M:: FF i ich wpływ na ludzi oglądających serial Roswell

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Fri Apr 02, 2004 6:40 pm

Skoro tak dobrze znasz {o} i jego charakter, to może znasz też jego personalia? 8) Wszyscy forumowicze na pewno byliby ci wdzięczni za rozwiązanie zagadki pt. "Kim jest {o}".

Guest

Post by Guest » Fri Apr 02, 2004 7:36 pm

dobra to jest na mur beton profesor...co do perosnaliow...hmm z 30 latek moze..surowy wymagajacy i przesadzony ziomal.. to chyba n a tyle

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Apr 02, 2004 7:37 pm

{o} na pewno jest nauczycielem i tyle wiemy.
nara stracliście wiernego fana
Ludzie tak szybko odchodzą... śpieszmy się, by ich kochać..I jak Luki spodobała ci się ewentualna kara za opóźnienie (czarny to wspaniały kolorek...)?Już wymyśliłam jeden pomysł, co zrobić, by {o} wrócił. Zobaczymy niedługo, czy poskutkuje.
Nie wiem po co wam on potrzebny...
Abysmy nie obrzucali pewnych osób forumowską odmiana zgniłych pomidorów...
Image

Guest

Post by Guest » Fri Apr 02, 2004 7:48 pm

wiesz hotaru lepiej zostawmy tego dzidzia na emeryturze doscy sie wycierpial od dzieciakow..Luki lepiej niech tutaj rzadzi moze bedzie troche normalniejszy,.,,no chyba ze tez jest nauczycielem... wtedy ja moge zostac administatorem!! :D

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Apr 02, 2004 8:52 pm

Wiesz co gościu, działasz mi na nerwy i bardzo cię proszę - ZAMKNIJ SIĘ. Naprawdę myślisz, że {o} był taki, jak go opisałeś? Jeśli tak, to żal mi ciebie, bo nie widzisz dalej niż poza koniec własnego nosa.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Apr 02, 2004 9:48 pm

Gościu, powiedz skąd się biorą tacy ludzie jak ty. Cóż za ignorancja :!: Naprawdę myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy...? :? Aż mi się tego czytać nie chce...

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Apr 02, 2004 10:02 pm

Luki nauczycielem /szatański śmiech/Ja wiem, że wy nie wiecie, kim jest Luki na co dzień, poza Forum. Gdybyście wiedzieli, podejrzewam, że inaczej byście podchodzili do niego. A dlaczego, to możecie się tylko domyślać.
Luki lepiej niech tutaj rzadzi moze bedzie troche normalniejszy,.,,
Przepraszam bardzo, ale jak dotąd to właśnie {o} i Luki rządzili! Ja i Xander jesteśmy tutaj tylko od czarnej roboty...
Gość wrote: wtedy ja moge zostac administatorem!!
I wyszło szydło z worka. Wiadomo przynajmniej, o co ci chodzi. Usunąć starych ze stanowisk, by zrobili miejsce młodszym! Przykro mi, dzieciaczku, ale chyba się rozczarujesz.{o} jako admin spisywał się zawsze rewelacyjnie i dlatego chcemy jego powrotu. Forum bez {o} Wszechwładnego Admina nie będzie takie same, {o} jest jakby to ująć... stałym elementem tego świata. Stworzył razem z Lukim to Forum i dbał o to, by działało sprawnie, by trzymało pewien poziom. A teraz, kiedy go zabrakło... no cóż, miewamy tu rozmaitych Gości.
Image

User avatar
Connor_MacLeod
Gość
Posts: 9
Joined: Thu Aug 21, 2003 12:28 pm

Post by Connor_MacLeod » Fri Apr 02, 2004 10:46 pm

{o} był równym adminem. Szkoda, że tak surowym;). Ja tam wiem, że on nie obraził się;). Pomyślcie, jeśli ktoś chce być dobry w czymś co robi nie może sobie odpuszczać - i taki był {o}, moderatorzy zapewne to rozumieją ale niech zrozumieją również ile to czasu musi pochłaniać takie adminowanie. Tak na odwal nie ma co działać, bo wtedy przestaje mieć to sens. Powinniśmy być mu wdzięczni za to, że rozkręcił to forum - a tym samym niewdzięczni za... wiecie - dobra bez przesadyzmu.Teraz Kwiat uzna mnie znowu za wazeliniarza haha ale po fakcie to już mogę pochwalić {o} i nawet więcej mogę mu podziękować - bo już wiem za co go cenię.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Apr 04, 2004 12:38 am

Bezapelacyjnie potrzebny nam jest admin. Ludzie wogóle nie stosują się do regulaminu. W twórczości panuje totalna samowolka!!!!! :!: :!: :!: :evil:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Apr 04, 2004 9:14 am

Ech... Jedna osoba napomnknięta o linkach obiecała je zrobić i zobaczymy... Xandera, z całym szacunkiem, zbyt często na forum nie widzę. Pozostała nam tylko Hotaru... i powrót {o}. Ten to przynajmniej ma autorytet i może nawet niektórzy się go boją - a Hotaru - no cóż, ona zawsze była "jedną z nas", podczas gdy {o} zawsze był o oczko wyżej :wink: Powrót {o} pilnie potrzebny.
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Apr 04, 2004 2:44 pm

Co was pociąga w tych ff - bo mnie się one kojarzą z jakimiś obłudnymi marzeniami 14 latków. Co tam takiego jest czego ja nie widzę?Dlaczego wszyscy prawie cały czas siedzą na tej twórczość?Zapomnieliście o połowie innych działów.Może tak zmienić nazwę tego forum na 'Twórczość Roswell'...?Poza tym gdzie są te 2 posty?

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun Apr 04, 2004 3:13 pm

Posty zniknęły za sprawą "jednej z nas". Właśnie robię porządki.
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Apr 04, 2004 3:24 pm

Co tam takiego jest czego ja nie widzę?Dlaczego wszyscy prawie cały czas siedzą na tej twórczość?
Co widzimy? Bardzo proste- przedłużenie serialu, którego już nie ma. Setki nie wykorzystanych przez Katimsa możliwości. Dziesiątki dróg, którymi mógł pójść. To, czym ten serial mógł być do końca, być może dłuższy nawet o dwie serie (uważam że pięc to byłoby w sam raz, potem zaczyna się już gonić w piętkę), gdyby Katims choć trochę posłuchał fanów i gdyby jego scenarzyści utrzymali poziom z 1 sezonu....który miał, jak bardzo wiele osób twierdziło, ogromny emocjonalny potencjał, i którego wórcy nie potrafili wykorzystać.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Apr 04, 2004 4:04 pm

Hotaru, nie zeby mnie to jakos niesamowicie obchodzilo, ale Twoje 'robienie porzadkow' bardzo przypomina 'kasowanie wszystkiego co napisal piter, a co nie jest zwiazane z tematem tak scisle, ze nie da sie tego ruszyc'... odbieram to jako naskakiwanie na mnie i troche mnie to irytuje...a jesli chodzi o Twoje pytanie inti, to te wszystkie opowiadania sa zwyczajnym wyrazem buntu przeciwko rzeczywistosci - serial sie skonczyl, 'ale ja go kocham i nie moge bez niego zyc, wiec napisze ff'...praktycznie zaden z autorow (nie wiem, moze istnieje jakis chlubny wyjatek) nie jest dosc dobry, zeby stworzyc cos wlasnego - bazuja na czyims pomysle, tworzac cos co w zasadzie nie ma racji bytu.. serial stanowi zamknieta calosc - to tak jakby domalowywac cos do obrazow da Vinci...kiedys powiedzialem {o}, ze to forum umrze, jezeli umrze Miodzio - jezeli to co teraz sie tu dzieje, nie jest smiercia, to chyba nie chce wiedziec jak ona wyglada...jednym slowem - macie czego chcieliscie... have a nice death...w tej chwili zmiana nazwy wydaje sie byc calkiem niezlym pomyslem.walka {o} z ekspansja tworczosci (bardzo sluszna) rozpoczela sie troche za pozno.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Apr 04, 2004 4:58 pm

Wiesz co piter, niewiele chyba zrozumiałeś z tego co dzieje się w Twórczości. Świadczy o tym porównanie do filmu do obrazu...wiadomo kogo. Pisanie f-f nie jest wyrazem buntu ale tęsknoty za serialem i wbrew temu co piszesz jest wiele autorów dla których jakiś fragment serialu był tylko początkiem pójścia dalej własną drogą...Widocznie czytamy inne opowiadania albo, co podejrzewam Ty sam niewiele ich przeczytałeś.Jeżeli serial uwrażliwił wyobraźnię na tyle by chciało się komuś coś napisać, czuje potrzebę i robi to coraz lepiej, jeżeli sprawia mu to radość jemu i tym co czytają – to Twórczość spełnia swoje zadanie z nawiązką. I jest ich sporo.A co do {o} pozwolę sobie mieć inne zdanie. Jeżeli na próby dojścia do porozumienia, próby wypracowania jakiegoś kompromisu dorosła osoba reaguje obrażaniem się to, wybaczcie jest to tylko jego problem...Doceniam co {o} robił, bardzo go lubię i brakuje mi go ale gorąco wierzę, że można było się dogadać, bez uciekania się do wyniosłego milczenia.Na razie Hotaru poradzi sobie z nie trzymaniem się regulaminu, a my jej w tym pomożemy. :D
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Apr 04, 2004 5:21 pm

A skąd wy wiecie, że on jest dorosły? Może to po prostu bystry 8 latek, który nie wytrzymał nerwowo...;)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Apr 04, 2004 5:24 pm

Wierz mi, że wiemy co piszemy. Trochę długo się znamy...ośmiolatek zdecydowanie odpada :lol:
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Apr 04, 2004 5:47 pm


User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Apr 04, 2004 6:08 pm

Spokojnie. {o} za jakiś czas po prostu nie wytrzyma i wróci. Faktem jest, że takie pozostawienie sprawy nie było zbytnio odpowiedzialne z jego strony, ale cóż, musimy radzić sobie na razie sami. Prosiłbym też niektórych z Was o zaglądanięcie do "My - prywatnie", tam kilka dni temu napisałem post z paroma wątpliwościami, i chciałbym, abyśmy je wspólnie roztrzygnęli.Twórczość - przyznam, że także ja do końca tego nie rozumiałem. Ale dziewczyny z "Czytelni..." w końcu mnie przekonały. Oczywiście, nie było łatwo ze znalezieniem jakiegoś porządnego (dla mnie) ff, szczególnie na naszym polskim podwórki (nie obrażając nikogo, po prostu jestem dosyć wybredny), ale na roswellfanatics.net, wśród setek opowiadań znalazłem parę dla siebie. I absolutnie nie są to historyjki dla 14-latków, a w większości pełnoprawne powieści, które albo z serialem łączą imiona bohaterów (kategoria AU), albo biorą początek w jednym z odcinków, a dalej idą zupełnie inną drogą. Panowie - jeśli się nie orientujecie w temacie, lepiej nie zabierajcie głosu.Forum umrze jak umrze twórczość, czyli gdy umrą fani serialu. Natomiast śmierć Miodzio (przynajmniej we wcieleniu ze swoich ostatnich tygodni) to największy sukces skutecznego system moderacji, z czego wszyscy powinniśmy być wszyscy bardzo dumni :cheesy:

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Apr 04, 2004 6:21 pm

Panowie - jeśli się nie orientujecie w temacie, lepiej nie zabierajcie głosu.
Zapewne to było skierowane do mnie i do Pitera. Chcę zaznaczyć, że ja nie krytykuję ff tylko ich zbytnio nie rozumiem, a do tego ten dział bez reszty ogarnoł większość forumowiczów. Z tąd moje pytanie, na które odp. poniekąd prawie dostałem. Nie zagłębiam się w ff bo mnie nudzą z tąd brak mojej precyzyjności - no ale Luki podobno 'kto pyta nie błądzi' :wink:"My - prywatnie" ? - wy coś spiskujecie?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests