu grozi, że "jeszcze tu wróci"...Humor popsuty na resztę dnia. Pohamujcie się trochę! Czy przez jeden regulamin ma się skończyć to, co z takim mozołem budowaliśmy tu na forum, o co walczyliśmy i co złożyło się na to, że to forum jest dla wielu na pierwszym miejscu spośród innych for???
Niech nowe ff będą wrzucane na bierząco, a po zakończeniu, autor będzie miał obowiązek zamienic je na linki. Ręka do góry, kto popiera ten pomysł
Olu, ja popieram, ja :hand: KOMPROMIS TO JEST TO :cheesy: I nie kłóćcie się już więcej, bo takie spory do niczego dobrego nie prowadzą.PS.
różnica wynika z tego, że na xcomie ff zapisane są w osobnych plikach tekstowych, a tu na forum, jak wszystkie posty, bezpośrednio w bazie danych.
Dziękuję Luki za wyjaśnienie :)

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Thu Mar 25, 2004 6:09 pm

Timeout. Czas proszę. Przerwa. Dyskusję uznaję za zakończoną.Postanowiono: opowiadania skończone późnej niż miesiąc temu mają zostać przeniesione na xcom i zamienione na linki. Wyjątki są możliwe zgodnie z najnowszymi zapiskami w regulaminie. Szczegóły uzgadniają między sobą moderatorzy "Twórczości" oraz autorzy poszczególnych opowiadań. Zmiany zostaną zapisane w regulaminie. Limit wielkości pojedynczej części ff na xcomie zostanie zwiększony do 40 kb. Decyzja jest prawomocna i nie podlega apelacji.Na koniec prosiłbym jeszcze Wielce Szanownego i Najmądrzejszego Gościa, aby zarejestrował się na forum, chyba że się boi, że go namierzymy. Chciałbym sobie z tobą trochę popolemizować przez PM'a, gdy będę miał gorszy dzień, a tu szkoda miejsca na takie głopoty. :cheesy:
Last edited by luki on Thu Mar 25, 2004 7:38 pm, edited 1 time in total.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Mar 25, 2004 6:55 pm

Luki, jesteœ aniołem :wink:W końcu ktoœ to zakończył, i to w dobrym 'stylu'. Mnie odpowiada takie rozwišzanie jak najbardziej. Jest poprostu idealne, bo po co komu pełna wersja ficka na forum skoro został juz zakończony? Geniuszu... dziękujemy za zakończenie tych całych bezsensownych kłótni. Może w końcu atmosfera się trochę ... rozluŸni :) i nikt nie będzie na nikogo naskakiwał (no dobra... przynajmniej w tym temacie).PS. chyba bym się bała na miejscu tego Goœcia :shock: :wink:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Mar 25, 2004 10:20 pm

Nareszcie koniec tego sporu... od razu lepiej :D A wyjście powinno być idealne i dla jednej i dla drugiej strony - po prostu kompromis. I ,,emerytowany o'Admin" może spać spokojnie :cheesy:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Mar 25, 2004 10:32 pm

Ej, zaraz, chwileczkę! {o}, hop hop!Nie uważacie, że to dziwnie wyszło? Z całym szacunkiem dla wszystkich. Przeczytajcie ten "rozwścieczony" post {o}, i tak szczerze mówiąc to ja mu się nie dziwię (ciekawe kiedy zostanę usunięta z forum za pisanie nie w tematach i stawanie okoniem czasami... :roll: :wink: ). Bo w gruncie rzeczy teraz na xcomie czyta się o niebo lepiej, a czy ktoś za to podziękował?I wybaczcie, ale czy warto było? Co, "umieramy za Niceę, to umierajmy i za moduł czytania"? Chciałam zauważyć, że Hypatia zadeklarowała chęć odejścia. Mam nadzieję, że nikt tego nie zrobi. No i co, warto było tracić nerwy? (Teraz to już zostanę skazana na banicję przez obie strony... Też jęczałam o stare zasady, a potem zmieniam front :roll: ).Nowa, bez przesady.Gościu, przez cały czas każesz się tytułować Gościem czy też masz coś w rodzaju nicka vel imienia? Odgrażasz się i odgrażasz, ale jak na razie to są tylko słowa. Szastasz opiniami, a nawet nie masz odwagi się pod tym podpisać? Przypominasz nieco Kwiata_w, ale on podpisałby się obiema rękami i dodatkowo stopą... I niby co, zamierzasz z nas zrobić "luzaków", skoro obiecujesz nam "powrót"? To ty tu kiedykolwiek byłeś?
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Mar 27, 2004 1:20 pm

Dajcie sobie spokój z gościem. Gościu to gościu niech sobie pisze co mu sie podoba - a wy jesteście po to żeby mu odpowiadać. Jeśli goście nie mają prawa tu pisać to niech jakiś admin usunie opcje gościa (czyli wpisu bez logowania - zapewne wszyscy zjarzylii o co mi chodzi).
Przypominasz nieco Kwiata_w, ale on podpisałby się obiema rękami i dodatkowo stopą...
To było zabawne ;) rzeczywiscie to nie mógł być Kwiat - jak coś to musiałby przemierzać setki kilometrów by to napisać... - {o} coś już na ten temat pisał.
I niby co, zamierzasz z nas zrobić "luzaków", skoro obiecujesz nam "powrót"?
A czy ktoś czuje się sztywno na tym forum?

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Mar 27, 2004 4:20 pm

Hop, Hop... {o}, jesteś tu jeszcze? :shock:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Mar 27, 2004 7:20 pm

Inti, :arrow:
Po trzecie luz i pokora to moje zalety ale wy niestety tacy nie jesteście
W dodatku podobno często tu bywa i to widzi :shock: Widać jesteśmy towarzystwem lamusów :wink:
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Mar 27, 2004 7:50 pm

Gościu a co ty tam wiesz jacy my jesteśmy...Uważasz, że nie możesz się tu wyluzować - w takim razie na czym ten luz ma polegać? A może odczuwasz jakiś rygor ze strony któregoś z forumowiczów...?

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Mar 27, 2004 7:58 pm

Nikt nikomu nie zabrania pisanie czegoś na temat. Gościu, dlaczego po prostu się nie zalogujesz i nie ujawnisz???A ty {o} nie przechodź na emeryturę, bo co to forum zrobi bez ciebie :?:

Guest

Post by Guest » Thu Apr 01, 2004 8:27 pm

I przez te wasze kłótnie {o} wściekł się i przeszedł na emeryturę. Nie wiem, może czasem zachowuję się surowo, ale jemu chodzi tylko porządek. Ja tam podziwiam jego rzetelność, pracowitość, zapał.... :) .Po co się awanturować o fanfiki i linki.A gdyby co tą opinię wygłosiła anka^^. Nie chciało mi się logować.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Apr 01, 2004 9:35 pm

{o} nawet rozmazał swój avatarek i pokazwo oblekł się w szarości... Kto ma pomysł jak go przebłagać, by wilk był syty i owca cała?
Image

Guest

Post by Guest » Fri Apr 02, 2004 4:49 pm

Nie wiem po co wam on potrzebny...Ale dobra powiem tylko, ze i tak to nic nie da.. {o} jest za bardzo surowy..nara stracliście wiernego fana

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests